mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 11:37 
Cytuj  
Questy , a raczej ich brak , mam mala propozycje przywolajcie stary quest z polowaniem na srebrnego jelenia :razz:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 12:58 
Cytuj  
No dziwne... atak 1k zombiakow na Dnastrip, nieoficajlne ataki krowiozerczych krolikow (na troche przesadziajcych graczy :wink: ) i inne... ale postaramy sie, aby bylo ich wiecej.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:05 
Cytuj  
szkoda ze nie zrobilismy z tych krolikow superdania dla calej ekipy SoA...


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:10 
Cytuj  
nastepnym razem to zaserwujcie nam jakies byki conajmniej, przynajmniej skory beda dla Anyi :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 07:46 
Cytuj  
Yerpen , zrobcie jakiegos questa podobnego do tamtego z Kainem Vampirem. To bylo fajnie.
Biegalo sie tydzien zeby mu cialo skombinowac. To byla faza. Pozatym tak jak od zawsze mowilem grunt to questy na myslenie a nie tylko zeby wybic kilka potworkow. Ataki szczerze mowiac juz sa nudne. Zrobice jakiegos ciekawego questa to ludzie od razu zaczna cieszyc miche :razz:

NERESŁAW :grin:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 14:01 
Cytuj  
Z tego co wiem odpowiednia osoba zostala juz zaprzezona do roboty a jak twierdzi ma milion pomysolw do zrealizowania, wiec moze byc ciekawie... :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 21:42 
Cytuj  
Hehe powiem, ze juz koncze skrypty na nowy quescik, ale kiedy bedzie i o czym, to juz moja sklodka tajemnica :wink:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 03:11 
Cytuj  
hehe to ja wymyslilem Kain's Quest(no z mala pomoca blooba :grin:), chodzilo w nim przede wszystkim o myslenie(szkoda ze musialem wam podpowiadac wszystko :grin:)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 11:16 
Cytuj  
A wiecie co powiecie zebysmy wzieli nowego GM na questmakera?

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 14:44 
Cytuj  
Hehe, Bloob ja jestem za :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 15:32 
Cytuj  
Ja proponuje siebie :smile: wtedy przynajmniej nikt by nie posądzał o stronniczość :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 16:09 
Cytuj  
A kim jest nibyten Questmaster??????
tylko jak juz to wybierzcie jakiego goscia ktory ma pomysly i sie zna na tym.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 18:41 
Cytuj  
Ja bym wam takiego questa walnol ze byscie z jednego konca swiata na drogi na piechote biegili.

Ja sie nadaje do robienia questow :razz: z shinjiim bylyby niezly ubaw.
jak kogos wybierzecie dajcie namiar moze jakis pomysl mu sie wysle.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 19:15 
Cytuj  
Ja tysz mam pomysl na fajny quest :razz:
Tylko ze raczej jest bardzo pracochlonny dla gm :/

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:06 
Cytuj  
jka my z Ivansem wymyslimy Questa to wam galki oczne wyjda na wierzch ooooo tak juz zaczynam pracowac nad jakims questem (na wszelki wypadek) coz ja jestem chetny na questmakera :wink: wink wink

Nerex


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:25 
Cytuj  
NO TAK JA ZE ZBROJEM,JA JUZ MAM POMYSL ,NO TO POCZATEK TAKI: do sosarii dostali sie ludzie z innej krainy zwana ..... przybyli aby zdobyc sosariie,jedyny ratunek to zabic ich all,a zeby tego dokonac musi stac sie rzecz niemozliwa,chaos musi polaczyc sily z orderem i razem stawic czola tym istota,...................................................................................................................................,gdy juz wszyscy(obcy) zostana zabici otworzy sie portal w stolicy sosarii,przez ten portal beda mogly przejsc tylko 3 osoby,wczesniej z ciala lorda tej planety obcej bedzie trza wziasc kamien,no wiec gdy juz 3 osoby wejda w ten portal, pojawia sie wtedy na planecie z ktorej przybyli ci ludzio- podobni ludzie :grin: ,musza odszukac palac lorda i w odpowiednie miejsce wlozycz kamien ,pozniej beda mieli 5 minut zeby uciec z planety tym portalem,kiedy juz 3 osoby przejda przez portal drugi raz ,przejscie sie zamknie ,obca planeta zwana ..... wybuchnie,a sosariia zostanie uratowana ( UWAGA W CIALACH BEDA ROZNEGO RODZAJU MAGICZNE ZBROJE I BRONIE,A TAKZE SCROLLE !!!).

no i co fajne ? :smile:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:28 
Cytuj  
zatkalo mnie....


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:30 
Cytuj  
taki super-szalony duecik bedzie takie questy wymyslac hmmmm mam pomysl bedziecie musieli zabic szalonego gwalciciela ktory odbiera int i dex :wink: wonk wink


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 01:30 
Cytuj  
Podczas pogawendki z Radnym Smogiem zatakowaly nas te "krwiozercze"kroliki..Eh to wszystko co macie do zaoferowania..?
Gm questmaker to doskonaly pomysl o ktorym nei raz wspominalem.Graczy zaczyna przybywac,powoli robi sie tlo to ciekawych wydarzen..tylko czekac.hm a moze raczej dzialac?Zachecam graczy do samodzielnego myslenia.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 08:43 
Cytuj  
Wiedziałem ze ktoś wymyśli questa ze Order i chaos sie muszą połączyc :grin: w aktualnej sytuacji z Dziećmi Azzazelo naprawde będzie to musiał byc dobry powód , BARDZO DOBRY zebyśmy sie z nimi połączyli :grin:

3 osoby przez portal , chaosnik , orderowiec i neutral :smile:

A co do zbroi , to i tak chaosnik zlootuje wszystko :lol:

Najlepszy quest to quest wartwowy , co jakiś czas kolejna część , prowadząca do rozwiązania , najlepiej gdyby trwał z 2-3 miesiące , a nagroda była niewyobrażalna i na zawsze zmieniła świat SoA :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.