mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 16:53 
 
Oswiadczam, ze nie reaguje na PAGE typu "Pozyczcie mi X GP", "Wskrzescie Mnie" i inne "kwiatki" wiec sie nie macie co wysilac i je wysylac. Nie ma nawet najmniejszych szans na jakies bonusy, zmiany wygladu postaci na inna rase itd itp.

Wiec nie kierujcie takich prozb pod moj adres/na page.

Dziekuje !!!! :mad:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:10 
 
lol
to jakis desperat musial cie prosic o takie rzeczy


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:14 
 
Ciekawe skad sie wzial... ;-P
Bo na rodowitego SC to to nie wyglada.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:34 
 
Nie ja.. raz wezwałem, bo mnie dopadł bug z niewidzialnym przedmiotem w ręce. Ale o kase prosić.... ha ha ha!
A propos zaminy rasy itd. Czy i gdzie jest w Britanii frzyjer? Chciałbym bródkę hardcorówke zapuścić ( w realu też zapuszczam :smile: )?!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:49 
 
Wypowiedz Thaxa nie zawierala zadnych wiadomosci, o ktorych bym nie wiedzial, a jednak sklonila mnie do napisania tego posta.

Calkiem dawno, na starym SC, prosilem najpierw TOLLa a potem bodajze Oyca, o robe, taki jak maja trupy (z tym CZADowym kaptoorem). No ale dowiedzialem sie ze nic z tego, nie moge liczyc na zadne wzgledy, jestem tylko PK itd. Ale, mowilem, to ma byc tylko bonusik estetyczny i nie musi miec zadnego wplywu na sama rozgrywke. W odpowiedzi uslyszalem stanowcze NIE.

To ze GMi sa nieugienci, nieskorumpowani etc. jest bardzo korzystna sytuacja, bo nie ma dziwnych i nieprzyjemnych zajsc, typu NB z suma statow 500. Ale druga strona medalu jest monotonnosc rozgrywki, kazdy taki sam, w takiej samej plytoofce, z takim samym viking swordem... nuzace. Mozna pod tym wzgledem UO porownac to chociazby tego foroom. Niby przydomki i awtar(z)y, sa jakimis bonusami, nie dostepnymi dla niektorych (z racji np. lenistwa, braq pomysow lub ciekawych JotPeGów), ale sama ich obecnosc umila czytanie.

Wystepuje wiec z inicjatywa, organizowania jakichs turniejow, questoof, czy innych zagadek, a w nagrode za ich pomyslne roztrzygniecie, dawanie ludziom ciekawych gadgetoof, urozmaicajacych gre.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 20:46 
 
hmm pamietam taunisa z wczesniejszego SC i kurde nagle jaka metamorfoza. gosciu szukasz gosciu atrakcji ??? /wczesniej to tych dostarczales :smile: opowiadanie typu 'a wiecie zwialem taunisowi :wink: /wiesz tak zauwarzylem ze questy i gadzety to sie tak czesto pojawiaja ze nie wiem. a tak przy okazji to sa skomplikowane jak zagadki w diablo :wink: wiem ze macie sporo roboty, pelno bugow ale wiecie nawet ta inwazja nie byla jakas wyjatkowa. z drugiej strony taunis jak szukasz skomplikowanych intryg, wielowatkowych przygod / kampanii itd/ to lepij zagraj w normalnego RPG....

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 21:00 
 
A ja sadze iz moglyby frakcje, ktore w koncu dzialaja - z tego co sie orientuje i gildie poorganizowac troche wlasnych questow - zwlaszcza ze sa dosc bogate.

Cos niecos o wojnach miedzy gildiami tez sie juz obija... hmmm Panowie, czekam na raport od zdolnych i sprawnych wlmywaczy jak dziala lockpicking... albo od zdolnych i przebiorczych magow... jak dziala magic lock/unlock.

Moze poza wyzynaniem sie porobilibyscie sobie jakeis kawaly i zdali z nich raport, to tez jest powod do pochwalenia sie... :wink:

A bez pewnej dozy fantazji z Waszej strony... to sorry ale nici z jakichkolwiek intryg - pod koniec dni SC 1 byl do znalezienia obraz... ktory mial zapobiec katastrofie... wszyscy chowali domki do bankow.. ;-P zamiast go poszukac.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 21:11 
 
Cytuj:
2001-12-29 20:46, +ZEROEBOLA+ napisał:
hmm pamietam taunisa z wczesniejszego SC i kurde nagle jaka metamorfoza. gosciu szukasz gosciu atrakcji ??? /wczesniej to tych dostarczales :smile: opowiadanie typu 'a wiecie zwialem taunisowi :wink: /wiesz tak zauwarzylem ze questy i gadzety to sie tak czesto pojawiaja ze nie wiem. a tak przy okazji to sa skomplikowane jak zagadki w diablo :wink: wiem ze macie sporo roboty, pelno bugow ale wiecie nawet ta inwazja nie byla jakas wyjatkowa. z drugiej strony taunis jak szukasz skomplikowanych intryg, wielowatkowych przygod / kampanii itd/ to lepij zagraj w normalnego RPG....


Nie boj bidy, czasy starego SC wroca, chyba ze mi cos odbije i na CL pojde :smile: Bo co by nie mowic, tam tez jest fajna zabawa z UO!

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:07 
 
Cytuj:

A bez pewnej dozy fantazji z Waszej strony... to sorry ale nici z jakichkolwiek intryg - pod koniec dni SC 1 byl do znalezienia obraz... ktory mial zapobiec katastrofie... wszyscy chowali domki do bankow.. ;-P zamiast go poszukac.



hhhm wielce interesujace z tym obrazem. co z tego ze sie meczycie z wymyslaniem fabuly, stawianiem wszystkiego jesli nikogo nie poinformujecie o tym. o apokalipsie dowiedzialem sie przez telefon od kumpla./ :smile: zreszta i tak nie wyszlo nic bo mialem siec osiedlowa zapachana i mnialem strasszne lagi/.. powiecie ze jak jestes / no :smile:)) np. malorozgarniety / to twoj pech. ale jesli nikomu nie powiedzcie jakos co jest grane to wiele rzeczy bedzie zawodzic. jak uslyszalem o uo pierwszy raz to skojarzylem to z rpg "normalnym" tylko ze prze neta. ale widze coraz bardziej ze to jest blizsze diablu niz no .....:smile: swiat nie jest jakis unikatowy, ludzie nie maja jakis dzikich wkretow. nie ma tu intryg ani orginalnosci.... szkoda....cala "fabula" sprowadza sie do rombania potworow. rozumiem ze to jest radocha i itd ale w uo nie ma nic po zatym. po pewnym czasie jush sie to zaczyna nudzic...szkoda

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:39 
 
ZEROEBOLA a co ty mozesz narazie powiedziec o intrygach i fabule skoro przez caly czas trwaly prace nad poprawieniem stabilnosci serwera. Na questy znajdzie sie jeszcze czas ale trzeba miec na czym je robic. Chcesz miec questa na serwerze ktory pada co 5 min ? Albo walczyc w zabugowanych podziemiach (na potrzeby questu) w ktorych po zejsciu na nizszy poziom traci sie postac (tak tak, Destard jednak w remoncie, uklony dla nielicznych ktorzy moga tam wejsc)?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 22:48 
 
hehehehe a co apokalipsy, to zeroebola ma chyba na mysli ostatnia... bo obraz trwal dzieki bogu jako quest przez blisko tydzien...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:07 
 
Cytuj:
tak tak, Destard jednak w remoncie, uklony dla nielicznych ktorzy moga tam wejsc


No ja moge :> I nic mi sie nie dzieje, nie mam zielonego pojecia co macie tam napier*** :]

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 23:12 
 
Sadze ze nie maja po prostu patchy... albo legalnych i pelnych wersji... po czym poznac pirata, lub goscia co nie zciagnal patchy? - nie moze wejsc dalej jak na 3 poziom destard :wink: hihihihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 00:19 
 
Cytuj:
2001-12-29 22:39, Thaxyllis napisał:
ZEROEBOLA a co ty mozesz narazie powiedziec o intrygach i fabule

thax to jakos znajomo brzmi :smile: :smile: :smile:
czy to nie grasiu sie do tego czepial u mnie ???
:wink: :wink: :wink:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 00:23 
 
a i ty tez czesto na sesjach mnies problemy z zakapowaniem intrygii. jakos tylko purza sie wykazywal intelektem wiec moze lepiej sie nie wypowiadaj..

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 00:57 
 
Piractwo??? Ja??? Jakie piractwo?? Ja tylko... A co ja sie wam bede tlumaczyl hihihi :razz: Mam dobze spaczowane UO i tez mnie wywala. Oyci3c pewnie cos namieszal w Destard i tylko on moze tam wchodzic :wink:

ZEROEBOLA nieladnie jest mowic na forum tak ze inni nie wiedza o co chodzi... w kazdym razie ty wymagasz od ludzi zeby szli twoim tokiem myslenia co jest absurdalne, bo kazdy ma swoj sposob grania/myslenia i nie wymusisz tego na nikim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 01:03 
 
Ja? Ja cos mieszalem? :smile:

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 01:07 
 
Powszechnie wiadomo w pewnych kregach, ze nalezysz do tajnej organizacji zwanej Evil GM's pod kryptonimem 21stcent..... Bog jeden wie do czego wy jestescie zdolni :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 01:12 
 
Mow wiecej to wylecisz z tej organizacji :grin: :grin: :grin:

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 01:18 
 
Ale mam dzisiaj morderczy nastroj... Oyc3c, dzisiaj mial byc ten niebieski demon??? :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.