mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 01:05 
Cytuj  
Ostatnio na serwie robi się wiele dla wojów bardzo wiele a dla magów co sie robi ? zabiera czarną magie i nic nie daje w zamian . Ale nie o to sie rozchodzi .
Mam malutkol propozycje a propo skory .
Trzeba troche więcej skur dodać no i niech będą dobre swieconce efektowne magiczne itp.
Np skorka z ognistego ostarda jak ładnie by wyglądała no nie wiem pomyślcie jakie jeszcze .
A jeśli jusz w tym klimacie to u vendora moglo by byc wiencej skury a nie 30 do kupienia , i se czlowieku coś uszyj .
Czary są ostatnio dupne no nie wiem jak mi demon kiedys raz dwa rozwalał lorda a teras sie menczy 10 minut to ja przepraszam . Jak narazie starczy piszcie swoje propozycje .

Magowie całego świata łączcie się !!


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 01:48 
Cytuj  
lol. a co powiesz na taki metero swarm, ktory zabiera gmowi( game masterowi (0 resa dodam) ) 500 hp????


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 06:53 
Cytuj  
ty no mag sam w sobie ma wiele udogodnien
np
Recall (nie mowiac o GATE)
metor swarm (na SoA szczegulnie)
MB(mind blast z malym resistem 2 shity i jestes down)
zwiekszony dmg Exposion i Flamestrike
telekineza co pozwala wywalac bron vendorkom i potem se ja zbierac od nich z plecakow (wymyslny sposub)
jeszcze raz telekineza ktora pozwalala wrabac sie przez dach do czyjejs chaty/magazynu
butelki many
ICE!
a i mozliwosc nauczenia sie nekromancji
i pare pare innych
a wojowi daliscie
fajne healing
i wiecej nie wiem (nie moge sobie przypomniec :razz: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 09:51 
Cytuj  
ty no mag sam w sobie ma wiele udogodnien
np
Recall (nie mowiac o GATE)

powiem tylko LOL to moze jescze recala zlikwidujcie :/ gate i tak juz jest ograniczony i zadko kto z niego teraz korzysta ja na golasa z regami waze ponad 100

metor swarm (na SoA szczegulnie)

Metor ma to do siebie za albo zabija odrazu albo neizadaje zadnych obrazen wystarczy miec wysokiego rezista pozatym jesli stane zablisko to sam zgine a raczej w pojedynku z wojem to on niestoi odemnie zbyt daleko stara sie podejsc wiec wieksze szanse ze meteor i mnei zabije :/

MB(mind blast z malym resistem 2 shity i jestes down)

Wystarczy miec odpowiedni deobrane staty i MB zadej znikome obraznie ale jak woj ma przekonaie ze najlepiej 100/100/25 no to niestety

zwiekszony dmg Exposion i Flamestrike

nie zwiekszony a raczej naprawiony bo Energy boletm to ja wojowi 10hp zabieram o on mi jednym trafieniem miecza 1/4hp pozatym wystarczy rezist i explosion zabiera 15-20hp

telekineza co pozwala wywalac bron vendorkom i potem se ja zbierac od nich z plecakow (wymyslny sposub)

tak tak i mag niema co robic tylko wytraca wojowi bron i jescze mu z plecaka kradnie lol

jeszcze raz telekineza ktora pozwalala wrabac sie przez dach do czyjejs chaty/magazynu

chyba miales na mysli teleport :razz: pozatym sa sposoby tak jak jeden mi do domu w eb dobudowal dluuuugie schodki i wlazl przez dach i wcale neibyly mu potrzebne czary

butelki many

mala misktura many - 3mp
duza mikstura many - 7mp
szybciej sama urosnie :/

ICE!

a woj ma thorusa co regeneruje hp

a i mozliwosc nauczenia sie nekromancji

czy zabil cie ktos z nekromacji?? pozatym wskrzeszanie potworkow (tych silniejszych) jest bardzo trudne i wychodzi raz na 10 prob czasami nawet wiecej
-------------------------------------------

i z tego co widze wiem ze fajnie ejst sie pobawic magia bo mozna duzo pozmieniac to demon niewujdzie to ze scian elemelki to recal/gate ograniczony ostatnio slyszalem o ograniczeniu czaru mark a moze by tak troche wojom poutrudniac zycie?? :/ bo jak narazie to tylko dostaja nowe metale na zbroje bronie wysokie bonusy od anatomii taktyki miksturki...itp itd

Dziekuje za uwage :grin:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 10:53 
Cytuj  
Zgadzam się non stop narzeka się na wojow ze tak im zle . Tak naprawde to mag teras na soa ma przewalone . Wy wiecie ile kosztuje utrzymanie maga ? . LOpek ma pełną racje .


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:34 
Cytuj  
nei ma co gadac mam te gm eval i prawie gm magi a musze tracic 3/4 many bez regeneracji na zabicie ettina (lol?!) oczywiscie stylem raczkowatym znaczy exp exp explosion. nie mowiac juz o lucznikach ktorzy sa wprost maszyna do zabijania magow a wojownik jak sobie skoluje bron z trucizna to tez niezbyt dobrze wyjdzie. czyli powiem tyle ze jesli mag nei ma terenu do walki to przegra bo gdzie zwieje jak ma na np pustyni walczyc z wojem? hyh
pozostaje invisibility co zapewne i tak bedzie zmienione (jak ja juz poczynania gmow znam :/) ehh tak samo dzis sobie wchodze do dungeona chce porozwalac ettinow z meteor swarma a tu zaden (ZADEN!) ettin nie padl od meteora... wtf?


_________________
My Silent Enigma...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:42 
Cytuj  
zapomnialem qrde dodac ze teraz nei rzucisz czaru walczac piesciami z wojem / mobem... kurwa to co teraz chyba mag bedzie musial przenosny slupek nosic zeby sobie go mogl postawic i wejsc na niego zeby go potwor nie dostal? bo ja na laagch dzieki mojemu pierdolonemu sdi z sasiadami raczej nie pogram magiem :


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:46 
Cytuj  
czaru invis nie zmienimy bo to nie jest zwykle chowanie sie w cieniu trawy tylko magiczne znikniecie


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:50 
Cytuj  
ja proponuje zmiejszenie o 1/3 lub 1/4 koszt many czarow jak nei macie zamiaru nic wiecej zmieniac typu dms czy dzialanie..


_________________
My Silent Enigma...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:58 
Cytuj  
nie chce mi sie tworzyc i zasmiecac forum nowym topiciem wiec pisze tu:
Czy bedzie kiedys mozliwosc zastopowania rosniecia skilla? bo ja jestem teraz na poziomie ciaglego usuwania taktyki a chce miec bohate-polboga a widze ze nie bedzie sie dalo tego zrobic bez stopa :


_________________
My Silent Enigma...


Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:04 
Cytuj  
ja chcialem tu podac 3 rzeczy ktore mozna zmienic wojom :
1) aby mozna czarem np explozja przerwac bandarzowanie lub jakims innym czarem
2) aby czar trzesienie ziemi stracalo z konia (choc to i tak malo pomoze bo prawie nikt go nie uzywa w czasie walki . moze zaczna :razz: )
3)paraliz moglby lepiej dzialac czyli dluzej i czesciej wychodzil woj z duzym rs jest bezpieczny no raz na 5 razy sie uda
evel powinien tak dzialac aby rs wojownika mu nie przeszkadzal w walce
to sa propozycje co otym myslicie ?? ehh ale zaraz bede placze wojow :sad:


_________________
Jeste soba i nikt tego nie zmieni

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:11 
Cytuj  
usunol bym pkt 1 ... 2,3 spoko :>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:24 
Cytuj  
ja chcialem tu podac 3 rzeczy ktore mozna zmienic wojom :
1) aby mozna czarem np explozja przerwac bandarzowanie lub jakims innym czarem
- zrobcie jeszcze ze trzeba miec wolne rece to na SoA zadnego woja jusz nie ujzycie
2) aby czar trzesienie ziemi stracalo z konia (choc to i tak malo pomoze bo prawie nikt go nie uzywa w czasie walki . moze zaczna :razz: )
-tu mi nic nie szkodzi :razz:
3)paraliz moglby lepiej dzialac czyli dluzej i czesciej wychodzil woj z duzym rs jest bezpieczny no raz na 5 razy sie uda
evel powinien tak dzialac aby rs wojownika mu nie przeszkadzal w walce
-sory ale o ile dobrze jestem poinformowany evaluating powoduje ze zmniejsza sznase na udany RS woja ten pomysl porownam do pomyslu aby magic arrow zabieral by 100 dmg z 100 resista (bo to jest rownoznaczne z tak dlugim paralizem)
to sa propozycje co otym myslicie ?? ehh ale zaraz bede placze wojow :sad:
-a placze bo mam powody!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-05 12:50, Mennel napisał:
ja proponuje zmiejszenie o 1/3 lub 1/4 koszt many czarow jak nei macie zamiaru nic wiecej zmieniac typu dms czy dzialanie..



ehh przeginacie tak jusz wam sie w tylek wlazi a wy ciagle ciagle chcecie wiecej


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:29 
Cytuj  
Aheron ty zawsze placzesz :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: veganus dnia 2002-09-05 15:30 ]</font>

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:36 
Cytuj  
ehh przeginacie tak jusz wam sie w tylek wlazi a wy ciagle ciagle chcecie wiecej

To mi powiedz co dostal mag?? hym... moze... jednak nie a moze czarna... nei jdenak nie... nowe... nieee ... lepsze nie...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.06.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:41 
Cytuj  
Aheron skoncz pierdolic glupoty powiem ci ty ciagler nakzeasz ze magowie maja za dobrze wes lepej sie nie duzalaj a nie piepzysz

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:50 
Cytuj  
Aheron w czym wojowie maja zle? nie liczac tego ze jak sie ich zatruje to beka bo nie moga sie uleczyc zanim nie minie lub nie ulecza poisona


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 93
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:54 
Cytuj  
zagraj se magiem i bedziesz taki cwany jak bedzie widzial regeneracje zycia z Thourus-em. Tak jak kiedys pisalem w jednym z topic-ow: Tera caly czas sie polepsza Woj=ow a pogarsza Mag-ow..... wiecie kiedys sie przekroczy granice i mag bedzie miec okropnie ciezko...... a to bedzie juz nie mila sytuacja.... prosze o rozwage GM-ow :smile:.


_________________
Kończąc odchodzi w ciemność nocy....

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:59 
Cytuj  
kurde wojom dobrze bo oni maja taki dopal od anatomi ze masakra a my od evala nic a czary zzeraja wiecej many niz na osi. (bloob mowiles cos wczesniej o osi? ;])
Wogole teraz magowie maja przerabane bo co zrobia jesli maja te 85 inta (bo po co wiecej) skonczy im sie mana to nawet nie dokoncza woja piesciami bo oni jednym ciosem mi 1/4hp zbieraja


_________________
My Silent Enigma...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.