mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2003, 15:47 
Cytuj  
Na różnych forach czytałem już wiele czarodziejskich pomyśłow na przeskoczenie komunikatu "attempting to log...", który czasem na wiele godzin potrafi przeszkodzić nam w doświadczaniu bugów samej gry.

Często pojawiały się teksty o wyłączaniu komputera na conajmniej pięć minut. Okazuje się, że w pewien pokrętny sposób jest w tym nieco prawdy.

Nie chodzi tu jednak o wyłączenie samego komputera, ale poprostu o zmianę IP. Nie wiem co na tych login serverach jest powalone, ale od paru dni za każdym razem gdy sb wisi mi na "attempting" przez kilka minut, kilka razy pod rząd, resetuje neo+.

Jeśli dostanę to samo IP, to sytuacja się powtarza - może wisieć po kilkanaście minut i nic. Jeśli jednak dostane nowe IP, to od razu mogę się zalogować (i wylogować, i znowu zalogować - problem znika zupełnie).

Sprawdzcie u siebie jeśli możecie - może to jedynie zbieg okoliczności, a może rzeczywiście jest to prowizoryczne rozwiązanie problemu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2003, 16:17 
Cytuj  
IMO bardza mala czesc ludzi stanowia tu ludzie uzywajacy NEO+/Dialupow...

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2003, 16:22 
Cytuj  
Nawet niech to będą dwie osoby - jak im coś to pomoże to na zdrowie :smile: Mi albo pomaga, albo poprostu mam farta i to zbieg okoliczności.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 02:04 
Cytuj  
Zdecydowanie pomaga - dzieki za tipa :grin:

Szczegolnie to widac po jakism SB.exe albo przy relogowaniu. Wyglada ze sie login serwerowi jebie ze juz/jeszcze jestes in game i blokuje IP "na dluzej" (zeby tego uniknac ludzie ze stalym IP powinni po prostu odczekac 2-3 min po /quit albo crash).
Wylaczenie/wlaczenie neostrady pomaga praktycznie zawsze. Przed chwila wlasnie probowalem 3x logowac i za kazdym razem po 5 min czekania dawalem quit.
OFF/ON neo i poszlo do razu.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2003, 13:44 
Cytuj  
No ja mam NEO ale nie doświadczamżadnych problemów z logowaniem, za każdym razem wchodze i wychodze jak chce, reloginy też idą bez problemu... no ale mam NEO+ i jak się trafi problem to se resetne.. dzięki

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 20:46 
Cytuj  
Dla osob, ktore nie maja zmiennego IP (to ja ;P) polecam inne rozwiazanie. Zamiast resetowac NEo+ czego zrobic nie mozecie wejdzicie na swoj billing (www) i zmiencie haslo. U mnie to dziala :grin:.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 21:51 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-16 21:46, Theddas napisał:
Dla osob, ktore nie maja zmiennego IP (to ja ;P) polecam inne rozwiazanie. Zamiast resetowac NEo+ czego zrobic nie mozecie wejdzicie na swoj billing (www) i zmiencie haslo. U mnie to dziala :grin:.



o qrde ale jazdy:P


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.