mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 18:35 
 
jush dlugo sie nie odzywalem na forum, wiec czas cos napisac...
pewnie po tym, co skrobne zostane zbanowany albo cos w tym stylu, bo wlasnie chce sie wypowiedziec na temat naszego kochanego moderatora - pana Zychoo. Od czasu kiedy doszedl do wladzy w tym dziale to forum stracilo swoj dawny klimat! kiedy zaczynal swoja "przygode" myslalem, ze szybko mu przejdzie i dalej bedzie tak jak kiedys, ale z tego co widze nie daje za wygrana i syffi dzial totalnie. Chodzi mi o to ze nie potrafi chyba nic wiecej, jak tylko blokowac tematy i ostrzegac ludzi! gdy ktos zacznie jakis bezsensowny topic to jeszcze mozna jakos zrozumiec, ale gdy ktos zaklada cos konkretnego i wystarczy ze jakis ludek zrobi of topa w wypowiedzi to pan Zycho wyskakuje z tekstem, ze sorry ale temat zostaje zamkniety-zalozcie sobie nowy! co to jest za bezsens! chyba nie wiesz Zychoo jakie to piekne uczucie, jak czytasz topic i potem musisz szukac jego kontynuacji, bo tobie zachcialo sie go zablokowac! ja osobiscie wole przeczytac pare flamow w temacie i potem kontynuowac to o czym jest, a nie szukac gdzie i czy w ogole zostal zalozony nastepny, w ktorym to toczy sie dalej rozmowa! co do ostrzegania ludzi to, az mnie muli jak widze te wszystkie teksty o tym, ze nie wolno tego, to jest niedobre itd przed wejsciem do tego dzialu powinien wydniec napis : PAMIETAJCIE KOFFANI JAK NIE BEDZIECIE MNIE SLUCHALI I PRZESTRZEGALI NASZEGO PIEKNEGO REGULAMINU TO WUJEK ZYCHOO BEDZIE MUSIAL WAS ZBANOWAC ALBO ZAMKNIE WAM TOPIC! BO JAK BY TO BYLO JAKBY GO NIE BYLO....

jezeli tesh wam sie cos nie podoba to piszcie zanim temat zostanie blokniety :/

EDIT: aha Zychoo tylko nie gadaj, ze ty tu wlasnie jestes od tego zeby blokowac tematy i ostrzegac ludzi, bo wczesniej tesh byl moderator, ale takiego syffu jak tera nie bylo! legalnie zniechecasz do tego forum!! haselko Balcerowicz musi odejsc zmienilo swoje przeslanie... tera brzmi Zychoo musi odejsc :P

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 18:43 
 
Wyjdź.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 19:15 
 
Kolejny stracony dzień :(

Heh. Pewnie już wkrótce zacznie się napływ nowych-starych userów czyli np. takiego Adara lub Peythona czy innego Dejwida pod nowymi nickami :wink:.

Jestem tego prawie pewien.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.


Ostatnio edytowano 14 wrz 2004, 21:14 przez KamilCPN, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 20:48 
 
Jak chcesz D"trzy"jviD zeby ludzie chociaz cie wzieli na powaznie to przestan pisac wyrazy typu "tesh" ale to "jush"!

Druga sprawa, Zychoo zeby to ujac jak najlepiej:
"Nie pierdoli sie z wami smarkacze"

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 22:36 
 
D3jviD chyba nie musze Ci wyjasniac, ze ja wlasnie jestem tutaj od tego zeby blokowac tematy i ostrzegac ludzi. Mysle ze rozumiesz to sam doskonale.

Zmienilem temat tego watku, zeby bardziej odpowiadal charakterowi dyskusji. Nie przenosze na pogawedki, bo w zasadzie dotyczy to tego forum. Najwyzej potem przeniose do flame.

Krytyke przyjmuje. Zgadzac sie z nia nie musze.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2004, 22:38 
 
KamilCPN napisał(a):
Heh. Pewnie już wkrótce zacznie się napływ nowych-starych userów czyli np. takiego Adara lub Peythona czy innego Dejwida pod nowymi nickami .


Ostatnio juz bylo tu juz rozdwojenie jazni :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 11:38 
 
Hmmm. Ja myślę trochę inaczej...
Zychoo mógł mnie już wyrzucic parę razy za offtopic i tego nie zrobił a to by mi się należało...
Zychoo po prostu straszy ale nie jest taki drętwy jak mówisz :/ (ale Zychoo mógłbyś troszkę wyluzować :wink:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 16:29 
 
Moim zdaniem właśnie tak powinna wyglądać praca Zychaa, ale zamiast zamykac topicki powinien tylko wywalać nie potrzbne posty, dlatego też:




ZYCHOO MUSI ZOSTAĆ!!!!!!!!!!!


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 19:03 
 
Asmax napisał(a):
Wyjdź.

bardzo tworcze... zawsze jestes taki wygadany??

KamilCPN napisał(a):
Jestem tego prawie pewien.

faktycznie PRAWIE... bo ja nie mam zamiaru tworzyc nowego uzytkownika jesli ten zostanie zbanowany!

Pieszczoch napisał(a):
Jak chcesz D"trzy"jviD zeby ludzie chociaz cie wzieli na powaznie to przestan pisac wyrazy typu "tesh" ale to "jush"!

lol a kim ty jestes zeby mi mowic jak mam pisac?? ja tesh ci moge cos powiedziec : jezeli chcesz zeby ludzie brali cie na powaznie - przestan sie w ogole odzywac!

Zychoo napisał(a):
D3jviD chyba nie musze Ci wyjasniac, ze ja wlasnie jestem tutaj od tego zeby blokowac tematy i ostrzegac ludzi. Mysle ze rozumiesz to sam doskonale.

widze, ze troche niedokladnie przeczytales mojego poprzedniego posta... bylo tam takze cos takiego :
Cytuj:
EDIT: aha Zychoo tylko nie gadaj, ze ty tu wlasnie jestes od tego zeby blokowac tematy i ostrzegac ludzi, bo wczesniej tesh byl moderator, ale takiego syffu jak tera nie bylo!


roball napisał(a):
Nie podobaja mi sie te bzdury ktore wypisujesz, to sie tez kwalifikuje?

mi tesh nie podobaja sie te bzdury, ktore wypisujesz ty, wiec jestesmy kwita...


pewnie znowu po mnie pojedziecie, ale powiem wam szczerze - mam to gdzies! szacunek dla was wszystkich :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 19:55 
 
roball napisał(a):
Tak wiele osob przeciwko tobie a ty dalej swoje.

a co mam robic? myslisz ze przeczytam jakas wypowiedz Asmax'a czy innego "mondrego" forumowicza i jush zaczne zalowac tego co napisalem? wypre sie wszystkiego i powiem wam "przepraszam... jush mi sie praca Zychoo podoba"?? wez badz powazny :>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 20:17 
 
jak mam cos do powiedzienia to pisze... a co do Zychoo'a to wszsytko napisalem w pierwszym poscie, wiec nie wiem czy jest sens zeby ci to znowu powtarzac :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 21:00 
 
ale ty jestes upierdliwy :/ przeczytaj sobie jeszcze raz (dokladnie) pierwszego posta w tym temacie... widzisz tam takie zdanie :
Cytuj:
Od czasu kiedy doszedl do wladzy w tym dziale to forum stracilo swoj dawny klimat


pewnie powiecie, ze tera jest porzadek i wszystko cudzio-miodzio, ale to tylko dla was! ja jush napisalem wczesniej :
Cytuj:
osobiscie wole przeczytac pare flamow w temacie i potem kontynuowac to o czym jest, a nie szukac gdzie i czy w ogole zostal zalozony nastepny, w ktorym to toczy sie dalej rozmowa!


wiec jezeli tera wszsytko zczailes roball (w koncu ;P) to wiesz o co mi dokladnie chodzilo z tym "najezdzaniem" na Zychoo'a!

EDIT: napisalem roball przez jedno "l" :P nie chcialem zeby potem marudzil, ze przekrecam jego ksywke...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 21:28 
 
...że nie było mnie z dobry miesiąc dam znak że żyje! :)

Ten temat jest maksymalnie jak to dresy mówią ? odjechany...? :D

zadam tylko jedno pytanie:

Czy przy takich problemach jak wy tutaj zebrani, macie może w nocy koszmary..? No nie moge, człowiek tutaj dobrowlnie chyba z własnej nie przymuszonej woli wykanuje to co do niego należy i jeszcze jest źle ?
echh...każdy kiedyś z tego wyrośnie.. :wink:

szacuneczek :lol:

...(..) i jeszcze jedno co dla pana Asmax, lepiej Ci jak przelecisz całe forum napiszesz każdego dnia z 15 postów które łacznie dawają z 30 słów
(bez urazy)


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2004, 22:17 
 
D3jviD: nikt cie nie bedzie tutaj na sile wychowywal, nie rozumiesz to stad wyjdz i zaloguj sie ponownie za pare lat, jak dorosniesz.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 07:37 
 
D3jviD napisał(a):
Zychoo napisał(a):
D3jviD chyba nie musze Ci wyjasniac, ze ja wlasnie jestem tutaj od tego zeby blokowac tematy i ostrzegac ludzi. Mysle ze rozumiesz to sam doskonale.

widze, ze troche niedokladnie przeczytales mojego poprzedniego posta... bylo tam takze cos takiego :
Cytuj:
EDIT: aha Zychoo tylko nie gadaj, ze ty tu wlasnie jestes od tego zeby blokowac tematy i ostrzegac ludzi, bo wczesniej tesh byl moderator, ale takiego syffu jak tera nie bylo!


Ironia jest to wypowiedz, ktora na przekor sluchaczowi/czytelnikowi glosi prawde zupelnie sprzeczna z tym co chcialby/ma nadzieje uslyszec, a nawet antagonizuje z tym. Powinienes nauczyc sie rozrozniac ironie, nawet w slowie pisanym jest ona zazwyczaj bardzo wyrazna.

Ludzie na pewnym poziomie potrafia ocenic i wylapac z wypowiedzi zdania tzw. ironiczne. Mysle, ze zanim bede w stanie traktowac powaznie jakakolwiek krytyke z Twojej strony bedziesz musial jednak nieco sie jeszcze wspiac intelektualnie. Jak juz ktos napisal uzywanie slow typu 'jush', 'tesh', 'boshe' wcale nie dodaje Ci powagi.

Zaraz pewnie odpowiesz, ze wcale nie zalezy Ci na tym zeby ktokolwiek traktowal to co napiszesz/powiesz na powaznie, tyle ze w takiej sytuacji nie widze sensu pisania w ogole. Przeczytaj ten watek i sprobuj zastanowic sie ile procent osob potraktowalo Cie powaznie? Jesli ta liczba wychodzi ponizej 20 to jestes w swietnej sytuacji... kazdy cyrk Cie zatrudni. W roli klauna. Oczywiscie. Niestety tylko tam to jest zaleta.

Pozdrawiam
Przemysław Zych


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 10:30 
 
Gevaar napisał(a):
i jeszcze jedno co dla pana Asmax, lepiej Ci jak przelecisz całe forum napiszesz każdego dnia z 15 postów które łacznie dawają z 30 słów
(bez urazy)


Nie wiem czy to stwierdzenie czy cos innego, ale tak, lepiej mi :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 14:56 
 
Zychoo napisał(a):
kazdy cyrk Cie zatrudni. W roli klauna. Oczywiscie. Niestety tylko tam to jest zaleta.

czy my o czyms nie wiemy?? moze chcesz nam cos powiedziec o swojej przeszlosci??

nie wiem ile osob wzielo moja wypowiedz na powaznie, bo niby skad? pare tekstow w tym topicu swiadczy o tym, ze nie podobalo wam sie to, co napisalem, no ale sry - tak wlasnie mysle :> i mam nadzieje, ze (jak jush ktos wczesniej wspominal) chociaz troche wyluzujesz...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 15:16 
 
D3jviD napisał(a):
mam nadzieje


Jak kazde dziecko swoja matke.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 19:44 
 
D"trzy"jviD napisał(a):
...lol a kim ty jestes zeby mi mowic jak mam pisac??...


Ma do tego prawo kazdy kto nie jest "analfabetą", jeszcze cos?


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 20:02 
 
heh jestem nowy na tym forum ale tez mi admin nei pasuje.Ma jakies Zryte Teksty Wogole jest jakby z innej Bajki..heh :P


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.