mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 09:33 
 
Dziendobry wszystkim, jak sie w nocy gralo ??? Ja siedzialem do 4:30 lowiac rybki, ANI JEDNEGO PADU, dostalem 3 STR i 3 DEX w ogole marzenie. Serwer stabilny, rybki w morzu... czego jeszcze chciec ???

No ale wstaje rano a tu novum: "Client could not attach to game server...", juz po wyborze serwera i postaci. Czeka nas chyba kolejny stresujacy dzien.

Wyslalem wczoraj SMS'a do goscia z tej kafejki w Krakowie ale nie zareagowal zupelnie.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:35 
 
Ja tez ryaplem do 4 w nocy i bylo super. Moze zrobice chlopaki z SC tak: sprawdzcie kiedys kto gra w nocy i kto nie wykrzacza, po cichu przestawcie serwer pod inny adres, a odpowiedni adres przeslijcie mailem tylko tym co grali w nocy. I bedzie to serwer exclusiv, ale nie bedzie padal! :wink:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:36 
 
Ban him Ban him to zareaguje:P

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:38 
 
I bedizemy na nim my i wy... i o pvp bedize mozna w zasadzie zapomniec... eee... to nie to, zwlaszcza ze pokrzywdzeni by byli rowniez inni, ktorzy w ocy nie graja a tez nie wykladaja. :sad:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 13:25 
 
Ehh do panow gm'ow... po graniu w uo na cl nie wystarczy wgrac waszych plikow:P Bedzie wtedy dzialac ale nei wszystko... bo w ostatnich plikach z cl bylky do podmianki pewne pliki...(albo keidys tam) i trza miec albo koppie albo reinstalowac uo.. zeby wszystko bylo wporzadku..(co nei znaczy ze dlatego wywala..bo tego to ja jzu nei wiem..)

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 18:08 
 
Jak wy ni wiecie to skad my prosci gracze mamy wiedziec?:}

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 18:18 
 
My zakladamy (blednie jak sie okazuje) ze gracze wiedza co instaluja u siebie na kompikach.

Znajdujemy emulatorek uo zgodny z uo - czyli prosciej rzecz ujmujac nie wymagajacy zmian plikow u clientow.

Jedyne co jest wymagane, to client i Ignition - nie niszczace same w sobie uo, bo mozliwe do zainstalowania poza katalogiem.

Jesli na CL zostaly podmienione pewne pliki, bez ktorych nie da sie tam grac, to chlopaki oferuja graczom z CL cos opartego na engine uo, ale na pewno juz nie emulator uo. Zwlaszcza jesli zmiany byly drastyczne i np. zawieraly "na twardo wpisane spawny" albo zmiane wygladu/wielkosci domkow.

A no i wiadomo ze gra zciagnieta zza buga albo z jp moze nie byc kompletna i po prostu nie dzialac - ale piratow nie obslugujemy, jesli amcie piracka uo, to sie nawet nie przyznawajcie ze cos wam nie dziala. :wink:
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2001-12-27 18:21 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.