mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 4.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2003, 09:46 
Cytuj  
Właśnie założyłem sobie konto ale zamias statusu active man pending i nie wiem co mam zrobić pomożcie mi stanąlem w tym miejscu

ACCOUNT REACTIVATION

To reactivate your subscription, choose one of the following reactivation plans.


Monthly Payment PlanMulti Month Discount Plans:
Choose from one of the plans below and your monthly fee will automatically be deducted from your credit card as long as your credit card and the Ultima Online service remains active:
$12.99 - 30-days of play time.
$34.99 - 90-days of play time. Save 10% *Prepaid packages are non-refundable.
$59.99 - 180-days of play time. Save 23%


Game Time:
Each Game Time certificate you purchase contains a Game Time code worth 90 additional days of Ultima Online play. A Game Time code may be used only once. To redeem a Game Time certificate, click NEXT.


(To purchase Gametime certificates online, click here)

If you do not wish to subscribe to a billing plan at this time, click FINISH below.


* User is still responsible for Internet access fees.

jesli biore opcje finish na samym dole wraca do poczatku i jest bez zmian jesli chce wprowadzic numer karty kredytowej pisze ze jest jakis blad a za gold z UO no to logicznie nie moge

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2003, 17:36 
Cytuj  
Co znaczy "jakis blad"? To dosc wazne.


A tak na marginesie - daj sobie spokoj. To nedzna gra :smile:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 22:12 
Cytuj  
Pewnie zle wpisujesz nr karty trzeba tak :
XXXX XXXX XXXX XXXX MM/RRRR
:smile:
Xsiv odczep sie od chopaka :smile:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 09:15 
Cytuj  
Toz ja chce mu pomoc. Tylko gosc podal zbedne informacje, skupiajac sie na wklejeniu zawartosci strony ktora kazdy zna zapominajac o tym co moze pomoc - czyli o tym co wyskoczylo na bledzie - toz to jest wazne.

Ale chyba sobie koles poradzil - good job!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.