mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 16:00 
Cytuj  
Jak zapewne niektorzy juz wiedza Osse zrezygnowal z gry w UO - przybajmniej czasowo. Z wiazku z tym faktem postanowil sprzedac konto i ja stalem sie wlscicielem tegoz. Obecnie posiadam dwa domki na trammel - oba to small tower w Yew niedaleko banku i gate. W jednym z nich postanowilem umozliwic stawianie vendorkow dla polakow - tylko prater. Jesli ktos jest zainteresowany - prosze o info w grze badz icq.
Narazie nie bede pobieral oplaty za wynajcie powierzchni ale byc moze to sie zmieni ( jesli bede pobieral bedzie to kwota 10 - 30 k na miesiac - ustale to sam indywidualnie do kazdego vedorka na podstawi sprzedawanych produktow ) jesli osoby posiadajce sprzedawcow nie beda sie nimi zajmowac zmiana taka nsatapi szybko.
Wszelkiegu typu akcje promocyjne, reklamowe na wlsny rachunek. Nie przewiduje mozliwosci kozystania z secure przez inne osoby poza mna. Aczkolwiek byc moze wprowadze taka opcje dla niektorych osob, ale to bedzie naprwde dla niektorych i nie do wszystkich.
Podstawowe zasady dotyczca vendorkow :
1 Venodrek musi miec towar na sprzedaz
2 Nie stosujemy akcji typu dampingowe ceny na produkty podlegajace stackowaniu ( regi, sztabki, drewno, skorki, strzaly itd .. ) i kegi itd ...( czyli jesli ktos sprzedaje regi za powidzmy 3 k SA to inny nie wprowadza ich w cenie 2,5 k - ale tego typu ceny musiscie sami ustalic na rownym poziomie ) Reszta to wolna amerykanka - jesli ktos chce sprzedawc invisy po 30 gp charge jego brocha.
4 Nie wolno konkurowac cenowo z moimi towarami :razz:
3 Stawianie vendorka wymaga bezwzglednie mojej zgody

To chyba tyle - jesli cos sobie przypomne ... dopisze

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 13:21 
Cytuj  
ewentualnie pewnie bede zainteresowany, albo moze cos sie zmieni, ale nie dla wszystkich, bo jak udostepnie sprzedaz, albo moze i nie udostepnie, to pewnie zmienie ceny, albo nie, ale nie dla wszystkich i tylko czasami, bo jak postawie vendorka, to pewnie jednego albo dwoch, chociaz moze trzech, ale nie jestem pewnien, czy w ogole postawie...

Mojo Jojo to przy tobie pikus :smile:

_________________
Galeria graczy plus wspominki imprezowe
http://www.nlhelp.com.pl/ultima

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2002-11-08 13:22 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 16:14 
Cytuj  
Eheeeee .... ale o co chodzi ?
Cos jest niejasne ? Jesli masz problem ze zrozumienim czegos w poscie powyzej napisz - odpowiem.

PS: Rozumiem ze nie jestes zainteresowany miejscem na vendorka i tylko nabijasz sobie posta.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 17:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-08 16:14, Scorpio napisał:
Eheeeee .... ale o co chodzi ?
Cos jest niejasne ? Jesli masz problem ze zrozumienim czegos w poscie powyzej napisz - odpowiem.

PS: Rozumiem ze nie jestes zainteresowany miejscem na vendorka i tylko nabijasz sobie posta.

tak wlasnie oto znany nabijacz postow TOLL!!!! (ja jestem drugi :sad: )
po prostu Tollek sobie z ciebie jaja robi ...
a w twoim pomysle nie podoba mi sie jedna rzecz ustalanie cen na jakims poziomie (wymyslonym w duzym stopniu przez ciebie)
ale czym ja sie przejmuje i tak nie bede stawial vendora ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 18:49 
Cytuj  
:sad: ehh ... nie chce mi sie nawet pisac odpowiedzi. :sad:
Dostrzegles moze usmiechnieta buzie przy pkt 4 ? To domysl sie jak powaznie traktuje ten punkt.



PS : Ludzie co z wami jest? Wszedzie macie jakies problemy nawet jak was to niedotyczy albo nie interesuje.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 18:51 
Cytuj  
scorpio , jesli masz problemy z rozpoznaniem zartu musisz byc poor irl :sad:
kiedy mazylem zeby sprzedawac bron i zbroje ale za duzo roboty , malo hajsu i bleeee w dzisiejszych czasach gdzie kazdy prawie ma swojego smitha co produkuje bronze weps

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 18:56 
Cytuj  
No nie wiem jak ty ale je sparwy finansowe traktuje serio zarowno rl jak i w grze.

To raz a dwa kto mowi o sprzedazy jakis okreslonych towarow. Ja gdyby nie vendorzy zapakowal bym smieciami castle nie tylko small tower, a tak mam miernik przedmiotow uzytecznych - co sie nie sprzedaje w ciagu miesiaca - out - nie zbierac wiecej.
A trzy jest kilka "nowych" osob na europie ktorym mozliwosc sprzedazy z zyskiem bez koniecznosci kampowania brit banku moze sie przydac. A rozucenie marknietych run po miastach trammel lub postanie chwile pod bankiem w brit moze zaoowcowac zatrzykiem finansowym przydatnym dla kazdego na poczatu.

A tak gwoli informacji ja obecnie posiadam 3 szt vendorkow:
- 1 sprzedaje magic stuff ( bronie i jakies inne smiecie )
- 2 sprzedaje kegi i war paint ( jak mi sie chce isc framowac jagodki )
- 3 sprzedaje fishing items
Wiec nie widze tu mozliwosci ustalania specjalnie cen z mojej strony poza kegami ktore sprzedaje tyko po to aby zachecic do odwiedzin innych vendorkow.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-11-08 19:16 ]</font>

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 19:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-08 18:49, Scorpio napisał:
:sad: ehh ... nie chce mi sie nawet pisac odpowiedzi. :sad:
Dostrzegles moze usmiechnieta buzie przy pkt 4 ? To domysl sie jak powaznie traktuje ten punkt.



PS : Ludzie co z wami jest? Wszedzie macie jakies problemy nawet jak was to niedotyczy albo nie interesuje.

hmmm nie mowilem o punkcie 4 tylko ogolnie ale co tam ...
wiesz co, zauwazylem ze do wszystkiego zbyt powaznie podchodzisz
a jak ktos powie cos smiesznego (czego btw nie zrozumiesz) to od razu sie unosisz i pieklisz
usmiechnij sie to jeszcze nikogo nie zabilo

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 19:20 
Cytuj  
Pewnie masz racje :/ , jestem koszmarnie powazny w rl.
Tekst Tolla zrozumialem. Twoja podpowiedz co do tego ze Toll sobie jaja robi tez widzialem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-11-08 19:24 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 21:49 
Cytuj  
nienerwowo chlopaki :smile:
ja w rl tez rzeczowo podchodze do kasy.
ale tutaj to jest tylko gra. i robie generalnie wielka kupe na kase w UO.
moze gdybym byl bezrobotny, to zarabialbym na UO.
a tak, to wole sprzedac pakiet kont internetowych i sobie zarobic nic nie robiac :smile:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 22:03 
Cytuj  
ok ... no dobra ... wasze na wiezchu - jestem smutas :/

a teraz specjalnie dla was :

:grin: :grin: :grin:

Starczy ?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2002, 23:43 
Cytuj  
mnie rozwalilo tylko ze bedziesz pobieral oplaty :sad: niegram w uo ale widze im wiecej w nia gra osob tym gorzej ja nawet bym niepomyslal o takim czyms :< dla mnie polak w mmorpgu jest jak brat (poza konradorem) i kasy od niego bym za takie cos niebral :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 00:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-08 23:43, Ashton napisał:
mnie rozwalilo tylko ze bedziesz pobieral oplaty :sad: niegram w uo ale widze im wiecej w nia gra osob tym gorzej ja nawet bym niepomyslal o takim czyms :< dla mnie polak w mmorpgu jest jak brat (poza konradorem) i kasy od niego bym za takie cos niebral :<


oho nastepny :grin: zartownis :har:
A co w tym dziwnego ? OSI sprzedaje skille to ja moge brac za dzierzawe. Abstrachujac oczywiscie od faktycznego stanu w ktorym niepobieram takowej oplaty i nie zamierzam chyba ze bede zmuszony wyegzekwowac opieke wlascicela nad vendorkiem lub usuniecie go.
Pozatym uczciwie ci powiem 10 k / 30 dni to zadna kasa dla kogos kto juz gra niemniej jednak moze byc sporym problemem dla kogos kto dopiero zaczyna, a nikt nie lubi tracic kasy bezsensu nawet tak malej kwoty wiec bedzie to niewielki ale podejrzewam skuteczny straszak wymuszajacy obecnosc towaru na vendorku. Sprawa wyglada tak ze jak ktos przyjdzie sprawdzic co jest ew kupic jakis stuff i zobaczy ze sprzedawcy nic nie maja nie sprawdzi dalej tylko zniknie i juz sie wiecej nie pojawi. A straca na tym wszyscy majcy juz vendorka i ja bo tez mam vendorkow. Stad nalezy dbac o dobry wizerunek firmy :razz:
A tak zupelnie na marginesie powiem ze na war paint zarobilem w tydzien okolo 100k nie wysilajc sie zbytnio i sprzedajc dosc tanio.
No i NAJWAZNIEJSZA sprawa - to nie SIEGE.
Na europie kase zarabia sie dosc prosto.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-11-09 00:08 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 01:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-08 23:43, Ashton napisał:
mnie rozwalilo tylko ze bedziesz pobieral oplaty :sad: niegram w uo ale widze im wiecej w nia gra osob tym gorzej ja nawet bym niepomyslal o takim czyms :< dla mnie polak w mmorpgu jest jak brat (poza konradorem) i kasy od niego bym za takie cos niebral :<



Ashton, czy w real czujesz sie moim bratem, tak jak w mmorpgach? Czy to dotyczy tylko gier, czy real tez?

Bo wiesz, mam taki maly problem finansowy. Moglbys mi troche... podarowac kasy?! Moze moglbym u Ciebie zamieszkac? Masz moze dziewczyne? Moglbym z nia...? Pojezdzic Twoim samochodem?

W koncu jestem dla Ciebie jak brat :grin:

EDIT: Moj brat nie dostaje ode mnie wszystkiego za friko.


_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-11-09 01:56 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 10:44 
Cytuj  
a czy on powiedzial, ze rozdaje wszystko w realu ?
on mowil, ze pomagal za frikok w grze.
to jest kurde GRA !!
Kto chce, ten pobiera oplaty, kto chce ten nie pobiera.
i juz.
ja tez wiekszosc rzeczy w Uo robie za darmo dla polakow.
Jezeli za granica spotkam kumpla polaka, to bedzie mi duzo milej postawic mu obiad niz gdybym tego samego kumpla spotkal na marszalkowskiej...
I przestancie tak nerwowo podchodzic do zabawy...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 12:01 
Cytuj  
dobra nm juz rozumiem o co chodzi z tymi oplatami moglbys wczesniej to wyjasnic tak a nie byc moze


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 14:19 
Cytuj  
A zapowiadal sie fajny flamewar :smile: ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 14:20 
Cytuj  
Jak brat z bratem... w UO...
Pewnie kurna, ze sie pomaga. Ja czerpalem od innych i mi pomogli, kolejna nowa osoba, ktora sie do mnie zglosi i bedzie potrzebowala pomoc tez ja otrzyma.
Ale jest cos takiego jak lenistwo, niektorzy po prostu zaczynaja ZADAC, ze czegos potrzebuja. Ba, nawet potem nie podziekuja.
Wiec gra kazdy jak chce, Scorp pobiera oplaty, ok. Jego pomysl i jak komus sie nie podoba to nie bedzie z tego korzystal.
A tak btw. Ashton, jesli chodzi o Scorpia, to jest jedna z najbardziej pomocnych osob w UO jakie znam. Nie wiem kiedy mu sie wyplace z tego co od niego otrzymalem :eek:
Druga sprawa to kazdy sie tu bawi jak mu sie podoba:/ I to jego biznes i raczej nie powinno sie go oceniac pod tym wzgledem. :[

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2002, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-11-09 14:20, Oyci3C napisał:
A tak btw. Ashton, jesli chodzi o Scorpia, to jest jedna z najbardziej pomocnych osob w UO jakie znam.


Zgadzam sie, akurat Scorpia nikt nie moze sie czepiac pod tym wzgledem.

_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Thaxyllis dnia 2002-11-09 20:09 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.