mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2003, 20:24 
Cytuj  
Witam, kupie Blade Weavera w cenie jakiej mniej wiecej chodza w Khar (jezeli ktos by spusci bylo by milo) - Dorwac to moge odrazu, ale wole dac zarobic cos Polakowi :>

Of coz chodzi o carnage.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 08:27 
Cytuj  
Nie mam tego runa.

Ale jak juz handlujemy :wink: to mam na zbyciu:

Rekawice:
Generic type, LA50%, +8dex, +6def
Centaur only, LA100%, +10dex, +7def
Bard only, cloth, +10dex, stamina+30
Warlock only, cloth, +10dex, def+7
Generic type, LA67%, STR+10, stamina+35

RUNES:
DEX: +20, +25, +30
SPI: +30
Enhanter, Werewolf, Blademaster, Huntsman, Knight, Ratcatcher, werebear, bounty hunter

JEWERLY:
+4all, +10(14)dex, +30 stamina regen NECK
+10CON +30 Fire RING
+10dex +10Warlockry, +30 sta regen RING


BRONIE:
Commanders Tlanarion sword of Fey (R5 proc, attack+105 dmg+7)
Conquerors Throwing Spike of the Fang (attack+15, poison proc)
Harrandi Fanged Dagger of Embers (+120attack, fire proc)
Intricate Fanged Dagger of Thorns (+135%attack, bleeding proc)


Potrzebuje natomiast sundancera oraz sundancer broni +150 attack (i najlepiej jeszcze jakby mialy +15 jakis resist).
Bardzo dobrze zaplace tez za:
ring +20 dex
ring +10 dex +10 con


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:20 
Cytuj  
To ja tez sie dolacze. BTW moze moderator by zrobil nowy/podwiesil ten topic z nazwa " Kupie / Sprzedam / Zamienie " czy cos w tym stylu? Nie wszyscy jestesmy w jednej gildii i nie widzimy sie czestow grze wiec to bylby dobry pomysl uwarzam.

Co do itemow to kasuje mojego gimpnietego scouta z trechery i sprzedalbym z doreczeniem pieniedzy na carnage troche rzeczy albo poprostu oddal je bo szkoda wywalic jak komus sie moze przydadza/zrobi troche kasy.
Enchanced Spirit +5
Archery rune
Lizardman Tailor Deed
40.000 Gold
LA 100% + luk ale to moge darmo bo szmelc...

EDIT:
Dopisze rzeczy na sprzedaz i co potrzebuje z carnage jak tylko server wruci po dziennym maintanance.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:24 
Cytuj  
Znaczy wywalic Cie z listy graczy na Treachery?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:41 
Cytuj  
Mysle ze nie ma co robic osobnego topicu albo boarda trade - cos potrzeba to postujcie.
Jakby tego bylo za duzo to pomysle ale poki co to nie ma co sie specjalnie produkowac.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:43 
Cytuj  
Tak prosze.

Co do carnage itemow:
Sprzedam:
Ring +20 Defance
See Invisible
Ring +5 Str
HP.Regen +15%

Weapons:
2H Hammer 13-33
Hammer 87%
Weapon speed -20%,Weapon speed -9%
ATR +105

Runa:
Dex +30
Dex +25
Dex +25
Dex +15

Kupie:
Str runo wieksze od +10
Okolo +15, +20

Ring/Amulet dajacy +to all albo dobre magiczne resity typu cold/fire/lighting
(dobrze by bylo jak by mialy rowniez Stamina regen)

Kupie rowniez Commander rune lecz zdaje sobie sprawe ze to to w milionach idzie teraz rozumiem jakby co :smile: Wczoraj (august 17) gildia probowala zdobyc commander runo ale jakis dupek im ukradl zpod nosa :smile:

No i to co napisalem powyrzej w poscie. Najlepiej bylo by jak by ktos mogl dac kase czy cos na carnage za moje rzeczy na trechery. Rozumiem ze one nie sa jakies cudo ale moze komus sie przydadza.

Co do cen to naprawde nie mam pojecie po ile rzeczy chodza ale gwarantuje upust dla polakow :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:45 
Cytuj  
Luki, sluchaj... Zlapalem tzw. ERROR 2 (http://tinylink.com/?gfqlyJDJt4) i zeby naprawili konto trzeba zglosic sie do Cust Helpa, a ono z tego co wyczytalem jest tylko telefoniczne :...

Do stanow nie usmiecha mi sie dzwonic poza tym nie mamy telefonow z literkami...

Jezeli jest to darmowy numer (1-866-UBI-6767) czy moglbys dzynkac i poprosic o fixniecie konta "headcutter5" ktore zalapalo error2?

z gory thx.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:49 
Cytuj  
Nie martw sie. Ja tez mialem error=2 raz juz. Za 5 minut powinno byc juz ok.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 14:51 
Cytuj  
To ja pojde na rower i sobie poczekam :]... Mam go od ok. 40minut :

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 15:03 
Cytuj  
Asmax - probuj az sie uda, u mnie przechodzilo zawsze do 15 minut. Ciagle enter i enter :wink:.

Tak btw. to troche dziwnie sie Was czyta :smile:. Wynikaloby z tego, ze Polacy na Carnage graja ze soba tylko sporadycznie :smile:.

Tak na marginesie mialem do niedawna jeszcze postac kolegi na Carnage (Pifo) i jak ja kasowalem to nikt nie chcial z niej itemow (jakies windy tam nawet byly), wiec nie wiem o co chodzi :<.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 15:37 
Cytuj  
W sumie - trzymamy sie razem, ale sa dwie grupy, HardCore Pk (Karol, Mat, Scorp) i 3 spokojni neutralni ludzi w jednej gildii (Huzaro, Luki, ja).

Mnie do gry wprowadzil Karol, jak robilem Scouta, dal kase na start, podpowiedzial jak rozwinac postac za co mu bardzo dziekuje. Od jakiegos czasu razem levelujemy poznymi wieczorkami (czyt. 2 grupy) i zawsze mozemy liczyc na swoja pomoc... Z tym, ze grupa pierwsza gra poznyyymi wieczorami od 24 w gore, a my zaczynamy po poludniu... Wiec nie mow, ze sie nie trzymamy razem :razz:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 15:45 
Cytuj  
Po prostu zastanowilo mnie to co napisal Luki: "Nie wszyscy jestesmy w jednej gildii i nie widzimy sie czestow grze". Ale przeciez spoko :smile: kazdy gra jak lubi i jak mu pasuje. Wg. mnie idea gry na tym samym serwerze troche sie rozmywa gdy nie gra sie razem, bo przeciez jak bede chcial grac z foreignerami to rownie dobrze moge to robic na dowolnym serwerze, dlatego mnie to zainteresowalo :smile:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 17:18 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-18 16:45, Theddas napisał:
Po prostu zastanowilo mnie to co napisal Luki: "Nie wszyscy jestesmy w jednej gildii i nie widzimy sie czestow grze". Ale przeciez spoko :smile: kazdy gra jak lubi i jak mu pasuje. Wg. mnie idea gry na tym samym serwerze troche sie rozmywa gdy nie gra sie razem, bo przeciez jak bede chcial grac z foreignerami to rownie dobrze moge to robic na dowolnym serwerze, dlatego mnie to zainteresowalo :smile:.


Sprawa jest prosta - gildia Lukiego nie jest RPK wiec ja, mat i scorp nie chcemy im robic problemow.
A "uzywanie" ich jako level bitch a potem 'go errant' nie jest ok :grin:
A jak mamy ochote pograc razem to jest cos takiego w tej grze jak friend list (codziennie uczysz sie czegos nowego Theddas :smile:)
Sciagam all i robimy czysto polska grupe albo, jesli np. online jestem ja i Mat to obaj szukamy grupy w swoich gildiach i ten ktory znajdzie sciaga drugiego (dublujemy swoje szanse).
Uwierz mi Theddas - to co nosisz nad glowa zupelnie nie determinuje Ci listy osob z ktorymi MOZESZ grac :wink:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 20:13 
Cytuj  
Friend lista jest do dupy chociazby w porownianiu z ta z DAoC, przy duzej ilosci kolegow i altow robi sie calkowicie nieczytelna :<. Dlatego my uzywamy IRCa do kontaktu i TSa do samej gry (pisanie jest za wolne :wink:). Co do reszty to spoko, tylko niestety to co jest nad glowe czasami jednak wplywa, moze nie na to z KIM mozesz grac, ale z jakimi postaciami tego kogos :wink:.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 20:40 
Cytuj  
A My cały czas gram razem :smile: Używamy voice'a więc łatwiej i szybciej się można dogadać. Co do friendlisty to moim zdaniem średni wynalazek - sprawdza się jedynie w kilku przypadkach(min w waszym :razz:).
Ale z Commanderem macie loty niezłe :smile: Całe gildie się o to tłuką ?


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 20:54 
Cytuj  
Glownie House of Errants na commander spawn szaleje.

A nie kumam w czym friend lista z SB sie rozni od tej z DAoC - ja nie widze ZADNEJ roznicy.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-08-18 21:55 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 21:05 
Cytuj  
U nas jak idziemy we 4 po commandera (najczesciej) to najczesciej go zdobywamy, wyjatkami sa sytuacji gdy spot jest juz campowany przez przyjacielska gildie (wtedy albo pomagamy albo czekamy az ktos ich zabije i wtedy wkraczamy do akcji) albo przez wroga, generalnie uciekamy tylko jak sily sa 2x wieksze :wink:.

Co do friend listy... Wiesz, ja w DAoC dosyc krotko gralem i to bylo rok temu wiec moze cos zmienili, ale pamietam, ze nie bylo na niej osob, ktorych nie bylo aktualnie online w grze... czyli ci co byli na liscie zawsze byli w grze, a tutaj mam liste 30 postaci i musze szukac komu sie lampka swieci, a komu nie ;(.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2003, 23:57 
Cytuj  
Wracajac do tematu, czyli handlu...


Mam na zbyciu Blade Weavera (tak, HEEHE) swojego dostalem za darmo a dzis sobie jednego upolowalem... Jutro bede mial tez sundancera i blood propetha, wiec jak cos zostawcie info ;>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 02:48 
Cytuj  
A ja mam kazda rune w tym 7 commanderow :sad:. Tzn. swoich 2, ale w sumie 7 :sad:.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 10:08 
Cytuj  
Na Treachery tak macie... Co sie dziwisz ;]

U Was gra "troche" mniej ludzi i chyba nie ma takiej mody za na 3 normalnych graczy przypada dwoch low lvl pkrow ktorzy korzystaja z kazdej okazji aby wbic Ci noz w plecy? :razz:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.