mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 12:41 
Cytuj  
Przeprasam jak to pytanie juz bylo ale mam pomysl na pvp/rune hunting barda i potrzebuje wyjasnic kilka rzeczy.

1.Czy miecze zpod dyscypliny "BladeWeaveing" urzywaja sub-klasy sword/sword mastery czy BW?
2.Zauwarzylem ze Elf/rouge/bard nie dostaje sword mastery jak osiagnie te 100% w sword ( sugeruje sie template builderem na catacombs.com ).
3.Czy owarzacie ze BW w polaczeniu z elf/bard/rouge to dobra kombinacja do pvp/rune hunding ( poza BW planowalem wziasc tez Traveller i Bounty Hunter-a )

Dzieki z gory i czekam na odpowiedzie (szczegolnie na te pierwsze pytanie bo ten wlasnie problem uniemozliwia mi zaczecie postaci jak narazie ).


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 14:01 
Cytuj  
Ad.1. O ile pamietam to bw :wink:.
Ad.2. Nie mam pojecia :smile:.
Ad.3. Mysle, ze aelfborn bylby lepszym wyborem. Mam takiego barda wlasnie, BW, BH, Traveller, Aelfborn. Z mieczykiem +150 atr -35% speed.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 14:37 
Cytuj  
>Ad.1. O ile pamietam to bw :wink:.
Tak - Sword/BLadeWeilding
Ale BW sie rozwija tylko dla def i attack - style masz za free.

>Ad.2. Nie mam pojecia :smile:.
Nie dostaje - dlatego warto BW brac. Zreszta zwykle swordy sa STR based a to rogue nie pasi.

>Ad.3. Mysle, ze aelfborn bylby lepszym wyborem. Mam takiego barda wlasnie, BW, BH, Traveller, Aelfborn. Z mieczykiem +150 atr -35% speed.

Ja bym wybral jednak Elfa :grin: z wysokim int i procujacymi mieczykami.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 14:51 
Cytuj  
1.Jak sie nazywaja miecze od BW?
2.Jakiego statusa by okreslic min-max dmg ( dex czy str)? (chodzi o bron BW oczywiscie)
3.Ile potrzeba INT by pozytywnie proc.
4.Czy sa BW miecze z procami?
5.Jesli sa to kto (jaki racial npc) je wyrabia/wyrabia najlepiej?
7.Po ile stoja takie mieczyki? 150 ATR i speed albo proc.
8.Czemu aelfborn a nie elf jak bron ta jest dex based ( zakladajac ze jest )?


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 15:06 
Cytuj  
1.Jak sie nazywaja miecze od BW?
Tlanarion swords
short i long sa - takie same dane (wygladem sie roznia)

2.Jakiego statusa by okreslic min-max dmg ( dex czy str)? (chodzi o bron BW oczywiscie)
DEX

3.Ile potrzeba INT by pozytywnie proc.
ok 100 z itemami i R3 procem daje ok 300-350dmg

4.Czy sa BW miecze z procami?
No kurwa przeciez Huzar tylko takie robi :grin:

5.Jesli sa to kto (jaki racial npc) je wyrabia/wyrabia najlepiej?
Vampyre shade (huzar)
Mentalist dwarf
Fey chyba lizard (sosy)

7.Po ile stoja takie mieczyki? 150 ATR i speed albo proc.
Zalezy jaki. Lookinij w vendorka huzara/sosy

8.Czemu aelfborn a nie elf jak bron ta jest dex based ( zakladajac ze jest )?
Nie wiem - ja wole elfa :grin:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 17:13 
Cytuj  
Heh, nie wiem co ja z tym aelfbornem wyskoczylem, przeciez BW to tylko elf moze uzywac. Chyba :wink:.

Jednakze jesli chcesz procowac to ja bym sie jednak powaznie zastanowil nad daggerami. Sa najszybsze, a zadasz co prawda mniejszy zwykly sredni dmg niz przy BW (nie taki znowu duzo mniejszy), ale dzieki haste speedowi barda i szybkosci daggerow mozesz procowac jak szalony. Chyba, ze proce chcesz traktowac tylko jako dodatek, to wtedy spoko.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 18:14 
Cytuj  
Aelfborn nie moze miec BW ale moze BladeMastera zrobic a to wychodzi na to samo prawie (jesli sie nastawiasz na teplate bez procy - bo uzywasz tylko 1 broni 2handed).

Statsy ma gorsze IMHO.
STR-DEX-CON-INT-SPI
Aelf: 40-55-40-50-25
Elf : 35-65-35-55-30

INT SPI DEX mniejszy (dex az o 10)
Wieksze STR (unsless) i CON (ale tylko o 5).

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 20:26 
Cytuj  
1. Co to jest "fey" proc?
2. Jaki jest najleprzy proc ( wiem ze podobno ten "drain life" ale niektorzy mowia tez ze mental dmg jest dobry tez)?


P.S.
1.Czy mam poza zmaksowaniem dexa i inta ( urzywajac rune oczywiscie ) mam tez maksowac con-a? Jesli tak to musialbym na starcie wziasc dyscypliny by miec 85 CON no nie?
2. Jakie disc na starcie radzicie?
3. Jakie statsy na starcie radzicie?

______________
Carnage:
Luki - 55 Crusader
Rebecka - 47 Druid
Edoras - 45 ranger
-----------------------
Draklord - 56 Channeler
Neloff - 55 Crusader
Beeker - 36 Thief
RedDevil - 38 Bard

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-10-06 21:35 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 22:34 
Cytuj  
To jest R5 proc z magic dmg - looknij w linkach jest lista.
Procuje 2x mocniej niz o oczko wczesniejszy a do tego malo osob ma magic resist.

Najlepsze proce to Fey i Mentalist (mental dmg proc R3) - bija najsilniej.
Vampyre (R3 health drain) bije o jakies 30-40% slabiej ale dodaje tobie zycia.
Subduing (R3 stamina drain) wogole nie zadaje dmg ale wyciga z celu stamine (daggery massive of subduing sa nazwywane "tank killers" :grin: -maja podwojny proc stamian drain)

Proc ma tylko 5% szansy na zaistnienie przy kazdym swingu bronia. Ale jak masz po 1 na kazdej broni (np. masz Legendary dagger of Fey - +150attack i silny proc) plus do tego co chwila walisz sobie consecrate weapon z undead huntera to masz w sumie 4 proce na broniach - przy kazdym ataku obiema broniamy kazdy mam soobna szanse na procniecie.

Z moich testow...
typowe R3 dmg proc (fire, cold etc) wala po ok 150-350 przy 70 int
Gosc ze 110 int praktycznie non stop procowal po 350.
Moj mage assasin z 200int ale R2 procem walil po 400 rowno.
PODOBNO jak masz R3 proca na magu to potrafi walnac za 800 (ale to testne jak mi sie uda dorwac taki low lever throwing dagger).


Nie polecam full proc template (robi sie barda/rangera i daje mu 2 daggery massive of vampyre + undead hunter) bo wtedy zdajesz sie na czysty los - albo bedziesz mial proce i zadasz szybko straszny dmg albo nie i wtedy chujnia.
Ale takie template "wywazone" gdzie robisz roguesa z daggerami i ok 80 base int + ringi +10int +10dex +30stamian recovery moze byc fajny.



Co do barda (dobrze pamietam? :smile:)
Ja bym go zrobil dagger based i maxowal statsy bez runow - con/dex/int.
Wtedy moglbys skorzystac z tego template pol/procujacego (dex wezmiesz z buffa).

Co do startu... ustawil bym sobie 85 con choc nie wiem czy styknie punktow na podniesienie - zawsze mozesz zapodac itemy +con bo masz stamian regen w nim.
Wzial bym jeszcze jesli starczy punktow cos do skili (np. +5 dagger, +5LA) bo jest co rozwijac w tym bardzie.
Z dyscyplin to undead hunter dla dodatkowe proca, cos do track (BH albo huntsman) i trzeci to traveler?



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-10-06 23:39 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.