mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 14:46 
 
poprzedni taki topic poszedl w odstawke. Czas nowy zaczac:

1. Jeden z bugow, na ktorym mozna zarobic- jak wiadomo przedmioty "do reki" jak np. mlotek maja tendencje znikania, potem pojawiania sie. I zdarza sie, ze po pojawieniu sie, dubluja sie. Ktoregos razu zauwazylem ze mam w plecaku 11 mlotkow i 20 fartuchow kowalskich. Same sie pojawily.
Inna sprawa, ze proba sprzedazy ich u vendora moze nie wyjsc. Stos majacy 11 mlotkow moze u vendora byc widoczny jako majacy 0 (zero) przedmiotow... a moze dzialac dobrze.
2. Po smierci wszelkie ustawienia okienek sie resetuja. Trzeba od nowa ustawiac... ktos to juz zglaszal, ale przypominam o tym.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 15:01 
 
3. Przedmioty polozone na ziemi potrafia znikac normalnie albo zbyt szybko. I dziala to losowo i dziwnie. Podzielilem kupke 20 rudy na dwie po 10 i jedna zniknela po 2 sekundach druga lezy do teraz (no, lezalaby ale serw padl...). Tej co zniknela nikt na pewno nie bral.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 15:02 
 
4. Aha, jeszcze jeden, ale nieszkodliwy: kon stojac na terenie pofaldowanym potrafi zapasc sie pod ziemie... ale po przywolaniu go komenda "come" wylania sie znowu na powierzchnie.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 16:56 
 
5. I znowu: pewnych przedmiotów, które da się oglądać z bliska, na SC się nie da. Np: tabliczek sklepowych, książek, półek. Interakcja szwankuje.
6. Drewniana szkatułka po otwarciu ma wyglad plecaka a nie szkatułki.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 18:07 
 
moje:
7:CO wejście do gry znikaja mi czary ustawione pod ekranem gry a przeciez nie powinno chyba nowy bug?

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:22 
 
To juz mnie strasznie wkuza teraz mi znikly prawei wszystkie czary zrobcie cos z tym.niechce co pad ustawiac.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:34 
 
Ad. 4- kon utanal raz w miescie, a jak wsiadlem na niego, to ruszyl i nie moglem go zatrzymac. Dopiero zalogowanie ponowne pomoglo.
Ad. 5- wiekszosc przedmiotow jednak da sie obejrzec- teraz sprawdzilem dokladniej, i doszedlem do wniosku, ze moja pomylka. Zwracam honor. Cos mi wtedy myszka sie psula :smile:
Ad. 7- ja mam ustawiony pod ekranem In Lor, i zawsze po wejsciu mi sie pojawia. Jak i wiekszosc interfejsu (tylko zwoj "update" nie chce sie miejsca trzymac). No chyba ze sie zginie. Wtedy wszystko znika, i ustawiane od nowa.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:36 
 
A mi na odwort gdy zgine wszytko mam ustawione a co logaut mi znika :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:36 
 
8. Może to nie jest klasyczny bug, ale... objechałem cała stolice, i nigdzie (ani w teatrze, ani u ciesli, ani w akademii muzycznej) nie ma do kupienia ani do pogrania instrumentow. W dodatku na piętrze w budynku akademii muz. jest niewidzialna blokada, której przejść sie nie da. Ktos wie gdzie można kupić instrumenty?

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 21:04 
 
-Czasem kiedy jest sie zatrutym to pasek zycia nie zmienia sie na zielono a kiedy jest sie zdrowym (uleczonym po poisonie) to pasek jest zielony

-Poszedlem pobic troche orkow, zabija zabijam a tu nagle: you see gazer i zaraz po tym you are dead
Gazer nie rzucal zadnych czarow a nie nie byl ze mnia w bliskom kontakcie

(Gazer to takie oko z mackami ktore rzucas czary na lewo i prawo)

Wracam po cialo a bylo daaaaaaleeeeeko i.. to samo you see gazer, you are dead
A przed tym incydentem jednego takiego zabilem

Hmmm cos mi sie zdaje ze nei ma mozliwosci ucieczki przed straznikami
Kiedy ktos krzyknie Guards to staznik pojawia sie dokladnie na postaci i zabija w tym samym momencie (instant kill'a ma):(
Jedyna mozliwosc ucieczki to bycie w ruchu podczas pojawiania sie straznika- czyli jezeli jade szybko na koniu i ktos krzyknie guards to on sie pojawi a ja mam szanse uciec. Wiem ze nie ladnie zabijac (jestem serial killerem juz :razz: :razz: :razz: )ale troche nie mam zycia w miescie bo nawet uciec sie nie da


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 21:19 
 
Cytuj:
2001-12-26 19:22, Arek22 napisał:
To juz mnie strasznie wkuza teraz mi znikly prawei wszystkie czary zrobcie cos z tym.niechce co pad ustawiac.


A moze bys ustawil sobie makro... bo jest takie co aldnie i bezbolesnie saveuje pulpit... tfuuu desktop...

Aaaa.... instant kill pozostanie, mozecie go nie zglaszac jako buga. Po prostu... dla kilelrow jest buc's Denn (hehuehue jak tylko lodki zrobimy :wink:)

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2001-12-26 21:21 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.