mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2002, 02:33 
Cytuj  
1. nie byloby od chuja red-lame.
2. nie byloby reskilla.
3. nie byloby bluznienia na siebie (red vs ofiara).
4. nie byloby lootowania w miescie.

drobna sugestia: powinno byc 1 miasto dla redow, w ktorym byloby malutko vendorkow. prawdziwy pk zarabia na graczach, a nie kupuje u vendorkow. pomyslcie o tym przy okazji zmiany mapy, drodzy gmi i admini.

ps. prosze nie umieszczac tu zbednych komentarzy typu "lol", "nie", "tak", "kurwa" itd. itp. niech w tym topicu wypowiadaja sie osoby potrafiace sie wyslowic, nie popelniajac przy tym 100 bledow ortograficznych czy stylistycznych, gdyz do takich (poza nielicznymi wyjatkami) nie mam szacunku...


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2002, 04:58 
Cytuj  
Zgadzam sie z Gallem , prawdziwi Pk powinni łapać na CM i w lochach :smile:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2002, 11:51 
Cytuj  
powidzmy ok pk nie wejdzie do miasta ani nikt z niego nie wyjdzie bo zaraz jak na nl go utlukom pk bedzie sie zywil tylko kowalami a magow i silnych wojow zadko zobacza z ladnymi plytaki :]

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2002, 13:06 
Cytuj  
Wszytko fajnie tylko ze wszsytkie lamy beda sie chowac do miasta i w tym problem, hmm da sie jakos przezyc o ile np skaly beda poza miastem i kowale beda musieli kawalek sie przejsc to samo rybacy i carpenterzy itd itp.

Gall mam nadzieje ze sie nie czepisz moich blendow ?? :smile:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2002, 13:07 
Cytuj  
Jak chcesz grac nie wychodzac z miasta?
Przykladowo na tych mapkach co sa wam oferowane na soa no to moze faktycznie blado to wypada... Ale na normalnej PK moze sie zaczaic przy moongate minoc/vesp/moonglow
i juz nie ma priblemu bo ktos sie zawsze trafi :smile: Albo miec kumpla szpiega w miescie co bedzie mowil jak ktos wychodzi :smile:
Tak naprawde zycie pk jest latwe pod warunkiem ze potrafisz zabic gracza :grin:
A jak juz zabijesz to masz regi/zbroje moze troche kasy itd :smile: A w dungeonach czekasz jak ktos akurat bedzie wychodzil z kupa forsy ze skrzynek(ktorych na mega-soa mapkach nie dostajecie :grin:

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 00:50 
Cytuj  
o ile wszystko dobrze pojdzie, to lepsze rudy beda w bardziej hmmm... egzotycznych miejscach, wiec o rude pk nie bedzie sie musial martwic. jedynym problemem bedzie to, ze 99/100 pk z soa nie potrafi byc pk, ale coz, w to nie wnikam...


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2002, 17:10 
Cytuj  
hehe powiem krotko, ale pierdolicie
jak gralem jeszcze to bylem PK nie po to zeby zbierac stuff itp. tylko zeby sie sprawdzic w walce jak rowny z rownym(chodzi mi glownie o int.). potworki wystarczylo ustawic za jakas przeszkada i juz byly nasze(wyjatek NOX gdzie czarowalo sie przez plot, ale i na to byl sposob). fakt faktem najlepsze zbroje i bronie zbieralem na graczach ale i tak latalem nago lub w plate ze sklepu(ktory zalatwialem sobie przez posrednikow :grin:). poza tym byly sposoby na instantkill. np Britania, wystarczylo pojsc do drugiego banku a nie do tego w centrum i juz nic ci nie grozilo, chyba ze to bylo sphere, tam nawet vendorki wolali guardsow :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 09:18 
Cytuj  
Tak bloob jasne poczekasz jak bedzie wychodzil z kasa to jest do dupy pomysl potem bedzie cie bluzgal na irc ze jestes lamer ze wracal z walki mial 20hp bo takie sytuacje sie ciagle zdazaja...


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!


Posty: 3
Dołączył(a): 28.09.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 10:13 
Cytuj  
Krytyq wiesz .. ja pamietam jak bloob mordowal w miescie :smile: to byly czasy ... a jezeli ktos cie na ircu wyzywa od lam ..to daj mu ignora :smile:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 10:55 
Cytuj  
TA najlepszych rud powiny smoki pilnowac :smile: wtedy beda cale wyprawy :smile:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 11:14 
Cytuj  
ta a ICE powino sie kopac w sniegu..


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 16:21 
Cytuj  
CZasami PK zostaje sie przez przypadek jak ja:D przykladny rzemieslnik...jaks lam cie wnerwi i juz jestes PK;]
ogolnei jestem przeciwnikiem instant killa
wlasnie z powodu tego ze pozamiastami jest gowno wiec PK ktory zmuszony jest zyc zdaleka od miast chuj wie gdzie w buszu qwa?
ma male pole manewru.Coz zgadzam sie PK trzeba umiec byc ale jak juz instant to musza byc spelnione warunki jakiegos zycia zarabiania wskrzeszenia sie pozamiastem i rzeczy o ktorych powyzej wspomnieli copononiektorzy.Przy obecnych warunkach ktore sie szybko nei zmienia instant jest malo sensowny

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 03:02 
Cytuj  
samq, a co jesli bedzie wydzielone miasto dla redow? jedno malutkie miasteczko z podstawowymi vendorkami.


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 08:27 
Cytuj  
Juz jest instant kill .. powiem to z 2 stron 1 postacia (morderca) nie mam za bardzo kogo killowac bo zadko kto wychodzi z miasta gory sa kolo miasta i chronia je guardy ale jak jestem rzemieslnikiem to mi sie to podoba to zalezy od punktu widzenia ;]

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 14:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-02 04:02, gallahad napisał:
samq, a co jesli bedzie wydzielone miasto dla redow? jedno malutkie miasteczko z podstawowymi vendorkami.


Miasto redow?...to chyba musialoby by byc w zalozeniach servera.Instant napewno jest jakims sposobem na spelnienie punktow w pierwszym poscie.Ale na SoA jakos tego nie widze...Na SC NoX byl instant i nikomu on nie przeszkadzal(teraz inna mapa jest) na SC POL nie bylo instanta i tez jakos nikt nieuwazal ze trzeba go wprowadzac guardy byly dobrze uzbrojone szybkie i wredne:P dobrze rozstawione ale nie byli bogami zabijajacymi dotknieciem,walczacego ze straznikami mozna bylo zobaczyc chyba tylko Bayu;] i magow z demonami(zdarzalo sie ze niedwal rady)straznik gdzies okolo 1/3 Hp zabieral 1 strzalem (zaleznie od zbroi wartosc sie waha)
Lepiej umiescic dobrze wyposarzana szybka straz niz odrealniony autokill


_________________
Bestia zeszla z gór by pustoszyc ziemie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-10-08 15:19 ]</font>

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 13:27 
Cytuj  
Eh to nieistotne jak pk zabija i gdzie ale zawsze powinna być granica order-misto-wyprawy na pk, pk-miasto bez guardów lub swój domek-zaczajanie się na orderowaców i inne ofiary z tym że pozostaje problem z helerami proponuję walnąć live gate albo akhn i po sprawie z tym że jeden w mieście a drugi poza jego granicami pozatym uważam że powinno być troszkę więcej osad ale to można pominąć ahh już czuje ten kimacik na nowym SoA czekam z moimi kumplemi wchodzi ktoś i paraliż kumple sie rzucają i go jedzą potem *yoink* *yoink* :grin:


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 19:53 
Cytuj  
a potem wpadam ja i wam czyszcze banki za zabijanie noobow


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 33
Dołączył(a): 20.08.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2002, 20:37 
Cytuj  
dobra niema co nazekac, teraz nowe SoA, a wiec nie wiadomo jak bedzie, o tym myslec bedziemy 13 lub 20 pazdziernika :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.