mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 10:52 
Cytuj  
Tak mnie wczoraj naszlo.
Przegladalem sobie stare strony o LBR, ogladalem filkim z zapowiedzia i... Pamietam jak podniecalem sie nowymi potworkami w LBR. Mialo byc tak pieknie. I co? W sumie to polowy z zapowiadanych monsterow nie ma! (rozmawialismy o tym wczoraj ze Scorpiem na mapie).
Czego nie ma:
- Arcane Daemon
- Black Gate Daemon
- Chaos Daemon
- Doppleganger
- Exodus
- Four Armed Daemon
- Horde Daemon
- Horde Daemon (Large)
- Horde Daemon (Colored)
- Komodo Dragon
- Quagmire
- Sea Horse
- Shadowlord
- Skeletal Mount (mial byc do tamowania! pewnie teraz wprowadza zeby nekrus mial na czym jezdzic a sile bedzie mial mongbata jak smoki bagienne, tfu)
- Sphinx
- Swarm
Do tego dostalismy pare questow na krzyz, co na gre tych rozmiarow jest wg. mnie rzecza niewystarczjaca. Niektore z nich zostaly wprowadzone BARDZO pozno w stosunku do wydania dodatku, a do tgo sa zypelnie bez sensu (np. Naturalist - zeby te kwiatki jeszcze dawaly cos sensownego zamiast mebla z h***mi koloroami).

Pozostal niesmak. Mozna sie klocic, ze sa Championy, ze questy sa dobre, ze gra sie duzo zmienila bo przez pare lat niebylo nic nowego. Mnie chodzi glownie o to, ze zaplacilem za dodatek z ktorego wielu rzeczy z zapowiadanych NIE MA. Proste.

Pozostal niesmak.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 19:32 
Cytuj  
ea jeszcze sie tak bardzo nie rozpedzilo. popatrz na everquest i dodatki do tej gry:/ nie nadazylbys sprowadzac tego shitu do polski - zanim ci pierwszy shipna, to juz drugi wychodzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2003, 23:28 
Cytuj  
A pozatym nie zawsze jest tak ze sie wszystko udaje.. gadali duzo, ale moze nie wyszlo... w sumie sam chcialbym zobaczyc te koniki morskie do podrozy po wodach Ilshenar..

Nie dawno zaczalem grac wiec sie nie bede wypowiadal za duzo, ale z doswiadczenia programisty wiem ze w.w. duzo gadaja, zawsze, a wychodzi im calkiem co innego...

Zycie wyplaszcza...

Ged

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2003, 07:21 
Cytuj  
Jest takie powiedzenie:
"Chcielismy dobrze a wyszlo jak zwykle" :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.