mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 14:09 
Cytuj  
Nikt nie zglosil przeciwu i chyba nikt nie bedzie plakal, wiec proponowalbym, zeby kazdy (jak juz polozy lapy na SB) zakladal charki na Treachery.
Gra tam sporo ludzi z SP, wiec na pewno bedzie przyjemnie zobaczyc starych znajomych, wrogow itp.
Przenioslo sie tam takze KGB, juz wchodzi w alianse z jakimis szmatami, wiec bedzie na pewno kogo bic.

W tej chwili najwieksza gildia (aliansem) jest Covenant of Swords. Postawili pierwsze Tree of Life od uruchomienia serwerow. W jej sklad wchodza m.in. House Perilous (gildia zrzeszajaca graczy z SP) i The Professionals^^
Moze warto dodac jeszcze, ze na Treachery gra jedna z wiekszych i lepiej znanych RP gildii - Shadowclan.

- Info o gildiach.
- Info o miastach.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-04-01 19:06 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 14:24 
Cytuj  
jestem za :razz:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 14:25 
Cytuj  
to papa :smile:

ja jak juz poloze swoje lapska na sb to ide na carnage.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 14:28 
Cytuj  
Czego akurat Carnage? Masz jakis powod szczegolny, czy tak po prostu? : Mialem nadzieje, ze chociaz raz uda nam sie zebrac na jednym serwerze.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 16:15 
Cytuj  
moze byc Treachery, ja nie widze przeciwskazan :smile:

PS. Tylko cosik cdromshop milczy od piatku i nie wiem kurde co z moim SB :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 16:54 
Cytuj  
A nie mozesz sobie sprawdzic, gdzie przesylka lezy? :O W DHL cos takiego mieli.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 18:57 
Cytuj  
cala moja gildia z daoc i wiele innych euro gildii poszlo na carnage.

to tyle :smile:


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 21:04 
Cytuj  
Aha, no to ok :O Moze przyjdziemy was zabic, jak wprowadzaja podroze pomiedzy serwerami...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2003, 15:24 
Cytuj  
zawsze mozecie sprobowac :wink:


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2003, 15:36 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-01 22:04, konrador napisał:
Aha, no to ok :eek: Moze przyjdziemy was zabic, jak wprowadzaja podroze pomiedzy serwerami...


Tak na marginesie - ja kiedys bym to chcial zobaczyc.
Jak zaczynalem grac w UO byla mowa o podrozowaniu miedzy serwerami. Minelo z 6 lat i nic.
Jak wprowadzali AO (jeszcze przed release) to miala byc standardowa features.
W DAoC mowili dokladnie to samo.

Ciekawe ze najczestszym momentem mowienia o podrozowaniu miedzy serwerami jest moment kiedy gra "juz rusza".
Jesli w SB to zrobia to stawiam im duzy "browar award" za zrobienie czegos co WSZYSCY INNI TYLKO OBIECYWALI :grin:

(ale swoja droga ja szanse na zrealizowanie tego widze na poziomie 2 promili :wink:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2003, 15:53 
Cytuj  
no to :sad:
do mnie z CD-ROM Shop przesyłka wyszła DHLem w piątek, i od poniedziałku jest na lotnisku w Katowicach ...

obecnie jestem na etapie :
"musimy clić wszystkie przesyłki wysłane ze sklepów w USA i Kanadzie - czyli cło i podatek "

oraz

"nie możemy panu oclić przesyłki bo dostaliśmy niekompletne papiery z CD-ROM Shop"

po porstu git :sad:

ale spoko nie poddaję się tak łatwo

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2003, 16:48 
Cytuj  
Tak na marginesie - ja kiedys bym to chcial zobaczyc.

Hehe, ja tez w to nie wierze, ale pogadac sobie mozna: Najpierw musieli by naprawic setke innych rzeczy. Obiecywali inny swiat (rozlozenie wysepek itp.) dla kazdego serwera i tez nie wyszlo, chociaz duzo latwiejsze do zrobienia od podrozy pomiedzy serwerami...

"musimy clić wszystkie przesyłki wysłane ze sklepów w USA i Kanadzie - czyli cło i podatek "
oraz
"nie możemy panu oclić przesyłki bo dostaliśmy niekompletne papiery z CD-ROM Shop"


rofl:( Zalamac rece i plakac, czy sie smiac?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-04-02 17:50 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2003, 17:54 
Cytuj  
Hm..."niekompletne papiery..' stara spiewka dupkow z dhl...sa w srodku..oni nawet podelka nie otworzyli ...ja tak kiedys mialem...i juz dawno nie korzystam z uslug dhl...he he

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 08:26 
Cytuj  
Cytuj:
Hehe, ja tez w to nie wierze, ale pogadac sobie mozna: Najpierw musieli by naprawic setke innych rzeczy. Obiecywali inny swiat (rozlozenie wysepek itp.) dla kazdego serwera i tez nie wyszlo, chociaz duzo latwiejsze do zrobienia od podrozy pomiedzy serwerami...


IMHO jesli gra ma centralna rejestracje imion a nie "per serwer" to widac ze przynajmniej powaznie biora pod uwage mozliwosc przenoszenia charow (albo jesli gra wogole nie ma zadnych restrykcji co do nickow - to mi sie niestety w UO nie podobalo).
Tak naprawde to sie sprowadza do przeniesienia rekordu z jednej bazy danych do drugiej z jednoczesnym wyczszczeniem pewnych danych w tym rekordzie (np. przynaleznosc do gildii etc.) wiec nie kumam dlaczego to jest az tak skomplikowane.
Mysle ze juz predzej polega to na tym, ze jakis umny facet z marketingu wyliczyl ze nie oplaca sie takiej opcji w grze udostepnic bo wtedy ludzie sie gra szybciej znudza.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.