mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 17:44 
Cytuj  
Troche informacji dla zainteresowanych i malo zorientowanych :o

Sytuacja wyglada nastepujaco...:
- Wszyscy (?) grajacy na Treachery siedza na kanale #outcasts (irc.stratics.com).
- Wiekszosc Polakow grajacych w tej chwili na Treachery jest w DTM (Disciples of The Moment).
- Jak dlugo DTM bedzie rekrutowalo ludzi nie wiadomo :O
- Zeby dostac sie do DTM nalezy miec char z przyzwoitym imieniem (zadne Gandalfy, Britney Spearsy, HaRdCoRy) i najlepiej R3. Reszta info dalej.
- DTM jest czescia (sub-guild) gildii The Combine.
- The Combine ma cztery miasta, trzy najwieksze to Valkyr(mainland), Nox Noctis(poludniowa czesc wyspy z piaskiem) i Wind(znowu mainland, na NE od Valkyr).
- Oficjalna, czesto aktualizowana KOS (Kill On Sight) liste The Combine mozna znalezc tutaj.
- Gildie nie znajdujace sie na liscie KOS sa gildiami neutralnymi. Ani TC, ani DTM nie sa gildiami PK.

Dodatkowo Ash'Peen informuje:
Zapiszcie sie na forum ->http://dtm.proteanvoid.com/bb/ , przedstawcie sie poproscie o access na priv board , przeczytajcie zasady gildii i jak wejsc na #dtm_priv , jak macie chara>30 level dajcie /tell Shpon (moj char) i dodamy Wam chary jak bedzie jakis GM(Mocker , Brandy , Kiril)

To chyba tyle... Moze pozniej szanowny kolega Milosz zechce jeszcze dodac cos od siebie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-05-10 18:48 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 13:53 
Cytuj  
Chcialbym dodac od siebie ze obecnie mam status FOOTMAN w gildii i jestescie zmuszeni wykonywac moje polecenia~

Do tego chcialbym zaznaczyc iz Carnage sux i powinnismy wszyscy grac na jednym servie , bo jak wejdzie server travel to wpadniemy do Was i spalimy wam zamczysko :[

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 17:33 
Cytuj  
Heh najpierw musicie zdecydowac ktory zamek bo 8D ma ich narazie trzy ;-P. No i bez brygady stu chlopa R6 bym nie radzil :smile:
Sam juz jestem 54 lvl mage assasin i jestem bardzo zadowolony z 8D, srednia wieku kolesi tam to kolo 30tki takze jest z kim pogadac.
Reasumujac nie jest wcale tak sux na tym Carnage :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 18:17 
Cytuj  
*puszy sie* A ja mam level 57 i chetnie pojde cos spalic, bo aktualnie w gildii nic sie nie dzieje. Przestraszyli sie CoS i z wszystkimi mamy rozejm.

Dzisiaj Ash zostal moim slejwikiem, wiec nie musze sie go sluchac :razz:


EDIT: Btw, na czym polega zdobywanie rang w DTM?
_________________
I believe in dragons, good women, and other fantasy creatures.

Moja stronka o UO
Updated again: acn.waw.pl/coval

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2003-05-11 19:18 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 21:17 
Cytuj  
Niewiem na czym to polega , zalezy to pewnie od widzimisie Mockera.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 14:08 
Cytuj  
Informacje na gorze zdziebko sie zdezaktualizowaly... moze poprawcie je albo skasujcie, po co wprowadzac ludzie w blad? :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2003, 14:55 
Cytuj  
phuckt

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.