mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 12:18 
 
Mam domek.
Zrobilem sobie uchwyty na pochodznie i ... niewiem jak je przymocowac do sciany, a takze jak je obracac. Inne przedmioty np. tarcze strzelnicze sa w obu kierunkach od razu do wykonania, ten zas przedmiot nie.
Chcialem je sobie przed wejsciem do domku powiesic. Jesli ktos cos wie na ten temat prosze o rade.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:23 
 
A probowaleś 'flip ? Nie wiem czy coś takiego w ogóle tu działa, ale spróbuj, nic innego mi do glowy nie przychodzi...

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 15:52 
 
no niestety 'flip nie dzial - nierozpoznawalna komenda.
Moze panowie GM cosik pomoga, czy w ogole jest to mozliwe - obracanie i jak przymocowac stojak na pochodnie do sciany.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:02 
 
I co zeden z panow GM nic nie mowi czy istnieje jakies rozwiazanie tych problemow.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 01:57 
 
i jescze den problem odnosnie domku,
jak przekazuje domek innej osobie a w domku znajduja sie zablokowane/zabezpieczone przedmioty np. skrzynie to nowy wlasciciel nie ma do nich dostepu.
I nie moze ich dblokowac ani z nich kozystac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 02:21 
 
A wiec domki na NOX dalej sa w fazie roboczej (nie chodzi o nas tylko o tworcow emu). Zreszta latwo to poznac w menu domku na drugiej stroie jest takie info "Not implemented yet" :sad: No nie stety. Ale wazne ze kazdy dziala i sie nie krzacza.
Co do obrocenia przedmiotu... jesli nie mozna go wykonac w innych kierunkach niz jest do zrobienia, nie stety nie obrocisz go.
jesli chodzi o nowego wlasciciela, no coz, zanim sprzedasz chatke unlockuj all itemy. To narazie jedyne wyjscie.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 10:44 
 
Polak madry po szkodzie, ale co teraz zrobic z zablokowanymi przedmiotami.
Czy moze je ktos mi odblokowac.
Probowalem, oddalem dom osobe ktora zablokowala te skrzynie i postawila przedmioty ale i ona dostala komunikat za przedmioty moze odblokowac tylko wlasciciel.
Wiec prosze szanowych GM o interwencje czy tez mam przesynac dom tracac wszystkie przedmioty :sad:.

A i jeszcze w dalszym ciagu niewiem czy mozna przymocowywac przedmioty na sciane (np. stajaki na pochodznie, podstawiki pod latarnie). Widzilem na obrazkach na stratic ze tak mozna pytanie czy na SC tez i jak.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.