mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 02:26 
 
Mam drobne pytanko czy mozna sie samemu leczyc ?? A jezeli tak to jak ??

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 05:55 
 
Bandazami (zdaje sie ze nie podczas walki) no i trwa to chwile

Potionkami

Czarami

Wybierz sobie sposob :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 08:52 
 
Swoja droga to bandaze zjebaliscie - po co one komu, jak nie mozna ich w walce uzywac i zabieraja 100pkt. skills, a ponadto waza okropnie duzo? Chyba sie jednak pozbede tego skilla :sad: bo uczyniliscie go calkowicie nieprzydatnym.

Buteleczki tez cos szwankuja - dostalem poisona, nie mialem cure i nie moglem lyknac heala zeby przedluzyc - a tym samym uratowac zycie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 09:06 
 
OO porawiony poison :razz:
Troszke sie zastanawialem czy to przedluzanie zycia buteleczkami to w przypadku zatrucia to nie jakis bug ale doszlem do wniosku ze nie wiem, i nie bede robil niepotrzebnego zamieszania :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-10 09:07 ]</font>

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 10:43 
 
Cytuj:
2002-01-10 08:52, Taunis napisał:
Swoja droga to bandaze zjebaliscie - po co one komu, jak nie mozna ich w walce uzywac i zabieraja 100pkt. skills, a ponadto waza okropnie duzo? Chyba sie jednak pozbede tego skilla :sad: bo uczyniliscie go calkowicie nieprzydatnym.


Dorob sobie do tego GM w anatomii i bedziesz mogl wskrzeszac bandazami. Taka postac na wyprawe co umie wskrzeszac to skarb. Oczywiscie do wskrzeszania juz wystraczy 80 healing i 80 anatomii ale gm gm to pewnosc ze wyjdzie zawsze i mniejsza strata w bandazach co przy ich wadze napewno jest wazne.

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 15:14 
 
Nie wydaje mi sie zeby Taunisowi chodzilo o wskrzeszanie bo jak biegasz sam i cie zabija to nic ci to nie pomoze

chodzi o to ze nie mozna leczyc sie w czasie walki a jak dodamy do tego niedzialjajace poprawnie potionki to juz mogila

ja mam naprzyklad tak: kiedy sie zaloguje i zaczne walke z jakims potworem (pierwszy po zalogowaniu) i musze wypic butle to 3 z nich pije bez problemu w jakis tak odstepach czasu (30 sekund np) a poziej przez kolejne 30 minut nie moge zadnej wypic :sad:

z tego co slyszalem od GM'a to mialo byc tak ze 1 butla na 10 sek. a niestety tak nie jest


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 66
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 15:26 
 
Dzieki Szerszen. Co do bandazy to zle to troszke robilem i dlatego nie dzialaly (klikalem na fotke postaci :wink: ). Mam nadzieje ze mozna na SC leczyc poison bandazami :wink:.
Pozdraiwam wszystkich.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 15:30 
 
I jeszcze jedno. Mozna sprzedawac pokrojone skory (i gdzie)? czy nalezy z nich najpierw cos zrobic ?

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 16:16 
 
Mnie sie to nie wydaje dziwne ze nie mozna bandazy uzywac w walce bylo by wrecz dziwne aby wojownik wymachyjacy mieczem lub inna bronia probowal sie bandazowac :grin:.
Sluza one do opatrzenia ran al e po walce.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 21:51 
 
Moge wlaczyc uzywanie bandazy w walce - akurat to jest stosunkowo maly problem.

Tylko wlasnie... jakos tak glupio troche... wiem wiem... zaraz mi sie oberwie ze CL'uje, ale kurde nie wyobrazam sobie faktycznie goscia walczacego i jednoczesnie sie bandazujacego... pozatym nie oszukujmy sie... war/peace to jest tabulator lub alt+d albo alt+c... kurde sami sprawdzcie... to naprawde "moment" - fakt dla PK te momenty sie licza... ale walka polega na ruchu...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:34 
 
to tylko gra.
a bandaze nie przydaja sie tylko PK
bez bandazy kazdy bedzie biegal z kegiem great healing
to tez bez sensu...
aha.
i zmniejsz ciezar bandazy.
noszenie okolo 100 bandazy nie powinno byc problemem.
ja jak trenuje na osi, to biore okolo 400-500 bandazy. tyle jestem w stanie udzwignac w pelnej zbroi i z regami w plecaku

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 23:40 
 
Cytuj:
2002-01-10 22:34, Toll napisał:
to tylko gra.
a bandaze nie przydaja sie tylko PK
bez bandazy kazdy bedzie biegal z kegiem great healing
to tez bez sensu...
aha.
i zmniejsz ciezar bandazy.
noszenie okolo 100 bandazy nie powinno byc problemem.
ja jak trenuje na osi, to biore okolo 400-500 bandazy. tyle jestem w stanie udzwignac w pelnej zbroi i z regami w plecaku

jesli UO jest gra pojedyncza to moze tak byc, ale tu chyba chodzi gre zespolowa. Kazdy umie cosik innego i razem sa poteznie. Wydaje mi sie ze tworzenie jednoosobowej maszyny do zabiaj nie mija sie troche z celem (tak to mozna sobie w Diablo pograc).

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 00:24 
 
Dobra... zobaczymy jak sie wam bedzie gralo teraz - powinno byc lepiej... :wink: i latwiej - rowniez Taunisowi.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.