mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2003, 16:24 
Cytuj  
Hi

Siedze sobie pod bankiem i znudow mysle sobie - zrobje jakas zabawe - wziolem z 15 PS +5,+10 Disco, Parry i innych i pod bankiem kladlem na ziemi i kto szybszy ten zabieral.No i jednym razem nagle buch i nie zyje zabil mnie GUADRS - hmm pytanie dlaczego - a moze nie podobalo sie to jakiemus GMusiowi i mnie chlastnol.Dobra wiadomosc z tego ze uzycie Virtue Sacrefice odzyskuje wsio nawet scrole :smile:
No i nie wiem teraz czy bawic sie dalej hehehehe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2003, 21:02 
Cytuj  
Fajnie tylko musisz szybko uzyc zanim cie zlootuja, a pozatym to mogl byc bug

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 07:42 
Cytuj  
Exodus Stopa napisal wyraznie o Sacrifice -ze uzycie opcji autowskrzeszenia pozwala na odzyskanie scroli (i reszty posiadanego ekwipunku).

Stopa nie wiem czy na Fell tez odzyskasz komplet razem ze scrolami, bo jesli tak to ... ale po smierci w dnugeonku wywala cie na inny server

Ja wczoraj tez mialem akcje z Guardem. Uwolnilem smoka w stajni, smok mnie zaatakowal, stamowalem go po znow, dalem komende all follow me i wychodze ze stajni. Kilka krokow za stajnia pojawia sie guard i zabija mi smoka (stamowanego). Stopa pozucaj jeszcze troche scrolimi - okaze sie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 10:51 
Cytuj  
Cytuj:
Exodus Stopa napisal wyraznie o Sacrifice -ze uzycie opcji autowskrzeszenia pozwala na odzyskanie scroli (i reszty posiadanego ekwipunku).

omg omg omg omg

Characters which self-resurrect will instantly recover all the items they had on their corpse, except for any items which have been looted or decayed.

wiec nawet jesli by to dzialalo to bys nie zdazyl wybrac miasta i skrola mialby ktos inny

ale

Self-resurrecting characters will not be able to recover items in this way if they move across a server boundary into another server region.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 15:06 
Cytuj  
Hi

1.Akcja dziala sie na Trammel
2.Jesli na Fell gine w dungeonie to kupa - jestem przeniesiony ale bez szmalu i scrolli.
3.Jesli gine na Fell ale nie w dungeonie to po uzyciu Sacerfice mam wszstkie zeczy i scrolla - sprawdzalem !!!!
Zabili mnie kiedys na Fell i zlootowali - pewno bardze sie zdziwili po czasie bo ja po uzyciu Scarefice odzyskalem wsio - wiec oni musieli to stracic :smile:
Guard's zabil mnie w Britain Bank Trammel - wiele osob mnie sie pytalo potem co sie stalo - czemu zginolem - bo im sie ta zabawa podobala :smile: - A ja nie wiem do dzis :smile:
Musze sprawdzic z ciekawosci co bedzie jak uzyje Sacrefice a ktos w miedzyczasie wezmie scrola i go zje :smile:
Hehhehe moze go odzyskam :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 15:18 
Cytuj  
Jesli na Fel ktos cie zlootuje, to juz tego nie odzyskasz przez Sacrifice. Dostaniesz tylko to, co jeszcze zostalo w ciele - dlatego dobrze jest sie z tym pospieszyc, albo nie marnowac i odpuscic. (przetestowalem to juz wiele razy)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 16:01 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-14 10:51, exodus napisał:
Cytuj:
Exodus Stopa napisal wyraznie o Sacrifice -ze uzycie opcji autowskrzeszenia pozwala na odzyskanie scroli (i reszty posiadanego ekwipunku).

omg omg omg omg

Characters which self-resurrect will instantly recover all the items they had on their corpse, except for any items which have been looted or decayed.

wiec nawet jesli by to dzialalo to bys nie zdazyl wybrac miasta i skrola mialby ktos inny

ale

Self-resurrecting characters will not be able to recover items in this way if they move across a server boundary into another server region.


Dziuniek przeczytaj raz jeszcze co napisalem - nizej niz pierwsze zdanie a potem mozesz sobie rwac co tam chcesz

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 13:16 
Cytuj  
peace, nie zrozumielismy sie troche

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.