mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2003, 17:11 
Cytuj  
To jeszcze raz :grin:.

Pytanie do Polakow posiadajacych konto SB - co zamierzacie zrobic w zwiazku ze startem nowego serwerka z nowym swiatem?

a) dalej grac tam gdzie gram, na nowy serwer leje sikiem prostym, dobrze mi tu gdzie jestem
b) sprobowac na nowym serwerze, ale raczej na krotka mete, tylko z czystej ciekawosci
c) sprobowac na nowym serwrze, jak bedzie ok to tam zostane na dluzej/stale
d) zaczac grac na nowym serwerze, jak bedzie do dupy to zawsze mam toony na starym
e) jeszcze nie wiem, zobacze jak sie rozwinie sytuacja
f) gowno Cie to obchodzi, nie powiem Ci, bo nie chce miec z Toba nic wspolnego.

Prosze o krotkie odpowiedzi, najlepiej jednoliterowe, jak ktos chce to moze oczywiscie uzasadnic :wink:.

Karol ->
Albo przenosisz wiadomy topic do flame'ow, albo go kasujesz. Zamkniecie topicu i zostawienie go w dziale SB, zeby wszyscy zobaczyli jaki jestes madry i wspanialy i jak fantastycznie pojechales Theddasa, ktory nie moze Ci nawet odpowiedziec, jest - delikatnie mowiac - bardzo dziecinne i jest tez ostatnia rzecza, ktorej bym sie po Tobie spodziewal.

EDIT: odpowiadalem z kafejki na srodmiesciu bo dzis caly dzien bylem na seminarium i z jakiegos powodu ta opcja mi nie dziala - moglem podwiesic, lockowac, albo skasowac watek ale przy przenoszeniu "program wykonal nieprawidlowa operacje".
Topic skasowany, koniec tematu.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-10-22 20:52 ]</font>

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2003, 20:32 
Cytuj  
Odpowiedzi prosimy wysylac SMSem pod numer 7957 (koszt 10,65 + vat).
Wsrod osob biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną nagrody !
Roczna prenumerata czasopisma "Heterotrofy i ukwiały" W pierwszym numerze sergregator gratis !
:wink:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2003, 20:41 
Cytuj  
"odpowiadalem z kafejki na srodmiesciu"
Tak to mniej wiecej wygladalo :sad:.

"Topic skasowany, koniec tematu."
A szkoda, bo pare bezpodstawnych slow od Ciebie - jako goscia, ktorego myslalem ze "znam" od dobrych 7 lat i darze pewnym szacunkiem - mnie zabolalo i chcialem to wyjasnic. Pozostanie mi miec nadzieje, ze po prostu dopadl Cie przejsciowy kryzys wieku sredniego :wink:.

Scorpion ->
Chyba sie skusze :wink:.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 19:19 
Cytuj  
Nowa mapka:
http://members.cox.net/tslshadowbane/NewMap.jpg

Troche mala pustynia :<.

Tak w ogole to stoi testowy serwerek z nowa mapka, mozna pograc jak komus sie chce.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 10:14 
Cytuj  
2xC

ps. mi sie ten temat podoba i nie rozumiem czemu stary zostal skasowany.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Schirru dnia 2003-10-25 11:15 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 15:14 
Cytuj  
Byl niepoprawny politycznie.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 20:21 
Cytuj  
http://www.crimsondawn.org/new_map_index.htm

Jak z tego wynika glownie zostawili stare zony, tylko poustawiali je w innych konfiguracjach. Mozna sie bylo spodziewac :wink:.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 21:02 
Cytuj  
d x2 :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.