mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:07 
Cytuj  
Jest pewnien problem ze zbrojami z thours regeneruja zaszybko zycie niewiem czy to jakis bug czy co ale woj w komplecie z tego jest niesmiertelny walczylem se z lupusem i mial z tego zbroje mial ciezka trucizne na sobie i ja z luku walilem to mu scagnolem maxymalnie do polowy zycia a lupus jest owiele slabszy odemnie i mnie wkurza jak taki gracz mowi ze jestem zalosny :/ odnawaianie jest stanowczo za szybkie a pozatym dlaczego mi nie donawia sie tak szybko podobno to sprawa karmy ale to jest przegiete wywalcie wogle ten metal albo to bardzo zmiejszcie


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Volo dnia 2002-09-05 12:08 ]</font>

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:19 
Cytuj  
Racja , słaby woj z pełną płytą z tego zabija straznika!!!!!!


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:41 
Cytuj  
przeczierz tak samo jest z ICE no nie :razz:
ale zauwazcie ze MAG nosi ringa (czyli w zalozeniu najgorsze co moze byc czyli najgorzej mu sie regeneruje mana)
a jak woj jest w plycie to mu rosnie Hp (najlepiej jak moze bo wkoncu jest w plycie)
jak mag pochodzi w plycie z ICE to moze tez mu bedzie tak leciec mana jak oszalala


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:54 
Cytuj  
Awziales po uwage to ze mag ma jeszcze madytacje i regeneracja many sie sumuje ICE+medtacja ?? pozatym neidawno ice bylo naprawioane bodajze pzrez Yerpena bo za szybko regenerowalo czy cos a Thorus z tego co slysze to w 2 sek 50hp?? to przeciez woj jest niesmiertelny. A co do tej plyty z ice to sobie zaluz i poczaruj.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:57 
Cytuj  
lol a ja slyszalem ze swinie lataja :lol:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 15:00 
Cytuj  
ci nasraly na glowe nisko przelatujace warchlaki
ice daje dobrze tylko jak masz caly komplecik a to i tak wolniej niz thorus


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 16:45 
Cytuj  
Jest roznica miedzy mana a zyciem. Jak nie masz many to jeszcze zyjesz(tylko taka amunicja :smile:) a zycie jak zniknie to bye bye. Dlatego hp powinny sie wolniej regenerowac. Mysle ze caly komplet na sekunde powinien dawac z +12hp

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 17:32 
Cytuj  
ten lupus wykorzystal buga i mu sie dodawanie hp jakby zwielokrotnilo i niedalo mu sie scaiganoc hp wolge mowie max mu do polowy hp a bym zatruty ciezko

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 18:28 
Cytuj  
Volo daj juz spoku juz wszyscy wiedza nie musisz w kazdym topicu o tym pisac to staje sie nudne :/


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 18:49 
Cytuj  
tak musze to jest podastawa marketingu walic reklamy gdzie sie da :grin:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 19:06 
Cytuj  
I tak mnie niedogonisz w postach, wiedz daruj sobie :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 22:38 
Cytuj  
Hm podstawowa roznica miedzy Ice a Thorus to tak jak ktos mowil utrata many nierobi nic utrata zycia zabija . Po 2 niema biernej medytacji i medytacja przy 100% skila daje dalej 1 many na sekunde dodtakowo trzeba stac w miejscu zeby to dzialalo . Po 3 plyta z thorusa daje ogromna ilosc hp plyta z ice tez ale w plycie z ice ciezko sie czaruje jak tego ktos by niewiedzial. Po 3 smiertelne zatrucie nic nierobi wojakowi w thorusie . Po 4 demon maga jest teraz do bani jego czasami zabija erth elemental = LOL . Thorus powinien dzialac chyba o wiele wolniej powinna full plyta dawac gora 8hp na 2 sekundy to i tak bardzo duzo . Thorus niepowinien dzialac kiedy jestesmy zatruci niekotrzy wojacy obecnie wogule nieuzywaja healing. Moze plyta z thorusa powinna regenerowac mniej many niz chain a najwiecej ring
bo wtedy mamy pewnosc ze zadamy duzy damage bo przeciwnik ma gora 30 pancerza nie 90 . Pomysl z karma jest popsuty ze orderowcy maja wiecej hp chaos nie bo chaos obecnie niema kontr rudy zeby czyms zwalczac thorus . Sadze ze ta ruda powinna byc nawet wycofana i doprowadzona do prawie idealu przed wprowadzeniem bo jest niesamowicie kontrowersyjna. meteor nie zadaje teraz damage wiec powinnien jako 7 poziomowy czar zabijach chociaz szlam :razz:
__________
VanDerHugH

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 22:39 
Cytuj  
Garf 12hp na sec? to magiem za cholere nie zabijesz takiego kolesia, bys musial miec nox mage a on 0 resista


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 22:44 
Cytuj  
MB idze z raz na 2sekundy. Trzeba by dmg tak wyliczyc by statystycznemu wojownikowi regenerowalo z 1/3 energii miedzy kolejnymi mb.


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 06:41 
Cytuj  
Cytujac jednego z bohaterow Ice Wind Dale: "Zaraz wpadne w bojowy szal..."
Volo!! Jaki znow "lupus"? Moze podasz tez imie? Potem bede spotykal na SoA nadgorliwcow wyzywajacych mnie od "lam" i "cieciow". Albo ci "prawi" zaczna mnie nie wiadomo za co zabijac.
Prostuje to niedomowienie: ja tez mam na nazwisko "Lupus" ale nie noszenigdy nie nosilem thorusa - nawet nie mam postaci wojownika.


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

*

Posty: 60
Dołączył(a): 29.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 06:50 
Cytuj  
Hehehe hmm nie wiem jak wy ale ja zabilem goscia w pelnym plate thorus polowa exp i tylko z zwykla trucizna gosc 100 str i to nie jest takie niemozliwe :grin:

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 10:39 
Cytuj  
a czy ten gosc mial murdera ? bo tylko orderowcy moga wykorzystywac buga niewiem czemu albo ten gosc poprostu niezdazyl jeszcze wykorzystac buga

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 17:28 
Cytuj  
Volo jest jedno wyjscie ale najwidoczniej jestes zbyt glupi zeby z niego skorzystac.... kup sobie taka zbroje i ja zacznij nosic, to moze za 20 lat mi dorownasz ;P .....
kiedy nie mozesz dac mi rady znaczy to ze jestem od ciebie silniejszy
Wojownik jest silny dzieki swojej zbroji, broni i swoim umiejetnosciom bojowym skoro skarzysz sie z tego powodu ze komus nie mozesz dokopac chodz sam mozesz nosic taka zbroje jest smieszne..... I DLATEGO Z PELNA SATYSFAKCJA MOWIE "JESTES ZALOSNY VOLO..."
ps: juz widze nastepnego posta napisanego przez wolo : "OBNIZCIE STATY PANU X" ..... "bo mu dokopac niemoge no bo on cwiczy a ja sie obijam i tylko gornikow od czasu do czasu siekne prosze was gm-i obnizcie moim wrogom staty i skile bo ih zabic nie moge" ..... podpisano ZALAMANY VOLO..... ;p heheheh


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 17:31 
Cytuj  
Thourus daje niesmiertelnosc w zasadzie :smile:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 17:39 
Cytuj  
...... dodam jeszcze ze wiem... volo masz postac maga (chodz do konca nie wiem wszyscy jestescie podobni :razz:).... ale kiedy mnie atakowales to wojem nie magiem zalatw sobie taka zbrojke proste ... i nie jecz ...
a wcale taki silny nie jestes ... mam screen-y jak ci tylek skopalem.... trucizna to ty mnie zadko traktowales.... jeszcze mi powiedz ze mam katane zbugowana bo ci po 15hp zabieram przy stszale..... ZALOSNE VOLO... ZALOSNE....


_________________
Order nie musi walczyc.... nie musi zwyciezac... Order zawsze jest GORA!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.