mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 13:17 
Cytuj  
Witam, moj pierwszy text na tym foroom (fajne ono nawiasem), mam prosbe do GMow aby umozliwili rybakom lowienie butow, pieniedzy, zbroi, kufrow ze skarbami itp. Oczywiscie sznasa zlowienia rosnie porporcjonalnie do skilla, ma sie rozumiec. Mam 55 fishery, gram 3 dni tym rybokiiem, i jedyne niezwykle co zlowilem to 3xElemental:)))))))) zabilem go rekami straznikow (;p) i o 500 wiecej w sakiewce. Da sie zrobic z tym lowieniem? z gory thnx

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 13:47 
Cytuj  
O ile mi wiadomo to mapy skarbow da sie lowic a pograj jeszcze troche podpakuj to i lepsze rzeczy zapewne wylowisz.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:01 
Cytuj  
Mi sie zdaje ze im MNIEJSZY skill tym wieksze prawdopodobienstwo powinno byc...
Widziales kiedys zawodowego rybaka ktory by lowil skrzynie ze skarbami? Inaczej ma sie z poczatkujacymi: ci tylko buty lowia :smile:


Posty: 4
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 22:51 
Cytuj  
Ide lowic moje elementale:P :grin:


Posty: 4
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 22:53 
Cytuj  
Moze przerzuce sie na robienie na drutach? ;]


_________________
What is the Matrix?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 08:37 
Cytuj  
Z 60 % zaczna sie sterty gumakow .
Z 75 % - 80 % moze beda mapy .


Posty: 4
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 14:38 
Cytuj  
cool tearz ina sprawa. jak czyta to jakis GM to plz niech zwroci uwage na absurd. Lowie ryby godzine. wrzoslo mi 4 dexa. a fishery - 0.2.... I to i tak duzo tego fisha, poniewaz praktycznie wogole mi nie rosnie, co pare godzin przybywa mi 0.1, a mam 57.2 Tak wiec latwo mozna zauwazyc ze szybciej mi dex wzrosnie do 100 niz fishery... Cos przegapilem czy jak? moze by tak zwieksyzc fishing, zmniejszyc przyrost statow? kij tam wie, tak tylko pytam..


_________________
What is the Matrix?

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 16:56 
Cytuj  
Ej no słuchajcie. To prowadziłoby do nikąd. Kiedyś mieliśmy problemy z rybakami na NOXie. Wtedy byłem rybakiem i było to tak zbugowane (łowiło się co 15 minut 2-5k i różne fajne pierdoluty typu skrzynie, szkieleciki ale części nie dało się z plecaka ruszyć), że Szerszeń odpuścił sobie. Łowienie ryb to strata czasu. Nie lepiej pójść w teren i znaleźć jakieś skarby, powalczyć. Jeśli na danym serverze siedzi dwa tuziny rybaków przy brzegu to źle to o nim świadczy. Sorry za następujące ostre słowa ale nie róbcie nam wiochy. Zarobić można w inny ciekawy sposób. Ja proponuję stworzenie sobie kowala z jednej z postaci a woja z drugiej możliwej. Przygody są w odległości ekranu od miast i tylko od was zależy czy spróbujecie je odkryć. Szukajcie a znajdziecie. Nie warto marnować czasu nad rzeczką, co często prowadzi do wielu sporów między GMami i graczami (np. liczni makrowicze). Ludu rusz w teren.


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 17:21 
Cytuj  
Sakrby już możecie znaleźć na lądzie. Odnajdzcie tylko mapę sakrbów, kartografa, który ją odczyta, zbierzcie ekipę zbroją i idzcie szukać skarbów - te najlepsze mogą cała gildie zaopatrzyć w magiczne bronie, scrolle, zbroje itp.
Przygoda wyśmienita, wiele potworów i nagroda niezła. No ale żeby takie coś przeżyć trzeba sięgać wzrokiem dalej, a nie tylko 10 pól od lądu, a najlepiej, niech skarb będzie przed moim domem zakopany :wink:

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 18:26 
Cytuj  
Nom skarby... mi chodziło o przygodę a skarb to jedynie jej część. Chodziło mi o potworki, które nawet i w miastach są.


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 08:52 
Cytuj  
Chodzmilismy z Lopkiem dwa dni prawie non-stop, mielismy chyba 3 (moze 4) mapki jeden razu udalo sie zobaczyc napis "i found a tresure!" a skarbu niemamy :smile: Jak ktos mnie labo lopka zapyta czy idziemy po skarb to niech sie liczy z szybka i (mam nadzieje) bolesna smiercia...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:04 
Cytuj  
DarkWind -> bez obrazy, ale gornika i woja to kazdy moze :sad:. a tailora to nikomu sie niechce, raczej zle swiadczy o serwerze na ktorym polowa charow to bs-warr.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:27 
Cytuj  
Exodus podzielam ,tak jak wielu innych ,trzeba jednak umozliwic innym zawodom normalna prace a nie bug na bugu(alias tinker)Mi sie chce chodz nie raz mam cholera dosyc robie tinkera i carpentera zarazem .co drugi to teraz Bs miner warrior,ba i to wszyscy GM ja ledwo z aprentice wyszedlem

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2002, 06:39 
Cytuj  
A alchemikow nikt nie szanuje (:)

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 20:26 
Cytuj  
Ehh dziwne ze jak wzielem i zidentyfikowalem mape to skarb byl na terenie starej britani chyba nikt nowych mapek nie porobil :razz:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !


Posty: 35
Dołączył(a): 21.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 00:25 
Cytuj  
Poniewarz mapka do cartografii jes przetrzymywana i innym pliki morze dlatego
(Dopku ktos tego niezmieni tak bedzie)

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 04:19 
Cytuj  
Tak a kur** najlepiej to jeszcze zlote rybki zrobcie i niech ktos napisze skrypty od zyczen :lol:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2002, 20:21 
Cytuj  
Hehe
You fished a gold fish
*What do you wish for?*

Erm I wish to have beter fitghing skills

*PUF* *PUF*
You see ICe elemental attackig you
YUu see Blood liche attacikg you

Na pewno majabyc te zyczenia ?

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2002, 16:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 17:56, DarkWind napisał:
Ej no słuchajcie. To prowadziłoby do nikąd. Kiedyś mieliśmy problemy z rybakami na NOXie. Wtedy byłem rybakiem i było to tak zbugowane (łowiło się co 15 minut 2-5k i różne fajne pierdoluty typu skrzynie, szkieleciki ale części nie dało się z plecaka ruszyć), że Szerszeń odpuścił sobie. Łowienie ryb to strata czasu. Nie lepiej pójść w teren i znaleźć jakieś skarby, powalczyć. Jeśli na danym serverze siedzi dwa tuziny rybaków przy brzegu to źle to o nim świadczy. Sorry za następujące ostre słowa ale nie róbcie nam wiochy. Zarobić można w inny ciekawy sposób. Ja proponuję stworzenie sobie kowala z jednej z postaci a woja z drugiej możliwej. Przygody są w odległości ekranu od miast i tylko od was zależy czy spróbujecie je odkryć. Szukajcie a znajdziecie. Nie warto marnować czasu nad rzeczką, co często prowadzi do wielu sporów między GMami i graczami (np. liczni makrowicze). Ludu rusz w teren.

Ej Wind kim ty jetses zeby nakazywac poczciwemu rybakowi wojaczkie uprawiac albo rownie nudnego kowalstwa..on woli bawic sie inaczej i ma do tego prawo qrde to jest gra gdzie mozna byc właściwie każdym a jak tak dalej bedziesz radził to sie skończy że bedzie 30/32 kowalo wojownikami a kto ma jedzenie robic qrde chyba magowie i krawcy Dark Wind Ty czasami sie zastanów zanim cos głupiego palniesz!!!!


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 16:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-13 18:04, exodus napisał:
DarkWind -> bez obrazy, ale gornika i woja to kazdy moze :sad:. a tailora to nikomu sie niechce, raczej zle swiadczy o serwerze na ktorym polowa charow to bs-warr.

Jak to się nie chce ja właśnie robie tailora i nie narzekam bo coraz bardziej mi sie podoba ten zawód, a po za tym robie też tinkera i kowala ale napewno nie woja ani maga chce poprostu budować i wyposażać domy więc nie mów że nikomu się nie chce robić skilli tj. tailoring itp.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.