mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 04:22 
Cytuj  
5-osobowy PK team zlozony z 35 lvl postaci.
Co byscie polecili?

IMHO:

1. Scout.
Zadnych watpliwosci: speed, detect, track, reveal. Wydaje mi sie, ze najlepszy bylby sundancer scout z powerblockami etc.

...

Dalsze typy rowniez mam, ale poczekam na Wasze. Co o tym sadzicie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 09:23 
Cytuj  
Sądzę iż przydałby się ktoś mage based - dla stuna. Czyli 2. Mage Assasin
Do tego napewno kolejny scout oraz jeżeli masz dużo kasy to low level channy z wymaksowanym invisem :smile:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 09:51 
Cytuj  
3. Rogue-Based Bard. Ze wzgledu na songi, ktore w teamie sie b. przydadza.
4. Mage Assasin ale nie Mage Based tylko Rogue based HEHE
5. Tu juz wolny wybor...

Ja gram sundancer scoutem, sprawdza sie bardzo dobrze, tylko kur*** ciezko o dobre Sundancing wep, nie mowiac o jakichkolwiek innych :

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 10:15 
Cytuj  
Scout, Thief i 3 mage assasinow jest best.
Zadna inna postac nie przebija MA pod wzgledem firepower na 35 lev.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 14:36 
Cytuj  
Zapomnialem dodac, ze taki team chcialby osiagnac cos wiecej niz zabicie innych R3 :wink:.

No dobra, a 5-osobowy team PK postaci R5 ? =)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 15:15 
Cytuj  
???

Spokojnie zabijesz r4/r5, nawet bez reszty teamu.

Ja 2 dni temu zabilem sobie r4,5 channego, a inni co dluzej pkuja zabijali i r5... Sztuka jest wyczekanie, az spadnie mu hp i usiadzie...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 15:34 
Cytuj  
Karol, thief? Hm...

Asmax - ale mnie chodzi np. o walke 2 farmujacych/plujacych R5 vs 4-5 R3 przy zalozeniu, ze ci R5 nie schodza ponizej 4/5 swoich HP :wink:. Cos takiego...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 15:54 
Cytuj  
Newbie question - czemu low level?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 16:02 
Cytuj  
Ja z Beastem zabijam >R5 przy teamie 35 mage assasin + 35 scout (scout wlasciwie glownie do trackowania i reveal).
Tropiacych nas Theifow, Rangerow, Bardow (wszystko >50lev) zdejmowalismy bez problemu.
Farmujacych chanelerow, confesorow etc - czekalismy az usiadzie i wtedy insta death.
Tankow podobnie.

Kluczem jest instastun. Jesli gosc siedzi i dostaje 8 sek stuna to nie moze wstac az stun nie pusci.
W tym czasie ja walilem BS + kilka ciosow daggerami (od 400 do 1000 dmg przez czas trwania stuna - w zaleznosci od tego czy wszedl BS i czy byl proc) a beast 4x shadowbolt po 400-700 dmg (w zaleznosci od resista ofiary).
Tylko naprawde wypasione tanki WSTAWALY ale juz z 1/4-1/5 HP.

A thiefa do wiekszego teamu dlatego zeby byly ze 2 szybkie postacie.
Jedna osoba z reveal wystarczy ale jak traficie na kogos z niezlym speed R5 ktory od razu zacznie uciekac to sam scout go moze nie dac rady zabic (mialem tak raz z Beastem i gosciowi skonczyla sie stamina - docinalem go ale tez mi sie skonczyla stamina i stalismy jak te 2 dupy naprzeciwko siebie :smile:)

Mage assasini powinni byc tylko Irekei dla crossheals.
Scout i Thief tez ale opcjonalnie moga tez byc birdy - sporo klass nie ma ranged attack wiec wtedy zamiast leczyc goscia wystarczy ze sie wzniesie w gore.
Jesli scout faktycznie bedzie tylko pod team to niech robi archery a nie daggers - shot in legs o ile wiem jest unbreakable (thief i niektore tanki maja root/snare break).

Jesli FAKTYCZNIE bedziecie zawsze grali razem to tych magow mozna odpowiednio "zaprogramowac" tak zeby np. DoT'y im sie nie dublowaly (jeden bierze DoT z shadowmastery, drugi z stamina dmg, trzeci specjalizuje sie tylko w DD).
Oszczedzacie punkty a jesli macie kase to mozna mocno "overspecnac" taka postac trenujac ja ponad level.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-08-16 17:07 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-16 16:54, Mac napisał:
Newbie question - czemu low level?


Bo do 35 lev mozesz sie repledgowac miedzy Khar/Vor/KC i tam latwo szukac ofiar.
Nie potrzebujesz gildii PC z TOL.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2003, 16:11 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-16 16:15, Asmax napisał:
???

Spokojnie zabijesz r4/r5, nawet bez reszty teamu.

Ja 2 dni temu zabilem sobie r4,5 channego, a inni co dluzej pkuja zabijali i r5... Sztuka jest wyczekanie, az spadnie mu hp i usiadzie...


Samym scoutem to nie jest do konca tak.
Zaatakowalem ostatnio besekera z 1/5 HP siedzacego i prawie mnie zabil :grin:
Scout zdejmuje spokojnie magow siedzacych nawet z full HP, roguesow innych jak sa ranni ale juz tankow i chanelerow healer based jest problem bo jak gosc np. restuje w def stance to mozesz WOGOLE go nie trafiac. Dodge, parry i blok sa niestety mocno przegiete a takie postacie maja ten skill na max + mocno wypasiony ze wzgledu np. na high int.
To jest czysta loteria - wejdzie ci BS i procnie jeszcze do tego bron i gosc pada, nie wejdzie a ty sie spoznisz z ucieczka o 2 sek i dead.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 11:58 
Cytuj  
Z tym thiefem to nadal cos mi nie gra, przeciez on nie ma zadnego speed chanta... chyba, ze chodzi Ci o jego szybkosc sama w sobie, ktora w polaczeniu z pathfinding scouta daje mega wypas? :wink:.

Zgadzam sie, ze najlepszy PK team 35 lvl postaci to scout + 3 assasinow + cos jeszcze (kolejny assasin, drugi scout, ewentualnie bard lub thief). Zastanowilbym sie tez powaznie nad wyborem +5% speed traita dla kazdej z tych postaci, niby nie duzo, ale jednak sporo :wink:.

Co do PK teamu R5 to juz sprawa nie jest taka prosta. Na dzien dzisiejszy powiedzialbym, ze: scout, 2 channelerow, i 2 assasinow. Jakby druid czy priest mieli stealtha to by sie bardzo w takim teamie przydali, ale niestety... Po zapowiadanym patchu wywalilbym z tego teamu jednak przynajmniej jednego channelera i dolozyl wizarda (ma stealth), drugiego channelera bym moze nawet na barda z song of spring zamienil, generalnie jednak sprawa jest otwarta...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-08-17 13:19 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 12:25 
Cytuj  
a jak wyglada sprawa z fury? nikt nie gral ?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 15:24 
Cytuj  
Thief ma running - maxujac go zyskuje ok +20-25% do movement.
Bedzie on tak samo szybki jak scout bez speed chanta.

Jesli w teamie jest juz scout to gonaiac kogos daje chant tez thiefowi o obaj beda tak samo szybcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.