mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 13:14 
Cytuj  
Polowanko na bagnach newb island.
Obrazek

Khar Th'sekt. Wyspy opanowane przez Shadowclan (orki z sp...).
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy armorek Khaela.
Obrazek

Khael zarabia na nowe armorki :) [zwroccie uwage na prawe chat window]
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-04-19 14:20 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 18:10 
Cytuj  
Ladne :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 18:38 
Cytuj  
Astax tez grasz w SB? :0


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 20:05 
Cytuj  
Ladne, nie powiem, nawet bardzo ladne :smile:. Jeszcze bardziej sie napalilem :wink:).

Konrador, ktory masz lev (hm, ile w ogole jest max. lev?) i jak Ci sie ogolnie gierka widzi teraz jak juz troche pograles? :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 21:55 
Cytuj  
Max leveli w sumie nie ma. Soft cap to lvl60, ale mozesz robic dalej... Przynajmniej teoretycznie, bo monstery sa do ~45 tylko i po 50 robienie expa to masakra.
Ja mam w tej chwili 42. Mam chara rogue(base class)/scout(profession)/gladiator(discipline) ze skillami bow, detect hidden, sneak, hide, athletics, running. Mozesz sobie mniej wiecej wyobrazic jak sie tym gra:O Nie siedze non-stop i nie bije monsterkow, bo nie lubie... Duzo czasu marnuje na lazenie itp, ale ogolnie levele ida duzo szybciej niz w innych grach.
Gra sie w sumie fajnie. Niedlugo przylaczymy sie do jakiejs konkretnej gildii, to moze sie zaczna jakies porzadne walki :O Teraz wkurwiam ludzi solo (ile placza...) i jest dosyc ciekawie. Leveling jak leveling, ale PvP z ukrycia/lootowanie/okradnie ludzi to jest to :) Dokladnie jak w UO...
Powoli zaczynaja sie walki pomiedzy wiekszymi miastami/raidy na miasta/pking na spotach do levelowania. Wszystko dopiero zaczyna sie rozkrecac, jest duzo nowych ludzi.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 22:09 
Cytuj  
Ladnie :smile:.

Co do nowych ludzi to - o ile moj znajomy nie zawiedzie i sie w koncu odezwie - spodziewajcie sie w najblizszym czasie kolejnych kilku nowych graczy z Polski :wink:.

A jak tam z bugami w grze? Odkryto juz jakies takie, ktore potrafia zachwiac rownowaga w swiecie gry? Bo przewaznie w nowych mmorpgach tuz po premierze jest masakra pod tym wzgledem :/.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 22:29 
Cytuj  
Memory leaki, troche lagu czasem.
Ja poznalem na wlasnej skorze buga, ktory bardzo mi wadzi :( Po hide nie znikam chyba innym graczom z target i moga mnie dzieki ranged attacks bic. Dzisiaj mnie gonilo 9 osob (bo jedna zabilem z full grupy), hidnalem sie i siadlem, zeby odzyskac stamine i dostalem w leb za 3x dmg (tak jest jak sie siedzi)... Ale naszczescie przezylem i ucieklem.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 22:54 
Cytuj  
:grin:

A potionow healthu/many/staminy nie ma?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 23:10 
Cytuj  
Tych graczy z polski to sie bym tak wielu nie spodziewal poki jest wymog: karta US.
Na free month sporo moze byc ale to tylko do pierwszego bilingu :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 23:15 
Cytuj  
Nie ma zadnych potionow niestety... A moze i stety, bo wtedy walki nigdy by sie nie skonczyly. I tak trwaja dosc dlugo. W porownaniu z DAoC - wieku.

Karol, ''wymog'' mozna obejsc. Numer karty podaje sie na poczatku rejestracji i gdyby cos mialo byc zle, to nie bawilbym sie nawet w ten free month :O Jak numer karty/billing address sie nie zgadza, to nie zarejestrujesz konta.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 23:18 
Cytuj  
Ale z tego co wiem to musisz podac adres US?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 23:32 
Cytuj  
A co bedzie jak sie polapia, ze sie zly adres podalo? :wink: Zbanuja konto/cd-keya?


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 23:46 
Cytuj  
Brawo - kolega wygral suszarke :grin:

A polapia sie przy pierwszym obciazeniu karty (po pierwszym miesiacu gry choc w praktyce to moze byc nawet 2 miesiace).
Jak rejestrujesz sie online sprawdzaja numer i nazwisko na karcie.
Przy bilowaniu podaja full adres do Twojego banku - jak sie COKOLWIEK nie zgadza to bank odrzuci platnosc (np. w DAoC ktos mial kiedys literowke w adresie i bank nie zaplacil).
W przypadku podania falszywego adresu skonczy sie to pewnie nie tylko suspendem na konto (a raczej banem) ale tez i zablokowanie karty.
Nie jestem prawnikiem ale na moj gust MOZE to byc potraktowane jako przestepstwo (falszowanie danych karty kredytowej) a jesli na 1 karcie do tego wisialo kilka kont to juz moze byc "proba wyludzenia" etc).
A ze amerykanie maja niezle systemy bazodanowe to za pare lat jak sie taki delikwent tam wybierze to na lotnisku zakuja go w kajdanki i deportuja back co bedzie go kosztowalo jedyny 1k USD (stracony bilet do usa i wiza).
Wroci z nerwow zapomni wylaczy zelazko w domu.
Straszliwy pozar strawi polowe miasta.
Druga polowa zniknie w wielkim trasieniu ziemi.
Wybuchy wulkanow praktycznie zlikwiduja zycie na ziemi.
Wszechswiat zacznie sie kurczyc az do krytycznego punktu w ktorym nastapi nowy Wielki Wybuch....


Ale to tylko pesymistyczna wersja - jak to jest w praktyce dowiemy sie juz wkrotce jak obciaza pierwsze PL karty za SB :grin:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2003, 23:47 
Cytuj  
Miejmy nadzieje, ze nie i ze nie beda tego jakos sprawdzac, bo bedzie to margines :wink:. Zreszta calkowite zbanowanie konta to chyba ostatecznosc, predzej po prostu blokada do czasu wyjasnienia sprawy...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 00:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-20 00:47, Theddas napisał:
Miejmy nadzieje, ze nie i ze nie beda tego jakos sprawdzac, bo bedzie to margines :wink:. Zreszta calkowite zbanowanie konta to chyba ostatecznosc, predzej po prostu blokada do czasu wyjasnienia sprawy...


Sporo bedzie zalezalo od banku i samego UBI.
Spirit kiedys tak kombinowal z UO ze aktywowal konto, uruchomili je a on natychmiast skasowal dane karty kredytowej.
Poniewaz biluja ja nie od razu ale w ciagu 1-2 dni to nie mogli zbilowac - skonczylo sie to banem ktorego usunal po ok pol roku dopiero.

Z drugiej strony jak masz zlota VISE np. to zawsze do Ciebie zadzwonia jak cos bedzie nie tak (np. blad w adresie ktory poda UBI).
Wiekszosc bankow jednak nie dzwoni tylko z automatu odrzuca platnosc.
Wtedy UBI albo bloknie konto albo np. zadzwonia pod podany adres np. w N.Y. i dowiedza sie ze tam jest synagoga :grin:

Z trzeciej strony :wink: pytanie jaka korporacja jest UBI i co zrobi jak sie dowie ze user jest z europy. O ile wiem to oni sprzedali prawa na Rurope i dlatego nie chca "nas" bo pewnie w umowie maja ze userzy z EU maja grac na EU.
Jesli by na zbyt wielu "przymkneli oko" to ktos kto kupil prawa na EU moglby sie wkurwic i ich podac do sadu.
To jakos jedyne wytlumaczenie tego "rasizmu" jakie mi przychodzi do glowy.

Anyway - ja bym na waszym miejscu zalatwial to tylko karte kogos z ameryki - szkoda ryzykowac.
Albo odczekac jeszcze chwile i zobaczyc co sie stanie z tymi ktorzy w tej chwili podali fikcyjny adres US na naszej karcie :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 00:28 
Cytuj  
Jak zwykle bijesz piane niepotrzebnie Karol. Nie wiesz jak przebiega proces rejestracji w SB, a dwa spore posty z niczego udalo ci sie wysmarzyc: Jesli cos mialoby byc zle, to w SB gralo by pare osob mniej...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 00:40 
Cytuj  
Heh. Karol potrafi nieziemsko poprawic humor w swieta ;), no ale niestety w tym co pisze jest sporo racji...

Z drugiej strony alternatywne (czyt. nie tak ryzykowne) rozwiazania wygladaja nieciekawie, bo:
- czekac na wersje euro? do sierpnia albo dluzej? :/
- czekac na to czy Konradora przymkna czy nie? ;) to tez ze 2 miechy zejdzie
- szukac kogos z amerykanska karta, kto sie zlituje? :/

Sam nie wiem. Chyba po swietach trzeba bedzie wykonac tel. do Inteligo z pytaniem czy mozna zarejestrowac ich karte na amerykanski adres (najlepiej jako dodatkowy) zeby za cos zaplacic, bo system nie przyjmuje polskiego... bo tu wlasciwie wszystko od banku zalezy - to on musi potwierdzic, czy wszystko jest w porzadku, UBI jak dostanie potwierdzenie to nie bedzie IMHO robic zadnych problemow.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 00:44 
Cytuj  
Konrador -> ja tez nie wiem jak rejestracja wyglada w SB, ale rejestracja rejestracja, natomiast obciazenie samej karty wyglada AFAIK mniej wiecej tak samo w kazdym przypadku, czy to kupujesz cos w sklepie czy placisz za usluge. Jezeli bank nie potwierdzi podanych przez kupujacego danych to dupa...

Obys to jednak Ty mial racje, a nie Karol :).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 01:43 
Cytuj  
Mail z mBanku: Uprzejmie informuje, ze przy dokonywaniu transakcji eKarta autoryzacja nastepuje po podaniu numeru karty, daty jej waznosci i kodu CVV2. Na podstawie tych danych dany punkt autoryzacyjny sprawdza czy karta jest wazna czy znajduja sie na niej srodki na pokrycie transakcji. Natomiast imie i nazwisko na karcie oraz adres, ktory nalezy podac przed dokonaniem operacji sluzy jedynie do tego, by sklep internetowy mogl przekazac Panu zakupiony towar. Zatem nie ma mozliwosci by sklep mogl zweryfikowac Pana adres zamieszkania na podstawie numeru karty.

No ale mozliwe, ze rzeczywiscie po numerze karty wywesza, ze to polski bank i podstep konradora, zeby wyslac UBI dodatkowe $13. Zbanuja mi za to konto, zablokuja karte kredytowa i skaza na dozywocie. Potem zbanuja i wytocza procesy 5802043859083 graczom z Europy, ktorzy zrobili dokladnie to samo co ja.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 01:46 
Cytuj  
Swoja droga to rzeczywiscie ciekawe ile ludzie beda czekac. Najpierw wszyscy czekali z niecierpliwoscia, az ktos sprawdzi, czy SB przyjmuje polskie karty. Przyjal. Teraz wszyscy czekaja i mysla co sie stanie za miesiac, jak przyjdzie do placenia. Zalozmy, ze nic sie nie stanie i wszystko zakonczy sie dobrze. Na co potem beda czekali? :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.