mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 01:48 
 
Na poczatek pewien problem. Rozpad mi sie luk ktory dostalem po stworzeniu postaci (practical weapon) :sad:. Jak chialem sobie uzyc innego luku kuszy to sie okazalo ze niemoge ich zaekwipowac, przonosze bron na moja postac pojawia sie ta bron w reku mojej postaci, a jak puszczam przcisk to braon z powrotem laduje u mnie w plecaku a na ekranie nie pojawia sie zaden komunikat.

Ile trzeba miec sily aby uzywac heavy crossbow.
Czy bower moze robic tylko strzaly, luki, kusze i ciezkie kusze czy jest jescze cos wiecej na wyzyszych poziomach. Jeli nie ma to warto by cosik takiego wprowadzic, w prownaniu do kowala to bower jest zdziebko zuborzony.

Jeli kogos atakuje i sie rusze to trace cel i musze jeszcze raz go atakowac(nie zdarza sie to jak stoje caly czas wmiejscu, lecz wystarczy jeden ruch i juz musze atakowac od nowa).

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 02:52 
 
Cytuj:
2001-12-24 01:48, Anrawar napisał:
Na poczatek pewien problem. Rozpad mi sie luk ktory dostalem po stworzeniu postaci (practical weapon) :sad:. Jak chialem sobie uzyc innego luku kuszy to sie okazalo ze niemoge ich zaekwipowac, przonosze bron na moja postac pojawia sie ta bron w reku mojej postaci, a jak puszczam przcisk to braon z powrotem laduje u mnie w plecaku a na ekranie nie pojawia sie zaden komunikat.


A mozesz cos innego utrzymac w reku?
Jesli tak to ile masz STR i DEX
(wymagania luku: STR 30(byc moze zmniejszylem do 25 ale lba nie dam) DEX 30)

Cytuj:
Ile trzeba miec sily aby uzywac heavy crossbow.


Obecnie 40 jesli dobrze pamietam jest na crossbow i 50 na heavy.

Cytuj:
Czy bower moze robic tylko strzaly, luki, kusze i ciezkie kusze czy jest jescze cos wiecej na wyzyszych poziomach. Jeli nie ma to warto by cosik takiego wprowadzic, w prownaniu do kowala to bower jest zdziebko zuborzony.

No jeszcze belty do kusz... a co ma wiecej robic bowyer? wedki? - to dosc specjalistyczny zawod. Ew. moznaby pomyslec nad tarczami, ale do tego potrzebna jest jesli dobrze pamietam stolarka (carpenter)

Cytuj:
Jeli kogos atakuje i sie rusze to trace cel i musze jeszcze raz go atakowac(nie zdarza sie to jak stoje caly czas wmiejscu, lecz wystarczy jeden ruch i juz musze atakowac od nowa).


Wiemy, a makro "... Last Target" nie dziala?
Sprawdz... od tego sa w koncu makra zeby sobie ulatwiac zycie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 12:09 
 
Cytuj:
A mozesz cos innego utrzymac w reku?
Jesli tak to ile masz STR i DEX
(wymagania luku: STR 30(byc moze zmniejszylem do 25 ale lba nie dam) DEX 30)


Tak moge cosik innego, problem wynika z tego za nie mam 30 DEX :sad:.

Cytuj:
No jeszcze belty do kusz... a co ma wiecej robic bowyer? wedki? - to dosc specjalistyczny zawod. Ew. moznaby pomyslec nad tarczami, ale do tego potrzebna jest jesli dobrze pamietam stolarka (carpenter)


No moglby robic jakies lepszone luki, kusze sztrzaly. Albo moze wprowadzic podzial rodzjaow drzewa podobnie jak to jest w przypadku rudy dla kowali.

Najgorsze z tego jest to ze miem robic nawet cizkie kusze a najprostrzego luku nie moge uzyc :sad:, i jak tu byc lucznikem.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 12:33 
 
Ale teraz tozsiecie mi mozliwosci ukrucili, wczesniej bylo tylko 40 na heavy corssbow a teraz Bog jeden wie. I co ja ma teraz robic jak zarabiac.
Walczyc nie moge bo nie mam DEX :sad:
Co ja biendy teraz zrobie.
Chyba zostane rybakiem slyszalem ze i skill od tego rosnie i duzo mozna zarobic.

Ja gram juz ... dkugo i sila mi urosla tylko o 1 tak samo zrecznosc chociaz drzew scialem dobrze ponad 2,5k i dosc duzo zrogbilem kusz i lukow.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 12:35 
 
A moge chwile po swietach.. obiecuje ze przelece sie po tych wszystkich przedmiotach i zlagodze im te wymagania... bo fakt faktem ze dosc czesto niemal z piesciami musicie leciec na cokolwiek... a na razei chwala wielka Rastafie za ppoprawienie menu do wykonywania roznych przedmiotow pod OSI style (aczkolwiek nie wszystko tak do konca).


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.