mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2003, 20:21 
Cytuj  
Wygląda na to że rzeczywiście nie można zapłacić za granie na US serwerach do SB jeżeli nie ma się karty wystawionej w US albo Kanadzie, to znaczy że adres bilingowy jest amerykański lub kanadyjski.

Można obejść to zabezpieczenie w wypadku niektórych kart polskich (nie wiem których) wpisując prawdziwy numer swojej karty kredytowej i PRAWDZIWY (nie swój ale jakiś prawdziwy) adres w stanach. Rozmawiałem z dwoma osobami które twierdzą że tak włąsnie założyły sobie konta w US SB i podobno grają.

Nie zrobię tak i wam też nie radzę gdyż jest to przestępstwo które w dobrym wypadku skończy się skasowaniem konta w SB a przy dużym pechu zablokowaniem karty kredytowej.

Poszukam jakiegoś znajomego amerykańca który założy mi konto. Mój SB właśnie leci przez Atlantyk.

Jak ktoś znajdzie inne rozwiązanie to chętnie go usłyszę


_________________
http://www.gry-online.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2003, 21:48 
Cytuj  
zalozyc konto w usa banku?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 02:16 
Cytuj  
Chyba az tak tego nie beda tropili, bez przesady... Jak sie da to obejsc, to nie powinni sie czepiac. Ja bym tam na $13x1000 miesiecznie nie plul, nawet gdyby przysylali z Madagaskaru : No ale zobaczymy.
A jak skasuja konto/zbanuja karte, to coz... I tak grac sie nie dalo :) No ale czekamy na dalsze informacje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 04:38 
Cytuj  
moze nie sa pazerni na kase

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 09:08 
Cytuj  
konrador --> to chodzi o to że prawa do dystrybucji SG zostały sprzedane trzem firmom na trzy regiony świata i tyle. Ubisoft bardzo by chciał brać naszą kasę ale nie może :sad:

Co do tropienia to myślę że nie będą tropili, ale chyba by mnie krew zalała gdyby mi skasowali konto po pół roku grania


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 09:09 
Cytuj  
miało być SB a nie SG


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 10:09 
Cytuj  
Hm..."inne rozwiazanie"?....totalnie olac SB he he....ja tak zrobilem

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 12:11 
Cytuj  
Lekkie trudnosci i jak ludzie sie zniechecaja :razz:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 12:32 
Cytuj  
W sumie masz racje... No ale jakos nie usmiecha mi sie czekac na europejska wersje. Nie wiem dlaczego Swing! do tej pory trzyma sie tego SB, widocznie chca na sile jeszcze cos na tym zarobic. Tym czasem sprawa sie ciagnie, nikt nie wie kiedy sie zakonczy, a po jej zakonczeniu albo przejmie to ktos inny, albo zostanie w lapkach smutnego Swing!a:( Swing! na 99% wznowi beta testy, jesli uda mu sie wygrac i zatrzymac prawa do sprzedazy SB w Europie... Takze na premiere tej gry mozemy czekac w nieskonczonosc.
A najsmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, ze europejskich beta testerow nadal obowiazuje podpisane z nimi NDA, chociaz w US i Azji juz dawno zniesiono :

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2003, 13:28 
Cytuj  
sprawa upadlosciowa tego Swinga jest w toku i ma sie skonczyc gdzies na przelomie kwiecien/maj, z tego co czytalem puki ta sprawa sie nie skonczy Swing nawet jakby chcial to nie moze "oddac" Shadowbana nikomu narazie :sad:
Takze tak jak pisalem w ktoryms tam poscie wczesniej, DOPIERO gdzies na poczatku maja bedzie wiadomo czy Swing to wyda czy nie co oczywiscie nie oznacza to, ze EU wersja bedzie w maju.
Ludzie z boarda euro twierdza, ze najwczesniej bedzie to mozliwe dopiero gdzies w wakacje :sad:
Dlatego ja tak jak SoulC. zrezygnowalem z czekania i zamowilem z CDromshopu. Mam mozliwosc placenia amerykanska Visa takze nie powinno byc problemu. Dam znac jak pudelko trafi w moje rece i uda mi sie zalogowac.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2003, 11:21 
Cytuj  
tak rzeczywiscie nie mozna :sad:

pod sam koniec bety dowiadywalismy sie i mowili nam, ze nie bedzie problemu. troszke glupia ta polityka bo masa osob z europy zamowila juz SB a nie wszyscy maja znajomych w US.

ja narazie pass.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2003, 12:04 
Cytuj  
Ja tam setny raz slysze, ze nie mozna, ale licze na to, ze jakos sie to da obejsc :(
Moze eKarty nie maja przypisanego billing address i bedzie mozna wpisac hamerykanski...

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2003, 15:23 
Cytuj  
zerknijcie na VNboarda tam wczoraj czy przedwczoraj pisal jakis dunczyk ktoremu sie udalo zalogowac dunska Visa i amerykanskim adresem.
Twierdzil, ze ma juz 10 lvl :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2003, 17:57 
Cytuj  
Wlasnie to przeczytalem : Moze maly cytacik:

VISA cards do NOT contain information about your bank's country since it's a world-wide international card

^^

I moze jeszcze jeden:

As a sidenote I don't think its looking good for our Euro friends. I just got the game this afternoon and during the signup process it says on the side notes that they have had to cancel over 1000 accounts because the billing address didn't match the CC.

:((

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.