mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 16:20 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrona New Cambruin...
Obrazek

Obrazek

...nie powiodla sie. Bane Circle zalozony na Tree of Life. Koncowa faza ataku ~2.5 doby.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 17:44 
Cytuj  
No no , robią wrażenie pomimo kiepskiej grafy . Paradox SB ;]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 18:03 
Cytuj  
Ja wiem, w ktorym miejscu ona taka kiepska... Wszyscy sie tej grafy czepili, za to na NWN i DAoC nikt nie narzeka, a wcale nie wyglada ona lepiej. Co w tej grafie jest nie tak? :O Animacje, efekty specjalne, tekstury postaci wygladaja bardzo dobrze. Reszta szczegolowoscia nie szokuje, ale w grze, w ktorej na ekranie pojawiac sie ma setki graczy na raz trudno o szczegolowosc prosic:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 18:10 
Cytuj  
Moze fakt ze zapowiadali ze beda cuda na kiju? A tu takie jajco wyszlo?

Pamietam poczatki prac na SB - DEVsi sie zapluwali opowiadajac jaki to gfx silnik jest genialny i jaka cudowna grafika generuje...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 18:33 
Cytuj  
Moze fakt ze zapowiadali ze beda cuda na kiju? A tu takie jajco wyszlo?

Jakie jajco? Jajco to z ziemi wychodzi, jak sie Bane Circle na TOL zalozy : Nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek obiecywali nam piekna i kolorowa grafike.

Pamietam poczatki prac na SB - DEVsi sie zapluwali opowiadajac jaki to gfx silnik jest genialny i jaka cudowna grafika generuje...

Poczatek prac czyli dobre pare lat temu. Wtedy ta grafika mogla sie wydawac komus cudowna, teraz jest po prostu dobra. Nie zmienia to faktu, ze grafika z takiego NWN wszyscy sie zachwycali, a na lepsza grafike w SB wszyscy pluja.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-04-23 19:34 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 19:06 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-23 19:03, konrador napisał:
Ja wiem, w ktorym miejscu ona taka kiepska... Wszyscy sie tej grafy czepili, za to na NWN i DAoC nikt nie narzeka, a wcale nie wyglada ona lepiej


Naprawde? :smile:
Jak ktos mi mowi ze grafa SB jest lepsza od DAoCowej to mnie smiech ogarnia.
Wystarczy porownac:
http://www.resetnet.pl/~karol/beast/pvp1.jpg
http://www.resetnet.pl/~karol/beast/pvm2.jpg
Moim zdaniem grafika SB jest zalosna natomiast zgodze sie z tym ze to niecyduje o miodnosci gry. SB wyglada na super rozwiazanie dla ludzi stukajacych w UO - podobne zasady i klimat a grafa i caly system walki pewnie lepszy.
Ale tylko kompletnie slepy czlowiek moze powiedziec ze grafika w SB jest "dobra" - co najwyzej mozna ja okreslic mianem "poprawnej" ale daleko jej do DAoC czy nowego AO.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 19:12 
Cytuj  
karol... Kolejny raz, nie widziales gry, a zabierasz glos. Animacja w SB jest nieporownywalnie lepsza od tej z DAoC. Modele nie musza byc tak szczegolowe, bo zazwyczaj nie oglada sie ich z bliska. Nie porownywalem SB z DAoC:SI, tylko ze zwyklym DAoC. Pixel shadery i odbicia na wodzie kazdemu idiocie zamydla oczy, dobre? Poczekajmy na 509890467598 patchy i dodatek do SB.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 19:25 
Cytuj  
Ogladalem gre na zywo i zupelnie na mnie nie zrobila wrazenia ani animacja ani efekty. Nie widzialem tez zadnych problemow z plynnoscia animacji w DAoC - moze ja mam za dobry sprzet.
A ty Konradorze powinienes pracowac w Microsofcie - potrafisz godzinami opowiadac jak to bedzie dobrze jak juz kiedys sie wezma do robienia poprawek :grin:
Prawda jest taka ze MOZE w SB bedzie kiedys lepsza grafika ale na dzien dzisiejszy jest taka jaka jest. Skupmy sie wiec na tym co jest a nie na tym co bedzie jak juz wejdziemy do tej UE :wink:
A do SB mam taki stosunek jak do UE - patrze na to realnie i nie musze twierdzic ze gowno inaczej pachnie bo ja je zrobilem albo w nie gram. Ty masz natomiast do tego taki stosunek jak moj dobry kolega, ktory przekonywal mnie ze grafika w scorchu (jedyne co chodzi na jego laptopie) jest swietna.
NIE JEST SWIETNA i to sie nie zmieni nawet jak gosc to powtorzy 1000x. Natomiast nie to jest sila tej gry i mozna to zupelnie uczcwie powiedziec - nie boj sie - z tego powodu swiat sie nie zawali :wink:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-04-23 20:26 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 20:16 
Cytuj  
Co do zasad rzadzacych gra , to chyba bardziej to przypomina Daoc niz UO , zarowna mechanika gry ,sposobem rozwoju postaci oraz typem PvP jaki nam serwuja.

UO wymagalo duzo indywidualnego skilla przy timowaniu combosow , castowaniu ,piciu potow itd. czulo sie bezposredni kontakt przy sterowaniu postacia(elementy gry zrecznosciowej),w SB natomiast wiekszy nacisk zostal polozony na walke druzynowa i dobry teamwork jak i dobre dobranie class w druzynie.Natomiast samo castowanie i roznego rodzaju special moves wykonywane sa jakby "automatycznie" , podobnie mysle jak to ma miejsce w Daoc.

Niewyobrazam sobie takze mozliwosci aby 1 postac mogla walczyc i wygrac z kilkoma przeciwnikami na raz (co w UO zdarzalo sie czesto).

Z tego co zaobserwowalem to czesto decydujacym czynnikiem w walce jest po prostu szybkosc twojej postaci(czyli speed buffy , i debuffy jakie rzucaja przeciwnicy),czy ilosc staminy przy uciekaniu.W UO stamina byla praktycznie nieograniczona a szybkosc zalezala od jakosci lacza i przy 100ms wszyscy poruszali sie tak smao.

Zroznicowanie class i ogromna ilosc wariantow w walce druzynowej jest sadze glownym atrybutem swiadczacym o jakosci PvP w SB.

Co do grafiki to trudno powiedziec ,ktora lepsza , ja i tak zmniejszylem prawie wszystkie detale zeby osiagnac jak najlepsza wydajnosc =P.

Wydaje mi sie jednak ze na dobrym sprzecie i przy maxymalnych ustawieniach grafa bije na glowe ta z Daoc.Nieuwazam jednak grafiki za czynnik decydujacy o tym czy gra jest dobra czy nie.

Ciekaw jestem ,za to ile osob quitnelo swoje stare mmorpgi(EQ,UO,Daoc) i przenioslo sie do SB?

Czy to nie tak ze servy swieca teraz pustkami Karol?~

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 21:23 
Cytuj  
IMO nie ma sensu sie dopierdalac do grafiki w uo bylo gorzej a wszyscy grali i nie narzekali strasznie :>
Mi osobiscie grafika w sb sie nie podoba ale moze jakbym pogral dluzej to bym sie przyzwyczail, ale nie jest to jakis argument za tym czy grac czy nie w sb. Ja czekam tylko na raporty jak wyglada pvp bo chyba tylko pvp mogloby mnie pociagnac z daoc do sb.
A co do tego czy servery swieca pustkami .. wlasnie jestem strasznie zdziwony , ze nie. Ludzie poszli grac, sprubowali i wracaja :<


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 23:44 
Cytuj  
Nie macie wiekszych problemow? ;)

Prawda jest taka, ze grafika w obu tych grach jest dobra, ale w obu moglaby byc lepsza. Mnie osobiscie - jesli mam oceniach po samych screenach - bardziej podoba sie grafika z SB, ale to pewnie wylacznie kwestia gustu. Wiec bez przesady ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 01:18 
Cytuj  
Naoglądałem się za dużo skrinów z AC2 imo :] ...a SB jest tak brzydkie że aż piękne o_O

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 01:47 
Cytuj  
...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 08:11 
Cytuj  
Cytuj:
A co do tego czy servery swieca pustkami .. wlasnie jestem strasznie zdziwony , ze nie. Ludzie poszli grac, sprubowali i wracaja :<


Wlasnie - jak to wyglada w SB bo mam sprzeczne informacje.
Bo wszyscy mowia ze swiat w SB jest 10x wiekszy niz w DAoC.
Scorp mowi ze na carnage gra w nocy "az" 1500 osob a na trechery troche mniej.
Ja real PvP w SB nie widzialem ale jak to praktycznie wyglada? Walczy 10,20 czy 100-200 osob?
Na Bedevere, ktory jest raczej pustym serwerem, jest w nocy ok 1200-1500 osob i ja tego nie uwazam za duzo.
Sa wogole jakies strony WWW ze statystykami SB takie jak Heald daocowy?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 10:58 
Cytuj  
Walczyc moze 10-20 osob przy atakowaniu xpujacyh grup albo 200+ przy walkach o miasto i bitwach miedzy nacjami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.