mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:09 
 
Prosze wszystkich magow aby wszystkie bugi wysylali przez formulaz. Jest ich ...MEGA DUZO delikatnie mowiac. Miala zostac naprawiona polimorphia (cena bylo moje dziewictwo i obiecano ze sprawa polimorphi zostanie jak najszybciej zalatwiona a minely 3 dni i nic a wargi od laski nadal szczypia bo byla mega). Invisibility nie dziala, elementale oprucz air sa okrutnie slabe, paralyze trwa cale 5 sekund :smile: Przez energy field da sie przechodzic, flame strike zabiera okolo 45 a z tego co czytalem zabiera w granicach 80. Protection nie podwyzsza armora. To tyle z tego co na teraz zauwazylem i zglosilem to juz no i co najwazniejsze typ co ma 50 % magery moze uzywac wszystkich kregow!!!. Piszcie wiec jesli znajdziecie jakies nowe bugi zwiazane z magia na http://www.uo.netla.pl Pozdr

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:13 
 
eee sorki zapomnialem powiedziec ze mam 52% resist na czary jak tego flame'a testowalismy :smile:
a i chyba zeby czary zadawaly duuuzo musisz miec duze magery i eval int. by sie przydal do "przebijania" resistow


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 17:58 
 
Dla mnie z punktu widzenia klienta a nie uzytkownika magii zwłaszcza we znaki daje się czar In Nox (poisoning) rzucany przez spectry na cmenatarzu... jak taki mnie zatruje, to kiła mogiła, nic nie pomoże, nawet do sklepu dobiec nie zdąże... żeby ten czar był taki silny to spectre musiałby chyba mieć GM w magii i poisoning na 100%. I nie wazne, że mam niski resist, ale za to bardzo dużo hp, więc silny organizm powinien jednak wczesniej czy później zwalczyć trucizne?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 19:12 
 
Mam elaul int....... na 100 :smile: I malo zadaje a obrazenia zadawane przez poison wcale nie rosna wraz ze wzrostem magery... :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.