mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 2.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 13:33 
Cytuj  
Zapraszam na nowy Shard UO pod nazwa EUropa Online (dawniej South Gate).
Aby zalozyc sobie nowe konto wystarczy klknac na rejestracja po lewej stronie i tam wpisac login i haslo. Bez zadnych formularzy :P
Shard jest klimatyczny.
Adres www: http://uoe.sytes.net//index.php


Posty: 12
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 14:02 
Cytuj  
Mam pytanie czy ten shard jest darmowy?
I czy warto na nim grać? :D


Posty: 3
Dołączył(a): 2.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 15:10 
Cytuj  
Hyh skoro jest w dziala darmowe mmorpg to znaczy ze jest darmowy :P
A jesli chodzi o to czy warto to zagraj (to nic nie kosztuje:) i sam sie pszekonasz.
Server jest jeszcze w trakcie prac ale jest juz "grywalny"

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2004, 16:21 
Cytuj  
Kolejny bezsensowny serv postoi 1 miesciac i padnie takich servow jest juz duzo nie oplaca sie grac lepiej zaczac na Zs,Mw nie bedzie zadnych niespoadznianek z postacimi.Czyli ni zaczynaj grac na tym servie.Rówzniz zakladanie konta do dupy na zs masz podjare ze konto dostales tak samo na Dm.


Posty: 12
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 14:28 
Cytuj  
Ja nie mam nic do roboty, wiec i tak jesli serwer padnie to zadna strata. Pytalem bo chce se pograc dla zabicia czasu.


Posty: 12
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2004, 09:21 
Cytuj  
Danonek wlacz swoje gg , prosze.
Musze z tobą pogadać na temat europa online.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 06:37 
Cytuj  
a ja zobacze...
nigdy nie grałem w UO, a spuszczać się w jakimś teście literackim żeby zobaczyć jak gra wygląda mi się nie chce... :P


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Posty: 20
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 11:30 
Cytuj  
ja sie zapisalem i nie zaluje zachecam kazdego kto chcialby pograc w UO bo warto

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 12:02 
Cytuj  
lordbolo napisał(a):
...
nigdy nie grałem w UO

I jesli sadzisz, ze grajac na free pograsz w UO, to sie grubo mylisz. Pograsz tylko w podrobke, ktora z UO poza grafika i czesciowo mechanika ma niewiele wspolnego.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 19:33 
Cytuj  
Xanth ;] powiedz to ludzia ktorzy graja na free shardach ;] gdyby free byly podrobka gowniana to by kazdy grak na klonach osi ;] a z tego co zdazylem zauwazyc shardy raczej nie chca byc do osi podobne;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 22:35 
Cytuj  
A jak to sie ma do tysiecy graczy na OSI (na paru serwerach) i tylko paru setek (na swiecie) na free (na dziesiatkach serwerow)? Nie zauwazyles, ze na free graja tylko frajerzy (albo biedacy [albo szczyle bez wlasnych pieniedzy]), ktorzy mysla, ze jak za darmo to juz fajna gra? Nie przyszlo ci do glowy, ze na free shardach nie ma nawet 70% tego, co w UO (no tak, ty nawet UO na oczy nie widziales, a probujesz udawac madrego)?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:19 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A jak to sie ma do tysiecy graczy na OSI (na paru serwerach) i tylko paru setek (na swiecie) na free (na dziesiatkach serwerow)? Nie zauwazyles, ze na free graja tylko frajerzy (albo biedacy [albo szczyle bez wlasnych pieniedzy]), ktorzy mysla, ze jak za darmo to juz fajna gra? Nie przyszlo ci do glowy, ze na free shardach nie ma nawet 70% tego, co w UO (no tak, ty nawet UO na oczy nie widziales, a probujesz udawac madrego)?

X.


Człowieku, ale czy ty nie możesz zrozumieć, że nie każdy ma tyle forsy? A ty chodzisz nadziany i jeszcze przy każdej okazji się tym chwalisz! A nawet jeśli ktoś ma pieniądze, to przecież gra nie jest w życiu najważniejsza, są inne wydatki, lepiej zaoszczędzić na coś na prawdę ważnego, a nie wydawać całą wypłatę na grę!!! I możesz za tę krytykę dać mi nawet bana albo jak to zwykle robisz zamknąć temat, ale mnie to nie rusza, ponieważ mówię to, co myślę i do czego jestem przekonany!!!!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:22 
Cytuj  
Alez mi nie chodzi o kase, tylko o stwierdzenia typu "free lepsze od osi" albo "zagraj na free to zobaczysz UO". Szczegolnie, gdy pisza to ci, co nigdy osi na oczy nie widzieli. Jeszcze raz: free shardy nie maja nic wspolnego z Ultima Online poza klientem graficznym (uzywanym zreszta niezgodnie z licencja).

X.

PS. Jakbys uwaznie popatrzyl, to bys zauwazyl, ze nie jestem moderatorem w tym dziale.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 23:14 
Cytuj  
Reeboq napisał(a):
jak to zwykle robisz zamknąć temat

O przepraszam, zwykle robie to ja. Przynajmniej tutaj.


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:19 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Reeboq napisał(a):
jak to zwykle robisz zamknąć temat

O przepraszam, zwykle robie to ja. Przynajmniej tutaj.


Więc przepraszam, w tej kwestii zwracam honor Xanth (co nie oznacza, że we wszystkim), ale kiedyś ktoś bez żadnych komentarzy zamknął mój temat, a Zychoo zawsze, gdy coś zamyka, to mówi dlaczego, więc myslałem że to ty... widocznie się myliłem...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 18:43 
Cytuj  
Jak Ci szkoda kasy na grę, to Ci też powino być szkoda czasu na granie za free.

Albo inaczej.. jak nie masz forsy na gre to nie marnuj czasu tylko zastanów się jak zarobić...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 19:03 
Cytuj  
CO2 dobrze gada:)
otworzcie temat jak zarobic na na platne mmorpg:)
a tak juz serio to jesli sie chce poswiecic kilka miesiecy, lat?:) na granie w cos to dobrze by bylo zeby nie znikla taka gra po kolejnym miesiacu i caly wysilek zwiazany z gra (te kilkanascie kilobajtow:D) poszedl sie jeb..
wiec lepiej chyba, jesli sie chce zostac z dana gra na dluzej, zaplacic te kilkadziesiat zl miesiecznie (wychodzi cos z 1.5 - 2 zl dziennie:) i miec kulturke grania:) takie jest moje zdanie

ale dla potestowania chyba mozna wykorzystac jakies free

i tak na koniec, bo nigdy nie gralem w platne mmorpg a dopiero zamierzam jesli sie wykupi gre konto i miesieczny abonament i zalozmy po roku moge se zrobic przerwe na 2-3 miechy i czy wtedy kasuja konto czy nie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 19:11 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
i tak na koniec, bo nigdy nie gralem w platne mmorpg a dopiero zamierzam jesli sie wykupi gre konto i miesieczny abonament i zalozmy po roku moge se zrobic przerwe na 2-3 miechy i czy wtedy kasuja konto czy nie?


To zależy. Czasami czyszczą Ci konto po 3 miesiącach a czasami po roku... Różnie bywa. Nie ma jednej reguły. Przeważnie producent informuje po jakim czasie acc zostanie skasowane lub wyczyszczone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 19:54 
Cytuj  
W wiekszosci gier pod warunkiem, ze dokonasz oficjalnego cancela abonamentu. Nawet w AO, gdzie czyszcza konto po 3 miesiacach od cancela, bez cancela konta ci nie tkna latami (z doswiadczenia wziete). A wstrzymanie oplat to nie cancel. Cancel musi byc potwierdzony osobiscie :)

X.

PS. Co nie zmienia faktu, ze granie we free emulatorki uo zazwyczaj nie daja pewnosci, czy jutro nadal bede mial swoja postac, nie mowiac juz o koncie. Tez z doswiadczenia brane, nie raz czyscilem konta na free emu ;) Pozatym wiem doskonale, jak wyglada wewnetrzne zarzadzanie takim free emulatorkiem na przykladzie 3 duzych i znanych shardow. Dlatego zdecydowanie nie polecam :)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
lordbolo napisał(a):
...
nigdy nie grałem w UO

I jesli sadzisz, ze grajac na free pograsz w UO, to sie grubo mylisz. Pograsz tylko w podrobke, ktora z UO poza grafika i czesciowo mechanika ma niewiele wspolnego.

X.


No i własnie o to mi chodzi. Zobaczyć grafikę i mechanikę zanim powiedzmy zdecyduję się zabulić :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.