mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 04:32 
Cytuj  
dzisiaj standardowo juz wybralismy sie ze szczupakiem na mala wycieczke. ludzi jak zwykle nie bylo duzo i wszyscy od nas z khar pouciekali, ale znalezlismy sobie inne ciekawe zajecie. wybralismy sie do paru otwartych miast(repledge), ktorych mieszkancy nie przypuszczali, ze ktos zaatakuje ich w srodku miasta wypelnionego R7 guardsami... oczywiscie spadlo pare glow i zgarnelismy dosc sporo lootu, m.in. werewolf rune - moze ktos tego uzywac?:)
jak juz zabilismy wszystkich (nawet jakiegos R4 chara) i zawazylismy siege tent z tanimi siege weapons postanowilismy sprobowac czegos nowego... ;) atak na 'wlasny' tol i budynki :/ niestety guardsi niszczyli taka bron dosc szybko i w sumie nic poza odebraniem polowy healtha kilku budynkom nie udalo nam sie zrobic.
zwiedzilismy troche miast i za kazdym razem po repledge bylem w szoku... wszystkie rodzaje budynkow z najrozniejszymi rodzajami trenerow, ogromne oddzialy R7 guardsow patrolujacych miasto (upgrade na R4 kosztuje 40k), MASA sklepow z vendorami o najwyzszym rank, masa najrozniejszych budynkow upgradowanych do min. 5 lvlu (upgrade na R2 kosztuje 150k) - praktycznie w kazdym to samo (jedno bylo malutkie - bank, bankier i tol)... to wszystko musialo kosztowac miliardy. wyglada na to, ze mimo tych transferow kaski i tak jestesmy najbardziej uczciwymi mieszkancami europejskiego aerynth... :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 12:13 
Cytuj  
lol niezla akcja chlopaki ostatnio tez cos takiego mi chodzilo po glowie jak zobaczylem tyle otwartych miast :smile:
So grats
Mam pewwien pomysl ale to pogadam jak bede spowrotem na icq :smile: a guardsi was nie atakowali?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 19:37 
Cytuj  
ganial za mna caly legion guardsow lol. od czegos mam skrzydla jednak i udawalo mi sie uciekac, do czasu... do czasu, az zaczeli sie za mna teleportowac na sciane, a potem zaczeli biegac za mna archerzy i bic za 150+:(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 20:02 
Cytuj  
hehe jak tp sie na sciane ?
a potrzebuje blacmask :smile:

ale to dpiero po wipe


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 20:13 
Cytuj  
no ja wlecialem, a oni sie po prostu pojawili na tej scianie za mna... black mask ci nic nie pomoze, bo nawet jak sie hidniesz, to npc nie traci targeta :[ pisalem o tym 'bugu' na forum, ale oczywiscie rzucila sie na mnie banda pojebanych trammies z morda, ze jak to taki spell dac scoutowi, ktory pozwoli mu uciec przed monsterami!?!??!?!/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.