mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2002, 18:46 
Cytuj  
Obrazek

Wyglada mi to na styl Diablo. Mowiac to, wcale nie krytykuje, poniewaz podobal mi sie ten system. Inna sprawa ze Diablo nie bylo balanced... ale to juz nie na temat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2002, 21:35 
Cytuj  
Ten facio na screenie wyglada jak robocop skrzyzowany z batmanem :razz:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2002, 21:39 
Cytuj  
Caly AoS to kopia Diablo2
artefakty(wygladaja tak samo jak w D2), paladyn , necro(postacie z D2), skille(te samy nazwy - wirhwind albo podobe dzialanie do tych z D2)...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2002, 22:20 
Cytuj  
jak widze tego goscia na screenie to mi sie niektore anime przypominaja, tam tez byli tacy :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2002, 23:14 
Cytuj  
Moze bedzie King's Qstaff of Haste do zdobycia :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2002, 23:52 
Cytuj  
Ludzie, przeciez Diablo 1 to byla zajebista gra. Owszem hack'n'slash, ale w dobrym stylu. Multi bylo tragiczne, bo wszyscy cheatowali. Diablo 2 bylo powieleniem sprawdzonego pomyslu - zwyczajne postepowanie marketingowe. Zabraklo jedynie rownowagi. No i kazdy chcial lepsze i lepsze przedmioty. Ale Diablo 2 umarlo.

Jestem ZA tym, zeby wprowadzali do Ultimy SPRAWDZONE pomysly z innych gier. System magicznym przedmiotow podobal mi sie. Czy AoS bedzie syfny czy fajny, to sie okaze.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 07:24 
Cytuj  
Mnie intryguje jedno .. jak juz wprowadza takie fajne unique itemy i inne badziewia ktore beda pewnie dosyc drogie to kto ich bedzie uzywal oprocz naprawde hardcorowych graczy hehe .. jezeli juz sciagac z diablo czy z innych gier pomysly na jakies resisty , super przedmioty i inne takie to z glowa a w uo jak kupisz sobie taki tunic wyjdziesz killna i ladnie lootna hehe :> Nie to, ze placze ale moze wkoncu znalezli ultimate gold sink .

BTW nie robcie jaj, ze wszystko z diablo bo profesje sie tak nazywaja a paladyni sa chyba w kazdej grze fantasy a necro w polowie.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 07:26 
Cytuj  
e no nie wiem jak wam ale mi sie takie cos podoba (nie nie wyglad ;]) wreszcie woje beda mogli zaczac polowac na smoki itp :smile: dla mnie cool :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 18:54 
Cytuj  
diablo 1 moim zdaniem bylo super! nawet w wakacje gralem jeden dzien w diablo tylko ze malo osob bylo hehe
no i racja -cheaty

diablo 2 najchujowsza gra :sad:
gdy gralem ze.. 3 godziny to zginalem tylko raz przy bossie
tak to 20 potworkow naokolo mnie i rach ciach...

najbardziej w uo to mnie wkurzalo ze te powerscrolle ,colored weps itp rozwala/rozwalilo pvp
wiecej kewl przedmiotow itp jeszcze bardziej to rozpierdoli

najbardziej to bym chcial zeby byl serw pvp z wybieraniem 7x skilli pvp lub z ps ew. i koniec
bo cala reszte (craft skill , hunting itp) to mnie pierdoli
i na stare reguly sprzed 3 lat... :sad:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 22:47 
Cytuj  
hehe lol idz na free tam sa takie servy :wink: no dobra zartowalem. Ciekawe czy duzo ludzi by gralo na takim czyms?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2002, 00:14 
Cytuj  
Jest taki shard. Nazywa sie Test Center.
:smile:

Prawie nikt nie ma val/verite runicow (przynajmniej nie slyszalem). Stuff jest za friko, a skille sobie dobierasz.

Any questions?

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2002, 14:53 
Cytuj  
shard jest rzadko
i

p
i
n
g

300

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 02:59 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Zaczynam sie obawiac, iz do PvP juz nie wystarcza skille, ani powerscrolle - trzeba bedzie jeszcze miec jakis rare equipment z Malas.

Japonczyki zebrali ladny pakiet obrazkow.
http://llama.s6.xrea.com/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 12:57 
Cytuj  
Sa tacy co juz zbieraja necro reagent w postaci fiolek z krwia z blood elems, itd ....... dziwi mnie to troszke ale moze oni maja racje ? :P


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2003, 13:04 
Cytuj  
Skladniki podobno maja byc dostepne w sklepach i skrzyniach t-hunt. Innych zrodel sobie nie przypominam :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2003, 11:43 
Cytuj  
Dzisiaj znowu ogladalem screeny z AoS i zauwazylem, ze ten gostek z obrazka jest Legendary Alchemist. Normalnie Mad Bomber. Czyli nadchodza nowe power scrolle na pozostale umiejetnosci. Poza tym na paperdoll widac, ze jest obwieszony magiczna bizuteria. Ehhh. Mogliby wrzucic wiecej informacj na stronke... cos bym poczytal sobie :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2003, 21:37 
Cytuj  
Wow... tyle moge powiedziec. Jeszcze nie jestem w stanie trzezwo przemyslec sprawy, ale spojrzcie sami. Na pewno rekonesans bedzie wazny - co koles ma na sobie, zeby mu dobrze sieknac. No i niezbedne bedzie zdobywanie w jakis sposob tego calego sprzetu!

http://www.uo.com/ageofshadows/feature_itemprop.html

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 10:43 
Cytuj  
do identyfikacji przedmiotow nie potrzebne beda juz skill/itemy id.

Arms lore nie bedzie potrzebne aby okreslic zuzycie broni

Maxymalny resist na mele dmg ( i chyba nie tylko ) to 80% (cap)

Nie ma okreslenia AR juz - jest to procentowe okreslenia jaka ilosc pkt dmg jest wchlaniana przez armorek

Przedmioty moga zostac zmienione/ udoskonalone przez crafterow ( pewnie szansa zalezy od skilla i uzytego materialu )

Bizuteria magiczna bedzie miala wiecej niz jeden wspolczynnik - czyli np agigilty/fire resist ring.

Magowie beda mogli castowac z bronia w reku ( z pewnymi ujemnymi aspekatami i niektora bronia )

Bonus do 2hand wepaon zostaje zdjety - sa specjal move do kazdej broni 2hadn/1hand te same :har:
Bonus za LJ dalej przysluguje przy uzyciu axe

Vanq bedzie mial bonus dmg 35% :har:

Bronie majce mozliwosc czarowania np sword of lighting bedzie mial nielimitowane ladunki piorunka :har:

Barbed Horned i Spined armorek bedzie produkowany do czasu AoS ( a dalej ??? )

Dadza nam runic sewing kit :har:

A to dopiero poczatek znanych zmian :har: :har:

A wszystko to po 11 lutego :har: :har:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 11:02 
Cytuj  
diablooooooo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 14:57 
Cytuj  
Nie zaprzecze, zaczerpneli wiele elementow z Diablo. Jednak wcale nie oznacza to, ze gierka bedzie nudna. W Diablo byla tylko walka w dodatku (chyba) max 8 osob, UO to inna bajka. Nie ma co marudzic, trzeba poczekac i zobaczyc jak to sie sprawdzi w praktyce. Jakby co to w marcu wychodzi Shadowbane - bedzie w co sie bawic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.