mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 16.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 07:30 
Cytuj  
Ludze no bede płakał a jak.
Przegladalem ss i wrocilem do mu lecz tera mam win xp iiii JA WALE NIE MOŻNA SIE DOCZYTAĆ :evil: . CO TO JEST nie ma liter tylko nie powiem co. No ja wale. Wezcie pomozcie mam GeForca FX 5200 sterowniki zainstalowane i <ekhym> POMOC PLX. a i jeszcze jedno. CZasami gra mi sie wylacza. O co biega wiem ze kumpel tak mial ale juz nie mia. poooomooooocyyyyyy

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 07:32 
Cytuj  
Ja proponuje zapytać kumpla...


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.


Posty: 36
Dołączył(a): 16.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 07:41 
Cytuj  
kumpel ma 98 i mu dziala ok ale mu sie mu tylko wylaczalo nie mial kopotow z literkami i sobie z wylaczaniem poradzil wiec go zapytam ale oco chodzi z ta grafa ???


Posty: 36
Dołączył(a): 16.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 20:06 
Cytuj  
Ej no ludze nie powiecie mi chyba że nie gracie w mu na xp. Na 100% jest osoba na tym forum ktora miala taki problem i se z nim poradzila

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 20:43 
Cytuj  
jesli masz dobre stry do karty graf zainstallowane to poznasz to po tym ze kolory w grze sa takie jakie powinny ( tzn zielony jest zielonym a nie niebieskim). Jesli tak to proponije zainstallowac najnowszy servis pack dla winXP. Kolejnym krokiem jest ustawienie opcji w grze. Mianowicie polacz sie przez normalny luncher Webzenu ( to ten co uzywasz to grania na globalu). Po wlaczeniu go masz trzy buttony ( options connect exit ) wy6bierz opcje. W planszy z opcjami masz na gorze wybor rozdzielczosci, itp a na samym dole planszy dwie osobne opcje do grafiki ( sa to ostatnie mozliwe do wyboru opcje wiec nawet jak masz po chinsku luncher to nie mozesz sie pomylic i zaznaczyc zlych). Wybierz te dwie opcje i odpal gre. Powinno wystarczyc. Jesli nadal nie masz trzcionki sproboj zainstalowac z plyty winXP pakiet znakow koreanskich. Jesli to nie pomoze dowiedz sie o pliki serv na jakim grasz i sciagnij sobie ich klienta ( patcha np 0.97d). Jesli i ten zabieg nei pomoze to ZMIEN GRE... :)


POZDRAWIAM


Posty: 5
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 08:02 
Cytuj  
Chciałem wam tu tylko napisac taka ciekawostkę:
Też mam WinXP i miałem taki sam problem z tymi literkami. A mianowicie mam 3 profile uzytkowników na moim literki sa a raczej nie ma bo to takie kropki :) Ale na innych profilach wszytko działa jak trzeba i jak gram w mu to na innym profilu. Nie wiem od czego to zalezy ale przynajmniej moge grac :D


_________________
Pozdrawiam Kapis

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.