mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 18:21 
 
Zycie lucznika nie jest latwe. Sklep z lukami zamkneli i nie mam gdzie sprzedac tego co zrobie, a jesli chodzi o walke to cos jest nie tak. Mam 33 dexa a strzelam z szybkoscia 1 strzala na 2 minuty. Cos jest chyba nie w porzadku, bo wojownik z 5 dexa wali mieczem 35 razy szybciej, ze nie wspomne juz o ilosci zadawanych obrazen.
Zrobcie cos z tym prosze, bo zyc sie nie da.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:21 
 
Zgadzam sie z toba w zupelnosci.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:40 
 
A to dlatego dzisiaj nie moglem ustrzelic kury :smile:. Drzewa sciac nie moge, ustrzelic cos do jedzenia tez trudno, hmm... , chyba faktycznie umre z glodu jako drwal i lucznik :smile:.


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 19:53 
 
Wy chociaz zyjecie , a mnei do pudla wsadzili i nie karmia, zdycham tam z glodu ale co ich to obchodzi :grin:


_________________
Faris Sherwitz


Posty: 29
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:27 
 
Probowalem dzisiaj lucznika zrobic ale sie poddalem. Strzela sie tragicznie wolno, potory biegaja za szybko stanowczo, NIE MA SENSU. Na starym GO bylo mnostwo wolnych potworkow na ktore mozna bylo polowac (cyklopy, ogry, liche itd.) z lukiem a ktore byly nie do wziecia na klate - to bylo fajne. Tutaj byle zombiak stanowi problem :smile:.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:37 
 
Ciekawe, sprawdzilem lucznika i... da sie... tyle ze z bazowym lucznikiem to zaczalbym od czegos minejszego... i ruszal sie ruszal... a nie stal w miejscu... kurka wodna lucznikt to gosc co sieje na dystans a nie strzela ic zeka az cos do niego podleci...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 20:50 
 
Z tym zombiakiem to sie nie moge zgodzic.
Jednego udalo mi sie ustrzelic, ale to bylo wtedy kiedy jescze mialem jeszcze luk(practive weapon) - taki dla nowych. teraz to mam 12 DEX i jeszcze dlugo sobie nie postrzelam :sad:.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 22:13 
 
Szerszen---> Nie da sie. Obrazenia z luku (perfect bow) sa kiepsciutkie, szybkostrzelnosc katapulty, a do tego jak sie ruszysz to gubisz cel. W praktyce to potworek sie uleczy zanim go ustrzele. Wg mnie albo trzeba poprawic szybkostrzelnosc, albo ilosc obrazen zadawanych przez lepsze luki. Zwroc uwage ile ciosow zadaje w minute wojownik w zbroi z dexem 5, a ile lucznik z dexem ponad 30 wystrzeli w tym czasie strzal. Zareczam ci, ze wyjdzie na korzysc woja, a moim zdaniem tak byc nie powinno (bo po co w takim razie dex). Jak gra lucznikiem ma miec sens to cos trzeba zmienic. Moja luczniczka na razie zapadnie chyba w dluuugi sen.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.