mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2003, 11:23 
Cytuj  
..oto jest pytanie :wink:

Konkretnie, robie rogue/assassina, myslalem zeby robic SD, ale brakuje punktow... Wiec sie zastanawiam czy moze nie respecnac na daggery i uzywac shadowmastery jako weapon mastery.

Trace wtedy powery SD, wiec ciekaw jestem jak wygladaja powery dagger w porownianiu z tymi z SD. Moze ktos moglby je tutaj wypisac z jakims malym opisem? Na chronicle.ubi.com niestey nic nie ma (a przynajmniej nic nie udalo mi sie znalezc).

I druga spawa - jak sie ma dmg/att speed SD do daggers?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2003, 11:56 
Cytuj  
Damage i speed praktyczie jest identyczne ale w daggers poza bleeding nie ma dobrego stylu a w daggers mastery nie ma nic do 68% (tyle mialem w moim newbie).
Sundancer "za free" ma 3 stuny i 2 power block (albo odwrotnie) a style maja zajebisty bonus do att i ladny do dmg.
Jedynym problemem sa bronie - trudniej dostepne niz daggery ktore ludzie produkuja "od lat".
Czesto jest to po prostu produkcja uboczna sagesa("ide spac to zamiast ringow ustawie RAZ produkcje sundancerowych broni")

Do tego sundancer ma mozliwosc treningu self buffa speed a to oznacza praktycznie zawsze double backstab (jesli nie triple :smile:)


_________________
Edmund Dantes, R5 Irekei Mage Assasin
Karol The Rat, R3 Irekei Scout [retired]
Carol, R57 Elf Scout BW [PK team]
"Always remember to pillage before you burn." :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-09-10 12:57 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2003, 12:11 
Cytuj  
Uff.. chyba zostane przy SD, juz chcialem postac kasowac :wink: Ale z punktami bedzie bardzo ciezko...

Zastanawiam sie jeszcze czy moze backstab mozna uzyc w polaczeniu z powerem SD np. +70% dmg? :grin: :grin:

Edit: co do broni, bez wiekszych problemow znalazlem legendary i lightforged, gorzej moze byc z procami...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mac dnia 2003-09-10 13:15 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2003, 14:33 
Cytuj  
Backstab rzadzi sie swoimi wlasnymi prawami ale grajac MA-SD uzywam stylu dodajacego +75% do attack zanim wywale pierwszy czar - shadow touch i samo uzycie tego skila daje mi wzrost attack do 2400 a nie wyciaga mnie ze stealth.
Przy BS moze byc klopotem to, ze uzywajac 2 styli w odstepie sekundy jeden zostanie "pominiety". Ja na BW scoucie wale macra BS=>attack=>STUN i ten stun mi "nie wchodzi" jak naciskam to szybko - pisze ze nie moge uzyc tego bo mam power blocked czy jakos tak (dopiero w 2-3 sek po backstabie daje sie to wdusic).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.