mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 03:25 
 
No wiec mamy okolo 3.30 :smile: Serwer od polnocy gdzies tak (moze i wczesniej) non stop jest online. Ludzie graja (ja juz ide lulu :smile:) i jakos sie nie wywala. Wiec kochane dzieci co w dzien wstaja aby znowu zaznac rozkoszy wypierdolenia w cholere serwa - jak sie nie mozecie dolaczyc do gry (czytaj: nie moge lazic swoja postacia w grze) a serw jest online dajcie se kurwa na looz. Ok?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 03:41 
 
Ja koncze na dzis. jest u mnie 3.51. Ani jednego padu.
Łowiłem, potwory biłem kułem, kopałem... byl nawet fajny najazd trupów na Britanie.
A żeby tak caly czas było....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 03:43 
 
I tak by bylo, gdybysmy czas poswiecali na udoskonalanie a nie na walke z... wiatrakami. A moze z kwadratami, bo ludzi do ktorych sie mowi a tego nie rozumieja to sa kwadraty. Zreszta jak odcedze maile to wkleje jutro (dzisiaj) pare takich jakie dostajemy non stop - reki opadywuja :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 07:45 
 
No coz... Nazwa serwa to Strefa Cienia, czyli mozna pograc... "Od zmierzchu do switu" :grin: :grin:. Rzeczywiscie, do momentu "padu" mojego biologicznego systemu operacyjnego okolo 2.20 gralo sie bez wywalek, co niestety swiadczy o dzialalnosci "wywrotowych elementow reakcyjnych" :grin: :grin:.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 09:00 
 
No to trzeba przyznac, ze cos sie poprawilo, bo o teraz tez nie wywala. Oby tak dalej !
--------------------------------------------
No i sie skonczylo. Kurde !
A jak to jest z tym banowaniem ? czemu mowicie ze nie wszystkich mozna zbanowac ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zajec dnia 2001-12-27 09:07 ]</font>


Posty: 12
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 09:35 
 
A ja tam gram jakies 40 min i co chwile mnie wywala... Taka gra jest troche bez sensu bo czs sie tylko traci... A przez ostatnie 10 minut to wywalalo mnie co jakies 2 minutki, nawet Worl Save nie zdazyl sie zrobic... No i jak tu grac? Serw jest zajebisty, wszystko byloby git, gdyby nie te pady. No bo jak ja moge zarobic pieniazki jak co chwile wywala... A zbieram na dom :wink:))

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 09:35 
 
nie mozna banowac np. modemowcow...
poza tym to nie o to chodzi, zeby odcinac graczy...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:31 
 
Nie ja odpowiadam za techniczne rozwiązanie stabilnosci na waszym serwie, co wiecej w ogole się na tym nie znam... ale mam pytanie:
Czy w ogole się nie da nic zrobic z tymi padami?
Czy moze sa jakies inne shardy oparte na noxie, które sobie z tym radza?
Jesli nox nie bedzie umial sobie nigdy radzic z tego typu akcjami, to moze (zwazajac ze zyjemy w Polsce, i jakis bambus bedzie ciagle powodowal pad) zmienic jednak system np. na UOX3? Podoba mi sie nawet sporo rzeczy w Noxie, widze w nim potencjal, ale grac sie w dzien nie da!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 12:35 
 
A ja mam inna propozycje... zabanujcie wsyzstko a poczym odbanujcie tych ktorzy napisza do was madrego maila:P (bedzie wiadomo ze chociarzx przeczytali...)i proponuje zgloszenie o konto tez rozbudowac o jakas dluzsza wypowiedz pisemna:P

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:14 
 
Nie mozna banowac modemowcow. Zgadzam sie. Ale mozna zobaczyc konto z jakiego owy korzysta. Poza tym nie chodzi mi tak zupelnie o odcinanie graczy, ale blokowanie im kotna, dopoki nie wyjasnia sprawy z swoim klientem. Oczywiscie jest tez mozliwosc, ze ktos bo zablokowaniu konta bedzie na zlosc zakladal nowe i znowu robil wiechy, jednak napewno nie dlugo poneiwaz :
ma modem
musialby miec kilka maili
nie dlugo by wytrzymal :smile:
A jesli chodzi o nie-modemowcow - blokowanie ip az do wyjasnienia

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:25 
 
Jest sposob jak ktos zaklada konto to podaje skrzynke mozna typkowi napisac co robi ni tak i po sprawie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.