mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 19:30 
Cytuj  
Nasłuchałem się sporo od różnych ludzi, jak to szybko się expuje w SB w porównaniu z innymi MMORPG'ami, można się skupić na end-game nie tracąc dwóch lub trzech miesięcy na budowanie postaci, itp., itd., etc.

Zacząłem właśnie grać (na Treachery) i prawdę mówiąc zupełnie nie widzę tego "szybkiego expowania". Prawdę mówiąc na razie jest znacznie wolniejsze w porównaniu chociażby z DAoC (zarówno solo jak i w grupie). Może coś robię źle ?


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 19:35 
Cytuj  
Moze za malo godzin dziennie grasz. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 19:44 
Cytuj  
Jeśli już to raczej za dużo... hehe


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 19:48 
Cytuj  
W 4 albo 5 dni zrobilem w SB 38 poziom. W DAOC 35 poziom robilem bity miesiac. To chyba szybciej idzie?

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 20:10 
Cytuj  
Cóż, ja gram w przeliczeniu na czas in-game już ze 30-40 godzin. W czasie jaki poświęciłem na SB mógłbym zrobić w DAoC lvl 25-35, w zależności od klasy. Oczywiście gdy zaczynałem grać w DAoC zajmowało mi to znacznie więcej czasu.

Do czego zmierzam ?

Generalnie z mojego rozeznania wynika, iż szybkie levels w SB robią głównie ludzie, którzy pół roku grali w Betę - czyli mają już spore doświadczenie.

Ja w betę nie grałem. Moje doświadczenie w SB jest zerowe. Z kolei ludzie na kanale [info] na normalne pytania reagują co najmniej jak na Bin Ladena (typu: ktoś gada, że szuka ludzi level taki-i-taki przy mobach takich-i-takich, na co ja pytam o coordy..).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 20:31 
Cytuj  
To chyba normalne, ze jak sie jest newbie to wszystko idzie wolniej?! Ty porownujesz powerleveling z DAoC do newbie leveling w SB. Znajdz kogos, kto Cie 'ponabija'.

Wogole jaki sens porownywac?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 20:33 
Cytuj  
Nikt cie nie bedzie linczowal jak sie zapytasz o coordy. Nie podaje sie przewaznie coordow w info w grupach poza noob island bo poprostu nikt nie chce na siebie zwuric uwage zlodzieji i pk-ow. Jesli chodzi o noob island to prawie zawsze podaja coordy chyba ze leader grupy is dupkiem i chce zrobic /who <name> i sprawdzic czy mu dany lvl pasuje do grupy. Pozatym zwruc uwage ze servery stoja w usa. Polska jest 6 godz. do przodu. Jak wy idziecie spac o powiedzmy 24:00 to SB dopiero sie rozkreca bo ludzie wracaja z pracy itd ( 18:00 ).
Tak czy inaczej nie martw sie. Zatytaj o grupe w /info albo /guild anbo /city . Zak nikt ci nie odpowie to przejc sie do znanych miejsce ( noob island: Bog ). Mapke z info o lokacjach miejsc na noob island mozesz tu dostac : http://chronicle.ubi.com/Community/Hera ... guides.htm

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 21:08 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-28 21:31, Coval napisał:
To chyba normalne, ze jak sie jest newbie to wszystko idzie wolniej?! Ty porownujesz powerleveling z DAoC do newbie leveling w SB. Znajdz kogos, kto Cie 'ponabija'.


Jaki powerleveling ? Mówię o zwykłym expowaniu w DAoC.

Powerlevelując w DAoC to ludzie nabijają sobie lvl 50 w 3 dni. To o czym ja mówię to zupełnie normalne expowanie, nawet bez "uber" grupy czy "uber" klas, nie mówiąc już o powerlevelowaniu.

Wiem, że newbie leveling jest zawsze wolniejszy, ale wciąż pamiętam swoje początki w DAoC i mam pewne porównanie z SB.

Po prostu staram się dowiedzieć w jaki sposób ludzie robią w miarę rozsądny level w rozsądnym czasie. To wszystko.

Na razie zapytałem kilka osób, w tym dwie z listy kontaktowej na tym forum i wszyscy robili jakąś dziwną wielką tajemnicę wokół expowania w SB.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 21:17 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-28 21:33, Luki napisał:
Nikt cie nie bedzie linczowal jak sie zapytasz o coordy. Nie podaje sie przewaznie coordow w info w grupach poza noob island bo poprostu nikt nie chce na siebie zwuric uwage zlodzieji i pk-ow. Jesli chodzi o noob island to prawie zawsze podaja coordy chyba ze leader grupy is dupkiem i chce zrobic /who <name> i sprawdzic czy mu dany lvl pasuje do grupy.


Wygląda na to, że trafiam właśnie na tych "dupków" :smile: Ot chociażby dzisiaj jakiś koleś szukał tanka do grupy... no to ja mu ślę tell, jako że zrobiłem tanka, a on mi na to (w słowach, które nie nadają się do cytowania), że mam za niski level (sprawdziłem później /who, on sam był 3 levels niżej ode mnie...).

Cytuj:
Pozatym zwruc uwage ze servery stoja w usa. Polska jest 6 godz. do przodu. Jak wy idziecie spac o powiedzmy 24:00 to SB dopiero sie rozkreca bo ludzie wracaja z pracy itd ( 18:00 ).


Hehe, do tego to już zdążyłem się przyzwyczaić i dostosować, w końcu od półtora roku gram w DAoC na serwerach amerykańskich...

Cytuj:
Tak czy inaczej nie martw sie. Zatytaj o grupe w /info albo /guild anbo /city . Zak nikt ci nie odpowie to przejc sie do znanych miejsce ( noob island: Bog ). Mapke z info o lokacjach miejsc na noob island mozesz tu dostac : http://chronicle.ubi.com/Community/Hera ... guides.htm


Dzieki za info. Wlasnie tego szukalem - jakiegos przydatnego info, a ludzie w grze reaguja co najmniej jakbym chcial ich kartę kredytową hacknąć lol (w sumie jak teraz o tym pomyślę, to niektóre reakcje są co najmniej śmieszne).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 22:21 
Cytuj  
Zapisuj na karteczce imiona, potem bedziesz mial co robic...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 00:50 
Cytuj  
Adam najlepiej na /city albo /info szukac grupy albo na /who szukac ludzi z podobnymi poziomami i na /tell sie pytac czy maja grupe itd.

Ja odnioslem wrazenie ze im wyzszy level tym grupy sa bardziej sensowne nie rozpadaja sie po 30 minutach i ludzie maja wiecej cierpliwosci.

Jesli nie masz jeszcze gildii to zapraszam na #outcasts na irc.stratics.com i tam dam Ci namiary na nasza gildie , forum itd.

Zawsze latwiej znalezc cos jak ktos od nas bedzie rerollowal jakies chary itd.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 09:39 
Cytuj  

Zapisuj na karteczce imiona, potem bedziesz mial co robic...

dokladnie heheh
a tak serio to moze za duzo dzieciakow sie dorwalo i sa wazni.
moja rada sam zaloz grupe >:P


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 12:57 
Cytuj  
Na newb island wszyscy sa wazni :

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.