mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 19:49 
Cytuj  
Czy ktos z Was sie moze orientuje czy istnieja 39% daggery +150 atr ? A jezeli nie 39% to moze 59% ? Reszta statow nieistotna. Generalnie chodzi mi o to, zeby sobie podniesc atr o 300 (na moim bardzie nukerze) i moc korzystac z daggerowego poweru "stab" (dodatkowe +38% atr). Najbardziej by mi pasowaly takie wlasnie 39% daggery +150 atr zebym nie musial wpakowac zadnego punktu w tego skilla, ale od biedy 10 punktow moge poswiecic, najwyzej zabiore z bardsong (to bedzie raptem 5% roznicy czyli 35 atr)...

Druga sprawa, niejako przy okazji :wink:.

Czy ktos umialby napisac skrypt do przejscia z jednego stance do drugiego? Czyli np. jestem w def stance, a chce byc w precise, to teraz musze to robic tak: wlaczyc combat mode, wlaczyc normal stance, wlaczyc precise stance, wylaczyc combat mode - 4 klawisze. Chcialbym to miec na 1 :wink:. Da sie wylaczyc following w combat mode? Zdaje mi sie, ze widzialem kiedys taka opcje, ale juz nie pamietam. Wtedy w sumie moglbym caly czas w combat mode siedziec...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 20:16 
Cytuj  
Istenieja nawet +150 atr 15% daggers...

Huzaro np, na wizzardzie ma 2x +150 atr 15% Swordy :] ... Wystarczy zrobic w jakims swordsmicie


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 20:28 
Cytuj  
nie da sie zrobic takiego skryptu w SB.
Nie ma komend /attack i zmiany warmode.
Do tego nie mozna w jedym skrypcie uzyc 2 "usepower" bo ta druga nie zadziala.
Byc moze jest to brak komendy "delay" ale generalnie ja to probowalem nadrobic wstawiajac cos ok 30 /say jako delay i tez nie zadzialalo.
Pisalem tez do wp/ubi o info ale odpowiedzieli mi RTFM i pytaj graczy ina game bo oni wiedza wiecej niz my :grin:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 20:51 
Cytuj  
Tak mi sie wydawalo, ze sa, bo ja na wizzie mam staff +150 atr +10 wizardry :smile:. Wolalem sie jednak upewnic :wink:.

Co do skryptu...
Co powiesz na afk summon boty? Nie wiem czy to jest rozwiazane skryptem czy osobnym programem, ale dziala to tak, ze wysylasz botowi o nicku (np.) "askforsummons" tella z lokacja docelowa i zaraz dostajesz summona do tej lokacji (pare do wyboru jest) lub informacje, ktory jestes na liscie oczekujacych, mozna tez ta liste przejrzec. Do takiego czegos delay jest raczej niezbedny, generalnie wiec jakos to jest rozwiazane. Ciekawi mnie to :wink:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2003, 13:16 
Cytuj  
To jest do zrobienia ale zewnetrznym programem.
W DAoC np. robilo sie cos takiego Xylobotem - w SB pewnie tez bedzie dzial bo to soft uniwersalny.

Piszesz skrypt z petla warunkowa - ze jesli nastapi cos to zrob cos.
Pisze sie te skrypty dosc latwo bo mozesz nagrac macro (sledzace klawiature i/lub ruchy mysza), wyedytowac je (delay'e) i potem skonwertowac do skryptu.
Potem pod byle edytorem tekstu nawet laczysz kilka skryptow "macrowych" w jeden, dodajesz warunki i juz.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.