mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 01:27 
Cytuj  
Shadowbane zloty, master CD pojechalo do tloczni. Gra trafi do sklepow spatchowana najprawdopodobniej do poziomu Release Candidate 1.

Oficjalny texciorek:
San Francisco - March 5, 2003 - Ubi Soft Entertainment, one of the top ten video game publishers in the world, announced today that Shadowbane, the ground breaking massively-multiplayer online (MMO) game for both PC and Macintosh, has gone gold. Shadowbane has been designed and developed by Wolfpack Studios, based in Austin, Texas, and will be hosted and operated by ubi.com. Shadowbane makes its triumphant journey to retail shelves on March 25.
Shadowbane has been meticulously developed over the last four years - cultivating a worldwide fan base of several hundred thousand - in an effort to create what Computer Gaming World has called "The Next Great Online RPG." IGN.com has rated Shadowbane as one of their most anticipated MMOs of 2003, while Wired magazine says "Shadowbane redefines the massively multiplayer online role-playing genre."
Set in a dark fantasy world burning with strife and unrest, Shadowbane takes the MMO genre to new heights of possibility by offering gamers an unparalleled challenge. It combines immersive role-playing with deep strategic elements such as city management, army creation, siege warfare and economic development. Shadowbane is also the first MMO to offer a Dynamic World Model, in which players' actions and decisions permanently change the history, politics and landscape of the game.
Limited edition pre-order boxes are available at select retailers which will provide customers with exclusive early access to three select races: Minotaur, Aracoix, and Centaur.


I teraz moze troche faktow, ktore pomoga wam zadecydowac, czy kupic, czy nie:
- Z gry nie usunieto wiekszosci memory leakow, co oznacza, ze po 2-3 godzinkach gry na ekranie nie widac nic, a dysk pracuje jak oszalaly.
- Grafika jest na bardzo ''srednim'' poziomie, mimo to nawet na mocniejszych kartach graficznych w 1024x768 srednio uzyskamy 20fps...
- Nie usunieto lagu. W US SB trzymaja na bardzo mocnych serwerach, ktore pozwalaja na w miare komfortowa (bezlagowa) gre max. 500 osobom. Powyzej tej liczby zaczynaja sie lagi. Na normalnych serwerach problemy zaczynaja sie juz przy 40 osobach online.
Lag powyzej 700 osob, to juz jest masakra. Postac co jakis czas ''przesuwana'' jest do tylu - na ekranie widzimy, ze biegniemy, a w rzeczywistosci nie ruszylismy sie nawet na milimetr.
- Cos takiego jak AI w SB praktycznie nie istnieje... Potwory atakuja raz same, raz w grupie - jest to calkowicie losowe.
- Jakichkolwiek questow brak.
- Nie ma czegos takiego jak balans pomiedzy klasami/rasami. W tej kwestii wszystko jest tak rozjebane, ze szkoda sie nawet rozpisywac...
- Brak poprawnej synchronizacji klienta z serwerem. Zalozmy, ze widzimy potwora dziesiec metrow od nas, ale on juz staje przy nas i wali w nas jakims mieczykiem. To samo jest z innymi graczami : PvP dla warriorow to koszmar, bo nie wiedza gdzie maja biec.
- Lag powoduje opoznione doczytywanie pewnych obiektow na mapie, czego rezultatem najczesciej jest utkniece w jakims stoliku/krzeselku/kamyczku...
- Gra jest nudna. Zeby zrobic postac trzeba godzinami tluc potwory, zeby zbudowac miasto trzeba godzinami tluc potwory, zeby utrzymywac miasto (bo sa dosc wysokie podatki za kazdy budynek, vendora) trzeba godzinami tluc potwory.
Dodatkowo jest pelno innych bugow, o ktorych nie wiem, o ktorych zapomnialem... SB niestety nie nadaje sie do normalnej gry. No ale zobaczymy, maja jeszcze cale 19 dni. Moze nas czyms zaskocza. Jesli gra wyjdzie w takim stanie, to moze ja szybko szlag trafic, bo watpie, zeby komukolwiek chcialo sie katowac gra w takich warunkach i dodatkowo placic za takiego potworka $10 miesiecznie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-03-06 01:31 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 10:25 
Cytuj  
przesadzasz
ale nie mam teraz czasu ci odpisac ( ten @#%@#%@ egzamin ).

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 14:56 
Cytuj  
Jak w koncu jest z tymi wersjami US i EU, bo sie zwinal przeciez dystrybutor na europe. Jest jakis nowy? Czy moze nie bedzie mozna grac z europy w ogole. :wink:
Z reszta po tym opisie to az strach w to grac. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 16:20 
Cytuj  
Z gry nie usunieto wiekszosci memory leakow, co oznacza, ze po 2-3 godzinkach gry na ekranie nie widac nic, a dysk pracuje jak oszalaly.

euro becie moze tak bylo chociaz poznijsze patche to naprawily.
ja czegos takiego nie uswiadczam

Grafika jest na bardzo ''srednim'' poziomie, mimo to nawet na mocniejszych kartach graficznych w 1024x768 srednio uzyskamy 20fps

to tez zrobili, czytalem gdzies na ubi forum ze nie ktorzy wyciagali w tych samych rozdzielczsciach 10fps a inni 40 fps
w ostatnim 4.01 ilosc fpsow znacznie wzrosla.
gf2 p3 800 256 ddrow pozwala calkiem milo grac ( testowalem u ojca na kompie)

Nie usunieto lagu. W US SB trzymaja na bardzo mocnych serwerach, ktore pozwalaja na w miare komfortowa (bezlagowa) gre max. 500 osobom. Powyzej tej liczby zaczynaja sie lagi. Na normalnych serwerach problemy zaczynaja sie juz przy 40 osobach online.

grales ostatnio w bete?? wlaczylem ostatnio i bylo 1200 ppl online i zero lagu.
co do 40 to tez przesadzasz chociaz w euro becie lagoza byla straszna moglo ci zapasc w pamiec

- Cos takiego jak AI w SB praktycznie nie istnieje... Potwory atakuja raz same, raz w grupie - jest to calkowicie losowe
right :razz: ale komu jak komu ale takiemu zatwardzialemu anty pvm powino sie to podobac
Jakichkolwiek questow brak

znow prawda questy maja byc wprowadzone pozniej ale z braku jakich kolwiek poza vendorami i guardami treinerami npcow troche mnie dziwi :smile:

jednym konktaktem z npc jest " ask about promoting to fury dr00d or something :smile:"

Nie ma czegos takiego jak balans pomiedzy klasami/rasami. W tej kwestii wszystko jest tak rozjebane, ze szkoda sie nawet rozpisywac...


jest tyle class ze powino im sie dac troche czasu na zbalansowanie.
ale tez nie jest az tak zle.
tzn cler raczej nie powinien wygrywac duelkow z melle, archerami , xbowami i tak dalej..
Tanki zostaly upg wiec teraz maja wieksza szanse z archerami :smile:

Brak poprawnej synchronizacji klienta z serwerem. Zalozmy, ze widzimy potwora dziesiec metrow od nas, ale on juz staje przy nas i wali w nas jakims mieczykiem. To samo jest z innymi graczami : PvP dla warriorow to koszmar, bo nie wiedza gdzie maja biec.


to juz dawno zalatane


Gra jest nudna. Zeby zrobic postac trzeba godzinami tluc potwory, zeby zbudowac miasto trzeba godzinami tluc potwory, zeby utrzymywac miasto (bo sa dosc wysokie podatki za kazdy budynek, vendora) trzeba godzinami tluc potwory.

zeby zrobic postac trzeba tluc moby ale lvling
jest tu wzglednie szybszy niz w eq np.
duzo szybszy w 3 tygodnie mozna sobie zrobic spoko max lvl i byc lujem

a co do zarabianie cashu to masz dowolnosc niechcesz tluc mobow idz i killnij 5 osobowa grupke ktora je tlucze od rana :smile:

Jak vendor nie potrafi sam na sibie zarobic to znaczy ze jakis chujowy interes krecisz .

Miasto to kosztuje duzo bardzo duzo :smile:)
ale dla np 200 osobowej gildi to nie jest juz tak duzy wydatek. to kazdy wplaca 20k co tydzen i miasto sie utrzymuje mozesz tez ownowac inna gildie i niech ona cie utrzymuje :smile:
pelna dowolnosc jasne trzeba tluc moby ale pokaz mi gre w ktorej to pominieto?
DAOC? Necron ?? AC2? moby byly sa i beda.


Dodatkowo jest pelno innych bugow, o ktorych nie wiem, o ktorych zapomnialem... SB niestety nie nadaje sie do normalnej gry. No ale zobaczymy, maja jeszcze cale 19 dni. Moze nas czyms zaskocza. Jesli gra wyjdzie w takim stanie, to moze ja szybko szlag trafic, bo watpie, zeby komukolwiek chcialo sie katowac gra w takich warunkach i dodatkowo placic za takiego potworka $10 miesiecznie.


gra ma bugi ale ktora jej nie ma?
wazna zeby nad tym pracowali i to zmieniali .
w koncu za cos placisz te 10$
moze gra jeszcze nie nadaje sie do tloczni ale z drugiej strony moze jak juz wyjdzie to bardziej zaczna nadnia pracowac w obliczu zblizajacego SWG moze to zmotywuje do zwiekszonego wysilku :smile:


a dodam jeszcze ze w grze nie ma zadnych dungeonow i tym podobnych jaskin maja byc w przyszlosci:P
(jak wiele innych rzeczy).
Czy zamawiac ja jeszcze sie wacham ale chcial bym zaczac w cos grac od poczatku wiec moze.
Gra jak mowilem ma potencjal czy go wykorzystaja czy nie to juz inna para kaloszy :smile:


uff


_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-03-06 16:28 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 16:54 
Cytuj  
euro becie moze tak bylo chociaz poznijsze patche to naprawily.
ja czegos takiego nie uswiadczam


Aenima, prawda jest taka, ze memory leaki nadal sa nie usuniete : Nie jest _tak_ zle, jak bylo kiedys, ale nadal jest zle.

to tez zrobili, czytalem gdzies na ubi forum ze nie ktorzy wyciagali w tych samych rozdzielczsciach 10fps a inni 40 fps
w ostatnim 4.01 ilosc fpsow znacznie wzrosla.
gf2 p3 800 256 ddrow pozwala calkiem milo grac ( testowalem u ojca na kompie)


Eh, no sorry, ale wedlug mnie gowno zrobili. Framerate na tak wygladajaca gre nadal jest straszny. UT2k3, Battlefield1942 (mysle, ze najbardziej wymagajace gry) chodza u mnie jak marzenie, a ta gra, przy wiekszej ilosci badziewia na ekranie, nie chodzi zbyt dobrze :(

grales ostatnio w bete??

No wlasnie gralem w bete. Probowalem przeskoczyc z 10 na 11 level i przez lag nie moglem dojsc do hunting spota, bo co chwile cofalo mnie do miasta przez lag :(

wlaczylem ostatnio i bylo 1200 ppl online i zero lagu.
co do 40 to tez przesadzasz chociaz w euro becie lagoza byla straszna moglo ci zapasc w pamiec


Nie wiem skad ty masz te dane, u mnie przy 600 osobach online wszyscy plakali, ze lag i byly duze opozniena w otwieraniu containerow roznego rodzaju.

right ale komu jak komu ale takiemu zatwardzialemu anty pvm powino sie to podobac

Nie chodzi o to, czy mi sie podoba, czy nie. Dla zatwardzialego anti-pvm, ktory czasem wolalby pojsc i te levele szybko zrobic sam i miec to za soba jest to bardzo zle, bo co jakis czas niewiadomo czemu wyleci sobie na niego caly camp monsterow :( O solowaniu nie ma mowy, chyba ze widza ci sie wycieczki od miasta do hunting spota co piec sekund.

jest tyle class ze powino im sie dac troche czasu na zbalansowanie.
ale tez nie jest az tak zle.
tzn cler raczej nie powinien wygrywac duelkow z melle, archerami , xbowami i tak dalej..


Nie o to chodzi. Sa nadal klasy overpowered. Ja moim archerem z max bow potwory wale za 20-40punktow. Ludzie na tym samym levelu (d0rf crusaider) bija te monstery za jakies 120punktow dmg i dodatkowo nic im sie nie dzieje (nie chcialbym sie z nim spotkac 1/1). Potwory na tym samym levelu bija mnie za 40-60 punktow. BTW Naprawili forgemastera? Fury? DOTy? Hide, ktory za ch nie moze przerwac aggro monstera?

Tanki zostaly upg wiec teraz maja wieksza szanse z archerami

A po co im ten upg? Sorry, ale ja nigdy nie moglem tankowi zrobic nic, jesli byl na tym samym levelu, co ja... Kiedys zaatakowalem parenascie leveli nizszego d0rfa (Ja bylem R3, on R1) i walilem w niego z piec minut zanim padl... Gosc mial snare, ale zdazyl sobie od trainerow kolo Khar Th'sekt dobiec do banku :

to juz dawno zalatane [synchronizacja)

Sorry, ale co ty pieprzysz? Przeciez jak gram archerem, to co chwile mam wiadomosc: ''you're too far away to open that corpse'', czy cos w tym stylu... Co chwile mam HP, ktore uciekaja same z siebie, nad moja postacia pojawiaja sie ladne, czerwone cyferki odlatujace do gory, a ja stoje i nie wiem, co mnie bije :( Dopiero po chwili pojawia sie jakis gosc z mieczykiem, ktory w rzeczywistosci stal przy mnie juz pare sekund.
Ty chyba w ogole nie grales w ta gre.

zeby zrobic postac trzeba tluc moby ale lvling jest tu wzglednie szybszy niz w eq np.
duzo szybszy w 3 tygodnie mozna sobie zrobic spoko max lvl i byc lujem
a co do zarabianie cashu to masz dowolnosc niechcesz tluc mobow idz i killnij 5 osobowa grupke ktora je tlucze od rana


Ale to jest tylko taki dodatek do calosci. Fakt, mozesz dla kasy zabijac innych ludzi, ale bardzo szybko zwroci sie to przeciwko tobie i utrzymac miasto bedzie jeszcze trudniej...

Jak vendor nie potrafi sam na sibie zarobic to znaczy ze jakis chujowy interes krecisz.

Vendor... Powiedzialem ogolnie, mialem raczej na mysli NPC wszelkiej masci. Straz moze na siebie zarobic sprzedajac co najwyzej siebie gdzies pod TOL. Bankier to samo, chyba ze zaczniesz pobierac jakies wysokie oplaty za dostep do banku...

Miasto to kosztuje duzo bardzo duzo )
ale dla np 200 osobowej gildi to nie jest juz tak duzy wydatek. to kazdy wplaca 20k co tydzen i miasto sie utrzymuje mozesz tez ownowac inna gildie i niech ona cie utrzymuje


Skad ty wezmiesz 200 osobowa gildie? To jest dla mnie troche nierealne. Ja nie lubie sie grupowac z byle bydlem, zeby miec wystarczajaco duzo pieniedzy na miasteczko.

pelna dowolnosc jasne trzeba tluc moby ale pokaz mi gre w ktorej to pominieto?
DAOC? Necron ?? AC2? moby byly sa i beda.


UO. Darkfall. Widac, ze wymyslenie gry, ktora nie opiera sie na zabijaniu setek potworow przerasta male rozumki hamburgerow zza oceanu.

gra ma bugi ale ktora jej nie ma?

Kazda ma bugi, ale chyba nie az tyle. Poza tym mowimy o bugach, ktore uniemozliwiaja gre...

wazna zeby nad tym pracowali i to zmieniali . w koncu za cos placisz te 10$

Nie place i nie zaplace:(

moze gra jeszcze nie nadaje sie do tloczni ale z drugiej strony moze jak juz wyjdzie to bardziej zaczna nadnia pracowac w obliczu zblizajacego SWG moze to zmotywuje do zwiekszonego wysilku

Tak ich zajebiscie motywowaly zblizajace sie premiery roznych MMORPGow przez ostatnie dwa lata, ze nie udalo im sie usunac lagu i wiekszosci bugow.

a dodam jeszcze ze w grze nie ma zadnych dungeonow i tym podobnych jaskin maja byc w przyszlosci:P (jak wiele innych rzeczy).

Tak, naobiecywac to i ja ci moge wiele.

Czy zamawiac ja jeszcze sie wacham ale chcial bym zaczac w cos grac od poczatku wiec moze. Gra jak mowilem ma potencjal czy go wykorzystaja czy nie to juz inna para kaloszy

Projekt gry mial potencjal, ktorego WP nie wykorzystalo. Spieprzyli ta gre. Ale jak juz mowilem, maja jeszcze parenascie dni :

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 17:42 
Cytuj  
No wlasnie gralem w bete. Probowalem przeskoczyc z 10 na 11 level i przez lag nie moglem dojsc do hunting spota, bo co chwile cofalo mnie do miasta przez lag :sad:


10 11 to nie za duzo prawda ?
to nie wiem mzoe twoje lacze smierdzi bo ja nadal jestem pod wrazeniem usa bety pod wzgledem laga :razz:


Nie wiem skad ty masz te dane, u mnie przy 600 osobach online wszyscy plakali, ze lag i byly duze opozniena w otwieraniu containerow roznego rodzaju.


na jakim ty serverze grasz? carnege czy cos tam?

Nie chodzi o to, czy mi sie podoba, czy nie. Dla zatwardzialego anti-pvm, ktory czasem wolalby pojsc i te levele szybko zrobic sam i miec to za soba jest to bardzo zle, bo co jakis czas niewiadomo czemu wyleci sobie na niego caly camp monsterow :sad: O solowaniu nie ma mowy, chyba ze widza ci sie wycieczki od miasta do hunting spota co piec sekund.

no nie wiem mi sie tam dobrze solowalo :smile:
szczup jak gral to tez solo moze nie umiesz?
:smile:

Nie o to chodzi. Sa nadal klasy overpowered. Ja moim archerem z max bow potwory wale za 20-40punktow. Ludzie na tym samym levelu (d0rf crusaider) bija te monstery za jakies 120punktow dmg i dodatkowo nic im sie nie dzieje (nie chcialbym sie z nim spotkac 1/1). Potwory na tym samym levelu bija mnie za 40-60 punktow. BTW Naprawili forgemastera? Fury? DOTy? Hide, ktory za ch nie moze przerwac aggro monstera

tych chujkow dwarfow nerfneli bo naprawde ich resity byly maxymalne :smile:
naprawili forgemastera fury przeszlo tylko nerfow ze glowa boli.
doty nie wiem o co ci chodzi ale doty sa i je lubie :smile:
hide nie naprawiali bo hide w swojim zalozeniu nie mial przerywac agrro moba i nie bedzie mial to byla tylko twoja wizja :smile:

po co im ten upg? Sorry, ale ja nigdy nie moglem tankowi zrobic nic, jesli byl na tym samym levelu, co ja

mowisz tu o dwarfach oni byli zbugowani wczesniej tank nic nie mogl zrobic archerowi ten biegal latal i pizgal a teraz dali warriorowi jakies debuffy i inne pierdoly wiec pracuja nad tym.
nie twierdz ze balans jest jakis wyjebany ale wygrywalem i z warriorami duelki i kopali mi dupe wiec cos to znaczy
a co do grania to zrobilem r5 w euro becie wiec gralem torche wiecej niz ty :smile:
brales udzial w jakim oblezeniu miasta???
bitwie GVG?
nie k thx .

to jest tylko taki dodatek do calosci. Fakt, mozesz dla kasy zabijac innych ludzi, ale bardzo szybko zwroci sie to przeciwko tobie i utrzymac miasto bedzie jeszcze trudniej...


a to juz twoj problem

Skad ty wezmiesz 200 osobowa gildie? To jest dla mnie troche nierealne. Ja nie lubie sie grupowac z byle bydlem, zeby miec wystarczajaco duzo pieniedzy na miasteczko.


to ty chyba nie grales za duzo w becie sa gildie 300 osobowe + jakies owniete po 50 osob
wiec chyba ludzie mysla inaczej niz ty sb w zalozeniu miala polegac na laczeniu sie w gildie chcesz miec 10 osobowa spoko ale nie mysl o wybudowaniu miasta :smile:

UO. Darkfall. Widac, ze wymyslenie gry, ktora nie opiera sie na zabijaniu setek potworow przerasta male rozumki hamburgerow zza oceanu.

uo jest stare a drakfall nie wyszedl wiec ...
co do tego to racja przerasta ale kto wie moze kiedys.

Projekt gry mial potencjal, ktorego WP nie wykorzystalo. Spieprzyli ta gre. Ale jak juz mowilem, maja jeszcze parenascie dni : nie grales w finalna wersje wiec nie skreslaj jej

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 17:50 
Cytuj  
nie odpowiem dzi dzisiaj juz :smile:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2003, 18:09 
Cytuj  
10 11 to nie za duzo prawda ?

Przed 4.1.0 udalo mi sie przebrac przez pierwsze dziesci leveli w miare bez problemow. Wiekszy lag zrobil sie po tym patchu. Co z tego, ze 10-11 to nie za duzo?

to nie wiem mzoe twoje lacze smierdzi bo ja nadal jestem pod wrazeniem usa bety pod wzgledem laga

Moje lacze smierdzi, bo mam do US serwerow cale 140ms, ale to nie zmienia faktu, ze pieprzysz bzdury po prostu aenima :( Kazdy na serwerze US narzeka i widzi ten lag, ale wedlug ciebie laga w ogole nie ma - ktos tutaj sie myli.

na jakim ty serverze grasz? carnege czy cos tam?

Tak.

no nie wiem mi sie tam dobrze solowalo
szczup jak gral to tez solo moze nie umiesz?


No pewnie nie umiem... Problem w tym, ze ty nie wiesz kiedy to ''usprawnione AI'' WP wprowadzilo. Szczupak jak gral, to jeszcze tego nie bylo i dlatego mogl sobie solowac. I ja tez moglem sobie olowac. I ty tez mogles sobie solowac. Zycie szczescia teraz - jak pociagniesz na siebie caly camp groboldow, albo bhalallalalalalalarow, to moze przestaniesz chrzanic :(

tych chujkow dwarfow nerfneli bo naprawde ich resity byly maxymalne

Widac jeszcze nie do konca.

doty nie wiem o co ci chodzi ale doty sa i je lubie

Chodzi mi o doty, ktore walily wszystkich za kilkaset hp co pare sekund.

hide nie naprawiali bo hide w swojim zalozeniu nie mial przerywac agrro moba i nie bedzie mial to byla tylko twoja wizja

Tak, to tylko chora wizja chorego czlowieka, ktory uwaza, ze jak ktos uzywa magicznej mocy ''niewidzialnosc'', to powinien sie stawac dla otoczenia __NIEWIDZIALNY__.

mowisz tu o dwarfach oni byli zbugowani wczesniej tank nic nie mogl zrobic archerowi ten biegal latal i pizgal a teraz dali warriorowi jakies debuffy i inne pierdoly wiec pracuja nad tym.

Nie chodzi tylko o samych dwarfow. Warriorzy maja bardzo wysokie piercing, slashing itp. dmg w porownaniu do resistow na ataki magow.

nie twierdz ze balans jest jakis wyjebany ale wygrywalem i z warriorami duelki i kopali mi dupe wiec cos to znaczy

Kiedy to bylo?

a co do grania to zrobilem r5 w euro becie wiec gralem torche wiecej niz ty brales udzial w jakim oblezeniu miasta???

GJ Aenima :( Jestes naprawde super. Ja jakos nie mialem takiego zaciecia i checi, zeby siedziec nad gowniana gra i ciagnac do tego nieszczesnego R5 w lagu, w ktorym ledwo mozna bylo lazic.
Inna sprawa, ze ja niestety nie moglem sobie wyleciec w gore i zabijac kilku(nastu) potworow na raz wyzszych ode mnie o 5490358093543 leveli w minutke. Plz, byles Fury, nie mow mi nic o robieniu lvli :(
Bralem udzial w oblezeniu miasta jeszcze w Euro Becie :(

bitwie GVG?

Tak.

nie k thx .

No nie takie thx, bo zmyslasz cos :

a to juz twoj problem

To jest problem tej gry. Jest przeladowana carebearsami, ktorzy beda tworzyc uberalianse, jak w europejskiej becie.

to ty chyba nie grales za duzo w becie sa gildie 300 osobowe + jakies owniete po 50 osob

Dobrze, sa gildie 300 osobowe, ale JA nie chce grac w takiej gildii, bo nie lubie grac z masa osob, ktorych nawet nie znam.

wiec chyba ludzie mysla inaczej niz ty sb w zalozeniu miala polegac na laczeniu sie w gildie chcesz miec 10 osobowa spoko ale nie mysl o wybudowaniu miasta

No i to jest mysle problem.

uo jest stare a drakfall nie wyszedl wiec ... co do tego to racja przerasta ale kto wie moze kiedys.

Shadowbane tez jeszcze nie wyszedl (w europie nie wiadomo czy wyjdzie) i moze ''zajsc'' jeszcze szybciej, niz wyszedl.

nie grales w finalna wersje wiec nie skreslaj jej

A jest cos takiego, jak finalna wersja w grach MMORPG w ogole? Bo ja myslalem, ze one rozwijaja sie non-stop. Grales w jakiegos MMORPGa w ogole? :(
Idz newb nie denerwuj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 20:01 
Cytuj  
wrocilem moge sobie z toba popisac koniu.:smile:

Przed 4.1.0 udalo mi sie przebrac przez pierwsze dziesci leveli w miare bez problemow. Wiekszy lag zrobil sie po tym patchu. Co z tego, ze 10-11 to nie za duzo?

To ze ominelo cie pvp na nowym patchu i pare innych spraw.

Moje lacze smierdzi, bo mam do US serwerow cale 140ms, ale to nie zmienia faktu, ze pieprzysz bzdury po prostu aenima :sad: Kazdy na serwerze US narzeka i widzi ten lag, ale wedlug ciebie laga w ogole nie ma - ktos tutaj sie myli.

no nie wiem chyba z jakims ciotami grales co laga nie widzeli.
no dobra niech ci bedzie lag czasami jest ale qrva bez przesady nie taki zeby sie grac nie dalo. W porownaniu przez co rzechodzilismy w euro becie to to jest miodek sam .

Chodzi mi o doty, ktore walily wszystkich za kilkaset hp co pare sekund.



no nie wiem ae dot?
mozliwe
fury na ktorym tam lvl ma dota ktory wali co 5s przez 30s za150 dmg :smile:
ale to jest 45 czy 44 lvl wiec chyba 1000 dmg to nie tak duzo dla wara z 3k hp

No pewnie nie umiem... Problem w tym, ze ty nie wiesz kiedy to ''usprawnione AI'' WP wprowadzilo. Szczupak jak gral, to jeszcze tego nie bylo i dlatego mogl sobie solowac. I ja tez moglem sobie olowac. I ty tez mogles sobie solowac. Zycie szczescia teraz - jak pociagniesz na siebie caly camp groboldow, albo bhalallalalalalalarow, to moze przestaniesz chrzanic :sad:



to cos sie nam myli jak jak gralem to mialem wlasnie problemy z pullowaniem np.
pulnalem sobie 7 takich bahalalalalaarow. (fury rox) a te chujki sobie powoli wraacaly na mijsce i z mojich 7 zostawaly 3 :smile:
wiec ...

Kiedy to bylo?


4.0.1

Tak, to tylko chora wizja chorego czlowieka, ktory uwaza, ze jak ktos uzywa magicznej mocy ''niewidzialnosc'', to powinien sie stawac dla otoczenia __NIEWIDZIALNY__.

ale nie dla mobow :smile:
ale to nie zmiania daktu ze niechcieli tego wprowadzic mieli pewnie swoje powody.
czy jest to blad czy nie jest to temat na osobny topic.

GJ Aenima :sad: Jestes naprawde super. Ja jakos nie mialem takiego zaciecia i checi, zeby siedziec nad gowniana gra i ciagnac do tego nieszczesnego R5 w lagu, w ktorym ledwo mozna bylo lazic.





thx zawsze bylem super.
po wjebaniu 4.0.0 w euro bete dalo sie grac nie twierdze ze lagu nie bylo ale dalo sie w miare grac.
lvlowanie nie bylo jakas wyjebana menczarnia :smile:

Inna sprawa, ze ja niestety nie moglem sobie wyleciec w gore i zabijac kilku(nastu) potworow na raz wyzszych ode mnie o 5490358093543 leveli w minutke. Plz, byles Fury, nie mow mi nic o robieniu lvli :sad:
Bralem udzial w oblezeniu miasta jeszcze w Euro Becie :sad:


to dopiero od 28 lvl wiec wczesniej normalnie pizgalem jak wszyscy.
acha i to tez nerfneli, jak pisalem wczesniej to zmienili agro ( szybciej traca szczegolnie jak latasz).
latanie, stamina leci teraz 5 razy szybciej .
spelle jak latasz kosztuja 2xtyle many.

Dobrze, sa gildie 300 osobowe, ale JA nie chce grac w takiej gildii, bo nie lubie grac z masa osob, ktorych nawet nie znam.

ja tez bym wolal grac w jakies malej spoko pk gildi :smile:
najchetniej z polakami :smile:



A jest cos takiego, jak finalna wersja w grach MMORPG w ogole? Bo ja myslalem, ze one rozwijaja sie non-stop. Grales w jakiegos MMORPGa w ogole? :sad:
Idz newb nie denerwuj


no nie stety zdazylo sie w cos tam pogrywac.
btw nie lap za slowka bo nie oto tu chodzi prawda ?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 20:26 
Cytuj  
To ze ominelo cie pvp na nowym patchu i pare innych spraw.

Ja nie mowie, ze PvP jest zle. Ale pomysl ile sie trzeba nabic tych glupich mobow, zeby w koncu mozna bylo sobie na PvP pozwolic :

no nie wiem chyba z jakims ciotami grales co laga nie widzeli.

HEHE, no ja tez sie smialem z gosci, ktorzy plakali, jak im sie okno vendorka sekundke dluzej otwieralo niz zwykle.

no dobra niech ci bedzie lag czasami jest ale qrva bez przesady nie taki zeby sie grac nie dalo. W porownaniu przez co rzechodzilismy w euro becie to to jest miodek sam .

Nie przesadzam - nie moglem wyjsc z miasta. Szedlem 30 sek i COFALO MNIE Z POWROTEM. Szedlem trzydziesci sekund i znowu COFALO MNIE Z POWROTEM. Tobie moze sie to wydawac cacy, bo w koncu grales troche w EQ i do roznych dziwnych rzeczy zdazyles sie przyzwyczaic ^^ ale ja tak nie moge grac.

no nie wiem ae dot?
mozliwe
fury na ktorym tam lvl ma dota ktory wali co 5s przez 30s za150 dmg
ale to jest 45 czy 44 lvl wiec chyba 1000 dmg to nie tak duzo dla wara z 3k hp


No dobra, ale sa postacie, ktore na 45 czy 44 lvlu beda mialy gora 1500hp i wtedy ten 900hp dmg moze im ''ciutke'' zaszkodzic. Doty sa przegiete. One powinny sluzyc do disturbowania ew. castowanych spelli przez przeciwnika, a nie zeby go NISZCZYC.
BTW. Mam nadzieje, ze zwiekszyli dmg archerom w ostatnim patchu. Jesli nie to sredni dmg z tego dota jest wiekszy niz sredni dmg zadawany przez pure archera...... Chcialbym walic za 150hp co piec sekund i za kazdym razem trafiac :[

to cos sie nam myli jak jak gralem to mialem wlasnie problemy z pullowaniem np.
pulnalem sobie 7 takich bahalalalalaarow. (fury rox) a te chujki sobie powoli wraacaly na mijsce i z mojich 7 zostawaly 3
wiec ...
Kiedy to bylo?
4.0.1


No widzisz. A teraz jest tak, ze startuje na ciebie od czasu do czasu caly camp. W DAoC czesto zalezy to od wielkosci grupy, a tutaj po prostu - albo grupa, albo nie... Wiem, ze fury ''rox''. Zadna inna klasa nie moze sobie wyleciec wysoko w powietrze i zabijac masy potworow na raz nie robiac nic.

ale nie dla mobow
ale to nie zmiania daktu ze niechcieli tego wprowadzic mieli pewnie swoje powody.
czy jest to blad czy nie jest to temat na osobny topic.


Dziwne powody, no ale niech ci bedzie : Topic byl na beta forum, trzeba sie bylo wypowiadac.

thx zawsze bylem super.

Ale nie tak jak ja :{

po wjebaniu 4.0.0 w euro bete dalo sie grac nie twierdze ze lagu nie bylo ale dalo sie w miare grac.

No niestety u mnie sie nie dalo, bo bylem stuck przy jakims zdechnietym TOLu, z ktorego nigdzie nie moglem pojsc. Oczywiscie moglem sobie na 20 lvlu probowac solowac Blak Draki, Ancient Hydry itp. :O

to dopiero od 28 lvl wiec wczesniej normalnie pizgalem jak wszyscy.

Do 30 jest w miare latwo.

acha i to tez nerfneli, jak pisalem wczesniej to zmienili agro ( szybciej traca szczegolnie jak latasz).

No zdziwilbym sie, gdyby tego nie zrobili.

Moze jeszcze im wyjdzie fajna gra, ale jakos trudno mi w to uwierzyc:( Lag jest. To nie jest moj wymysl tylko fakt. Jesli ktos ma ochote sie przekonac na wlasnej... wlasnym laczu, to juz mozna sobie w preorderowac.
A ty kupujesz? :O

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 21:02 
Cytuj  
dobra koniec tego [i] :smile:
nie wiem wlasnie zastanawiam sie jeszcze.
troche mnie wqrvia fakt ze jak kupisz np w cdshopie czy jak to sie nazywa to nie bedziesz mial dostepu do 3 restricted ras to jest chujnia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 08:02 
Cytuj  
a tak zeby khael sobie przypomnial stare dobre czasy:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 08:13 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-24 09:02, Aenima napisał:
a tak zeby khael sobie przypomnial stare dobre czasy:)



Michnik sie kurde znalazl LOL :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 11:03 
Cytuj  
HEHE , to wszystko zazdzrosc ze nie mozecie z nami wygrac SB~

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 11:56 
Cytuj  
jakie memory leaki?

mi dziala SB lepiej niz daoc - wieksze problemy z grafa mialem w daoc - ZDECYDOWANIE.

a co do narzekania - to jak kazda giera na poczatku jest niedopracowana - pamieta ktos jak bylo w UO ?;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 16:04 
Cytuj  
Taa , spojrz na date posta.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 16:42 
Cytuj  
Ja to pisalem pare tygodni przed wypuszczeniem SB, jak przestalo obowiazywac nas NDA : Memory leaki niestety nadal sa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.