mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 19.09.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 12:52 
Cytuj  
Witam ponownie.
Zalozylem sobie nowa postac human healer - 10 lvl i w tym momecie moge awansowac - jaka profesje powinienem wybrac by miec cos dobrego offensiw att . i jak rowijac max Int con spirit czy inaczej..
Prosze o jakies Propozycje i wasze przemyslenia .. z góry dziekuje (via)lol :smile:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 13:44 
Cytuj  
To zalezy do czego.

Ja mam druida (ale tu centaur jest duzo lepszy - bardzo szybko sie porusza). Super postac do farmowania kasy na low level mobach. Moze miec tracka.

I channelera elfa (duzy Int) - super dmg ale bardzo kosztowny trening - 7.000.000 (przy wlasnym trenerze o ile sie nie myle) ale ma stealtha :wink:

O innych nie wiem za bardzo.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 13:47 
Cytuj  
aa
jezeli chodzi o rozwijanie to ja rozwijam int , spi, con do max;-)
a co zostanie to w int runy

ale to tez nie zawsze - na pewno zdejmuje -5 str i dex na poczatku i biore +10int/max int briland minda.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 16:26 
Cytuj  
Cytuj:
ale bardzo kosztowny trening - 7.000.000 (przy wlasnym trenerze o ile sie nie myle) ale ma stealtha :wink:


Loszesz kurde. Jak Ci to wyjszlo? :smile: Nie mow, ze odrazu pakowales w powery/skille? :grin:

--

Co do pytania - wybierz postac ktora Ci sie najbardziej podoba. Healerem najfajniejszym dla mnie jest Confessor, dla innego channeler czy inny preleate :grin:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 16:32 
Cytuj  
7 mil ? Nie... na 0% tax trenerze zGMowanie lightning bolta to jakies 4-5 mil. Oczywiscie jak masz juz ten 59 lvl.

Jak chcesz miec stealtha to bierz channelera, ale oni zostali znerfowani strasznie w stosunku do tego co bylo i juz nie roxuja, sredni sa.

Jak chcesz miec tracka to bierz druida, druid ma do tego swietne aoe, znakomita postac do grupowego pvp i farmowania.

Fajny tez jest confessor, nie musisz nim w ogole siadac podczas farmowania zeby odzyskiwac mane, w pvp tez jest naprawde niezly.


Posty: 4
Dołączył(a): 19.09.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 21:34 
Cytuj  
A ps. potrzebuje tanka low lvl i niemam z kim gadac . pm /t Kawaler jesli ktos ma ochote mi potankowac.
Dobra wracam na Sb :grin: spodobalo mi sie ....
tylko denerwuje mnie ze czesto nim gine i bo ma slaby def narazie ale jakos mi idzie :] ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.