mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 03:55 
Cytuj  
Sprawa tyczy sie serwera, na ktorym ten team ma zostac stworzony. Swoje zainteresowanie wyrazila cala szostka osob posiadajacych full konta SB i bedaca aktywnymi graczami gildii DTM na Treachery. O branie udzialu w glosowaniu prosze wiec tylko te szesc osob (Taliesin, Khebeln, Kang, Carto, Nath i ja).

Opcja nr 1 - Carnage

zalety:
- graja tam juz Polacy i maja swoj 3-4 osobowy PK team
- co za tym idzie pomoga nam levelowac, wzglednie ze sprzetem/kasa/baza wypadowa do akcji
- jak polaczymy sily to bedziemy w stanie miec nawet full grupke mogaca sporo zdzialac tu i owdzie

wady:
- srednio o 200 osob mniej online w primetime niz na Chaosie (roznica mniej wiecej taka sama jak miedzy Carnage a Treachery, jesli chodzi o liczby bezwzgledne)


Opcja nr 2 - Chaos

zalety:
- najwieksza populacja, najwiecej potencjalnych celow (ponad 800 graczy w primetime codziennie)

wady:
- brak znajomych, koniecznosc zaczynania calkowicie od zera i liczenia tylko na wlasne sily.


Wyniki glosowania...
Taliesin : Chaos
Khebeln : Chaos
Kang : Chaos
Nath : Chaos
Carto : Chaos
Theddas : Carnage

Ja zaglosuje na samym koncu, zeby nie bylo, ze ktos sie zasugerowal moim zdaniem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-08-25 15:26 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 04:03 
Cytuj  
Druga rzecz, mozemy ustalic to od razu w tym topicu, tzn. preferencje co do postaci.

Jak zasugerowalem w wiadomym topicu do wyboru sa:
- healer/channeler
- mage/wizard
- rogue/bard (nuker)
- mage/assasin
- rogue/scout.

Oczywiscie nie wyklucza sie innych o ile przedstawiona zostanie ciekawa propozycja. Wymaganie podstawowe - stealth. Bez tego ani rusz.

Prosilbym, zeby kazdy z glosujacych napisal takze jaka postacia chcialby w tym PK teamie grac. Od razu nadmienie, ze nic nie stoi na przeszkodzie, by bylo dwoch channelerow (dwa summony rulez), dwoch assasinow (podwojny blind/stun) czy tez dwoch wizardow (podwojny stun/wiekszy firepower), za to z kolei scout i bard powinni byc po jednej sztuce, bo obaj zadaja zdecydowanie najmniejszy damage, przy czym obaj sa (beda) trackerami, ten pierwszy glownym speedem/revealem, a ten drugi glownym dostarczycielem buffow przez co jego firepower bedzie znacznie ograniczony, a nie chcemy niepotrzebnie oslabiac teamu niepotrzebnie. Od razu tez mowie, ze ja nie chce channelera (bo juz jednego mam :smile:), a z pozostalych najmniej preferowalbym scouta, bo nie lubie grac nie-nukerem (poza moim roxxxujacym Jaskrem :smile:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-08-24 05:06 ]</font>


Posty: 6
Dołączył(a): 24.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 07:01 
Cytuj  
Glosuje na Chaos :smile: Levelowanie i pomoc ze strony innych jakos mnie nie kusi, to mnie tylko nudzi, a doprowadzenie postaci do fajnego levelu nie zajmie nam tak duzo czasu... a nawet gdyby to coz, ja mam wakacje. 800 osob w primetime natomiast to jest cos na co moge sie skusic. Dodatkowo 6 osob w pk teamie to wystarczajaca liczba... A zagralbym tym wypasionym channym. No to tyle...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carto dnia 2003-08-24 08:01 ]</font>

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 11:42 
Cytuj  
jestem za chaos

a grac bym chcial mage/wizard albo drugim channim


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 11:43 
Cytuj  
Oczywiscie chaos :grin:

A co do postaci to scout lub bard.

Pozdrawiam.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 12:31 
Cytuj  
POWODZENIA~~

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2003, 17:35 
Cytuj  
Opcja Chaos

Chany lub wizzard ale chyba chany coraz bardziej sie do niego przekonuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2003, 13:37 
Cytuj  
Chaos oczywiście. Jak już wczęśniej mówiłem wizzard.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2003, 14:25 
Cytuj  
Carnage :grin:
Niestety, zostalem przeglosowany :<.

Ok, czyli Chaos.

Taliesin, Khebeln - channelerzy
Kang - Wizard
Nath - Scout
Carto - Assasin
Theddas - Bard

Kazdy kto chce do nas dolaczyc jest mile widziany. Zaczynamy juz niedlugo, na pewno w tym tygodniu :smile:.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.