mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 23:54 
Cytuj  
Dzis sie wku*wilem, bo wreszcie po dwoch tygodniach szukania dorwalem rune +35 INT i dupa. No, ale po kolei.

Mialem zaaplikowane runy +20 CON i +25 INT, a w banku +30 CON i +35 INT czekajace na dodanie. Do tego 22 wolne stat pointy na 59 lvlu. Wszystko wiec ladnie wyliczone i tylko czekalo na wykonanie.

Dodalem wiec sobie rune +30 CON, zmaksowalem punkty i chcialem dodac rune +35 INT, no i dupa. Bo zostalo mi 11 pkt, a creation cost +35 INT wynosi 12. Gdybym zrobil na odwrot, czyli najpierw dodal +35 INT, wymaxowal i potem chcial dodac +30 CON i wymaxowac to nie byloby zadnego problemu. Moglem tez najpierw dodac obie runy, a potem je maxowac, no ale skad mialem wiedziec, ze potrzebny jest caly creation cost, a nie tylko roznica miedzy runa poprzednia, a nastepna, skoro po dodaniu +30 CONa zostalo mi 19 pkt (z poprzednich 22) ?? :/

Od 3 godzin uzeram sie wiec z CCRami i ostatnie na czym stanelo to:
"Thank you for sending your feedback to us, it has been added to our database and forwarded to the right person. Unfortunately, policies are not made by CCRs and there is nothing more I can do, but I'll make sure higher authorities here are aware of the situation. We will contact you in the future if it is decided that we can modify your character. We appreciate your input and we hope this will help us make Shadowbane a better game."

Jakies pomysly jak jeszcze moge ich przekonac, zeby mi oddali 1 pkt CONa zebym mogl dodac ta rune, zmaxowac i wtedy z powrotem dodac ten punkt do CONa? =) Bo sie zdenerwuje =P.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 00:39 
Cytuj  
Twoj blad - wiedziales przeciez ze tak jest.
A tragedia z tego zadna - zarzucisz sobie +30 runa i spoko - 5 punktow w damym skilu nie robi roznicy.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 02:05 
Cytuj  
Oficjalnie nie wiedzialem :grin:) tylko o to, zeby 2+3 bylo rowne 3+2.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 10:40 
Cytuj  
Powiem tak - wyjdzie Ci to na zdrowie.
Wiekszosc rare runow ma creation cost =5.
Wiec tak czy inaczej te 5 punktow wolnych WARTO sobie zostawic zeby nie kasowac postaci gdy znajdziesz jakis przydatny run.
Respeca statsow raczej nie bedzie (na moj gust przerasta on mozliwosci intelektualne UBI/WP).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 17:14 
Cytuj  
No ale ja bym się wkurzył trochę :smile:
Karol - co miałeś na myśli mówiąc rare runy?
Czy istnieją jeszcze jakieś inne poza tymi ogólnie znanymi ?


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 17:30 
Cytuj  
Skill mastery runy.
Poza tym widzialem jakies nietypowe na evencie z armia giantow (ale tam do jednego moba bylo 20 lotujacych wiec poklikalem sobie na nie ale nic nie podnioslem)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 17:41 
Cytuj  
No 35+ mozna chyba nazwac rare...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 19:48 
Cytuj  
Skill master runa mam jednego, tzn. daje bodajze hammer skill. Creation cost rzeczywiscie 5. Ale w tej postaci zaden dodatkowy skill mi nie bedzie potrzebny, a nawet jesli to i tak nie mam punktow (chociaz respec zawsze mozna (bedzie) zrobic).

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2003, 09:44 
Cytuj  
Ja slyszalem ze wsrod tych runow ktore sie dropnely na evencie byly takie w stylu "+50 mana" etc.
I to mozna uznac za rare - tzn. taki ktory sie normalnie nie dropuje tylko przy okazji GM events.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.