mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 15:01 
 
1. Kupilem domek wraz z przyjacielem. Dodalem go jako przyjaciela i kazde z nas zablokowalo sobie wlasna skrzynke. Pod domek przyszledem druga postacia zeby sprawdzic czy skrzynie zablokowane sa prawidlowo. Gdy okazalo sie ze tak zostawilem w domku 4 pochodnie i wyszlem. Gdy za jakis czas weszlem ta pierwszy postacia ( ta co kupila domek ) patrze ze moja skrzynia nagle znikla. Wchodze druga ( ta co testowala skrzynie ) i okazuje sie ze mam moja skrzynie w plecaku... locked and secured... Tak tez nie moge sie od niej uwalonic. Poprzednio mialem taki problem na cmentarzu - gdy moje pieniadze pojawily sie w ciele potworka. Czy ktos moze mi pomoc ???

2. Czy mozna zrobic skrzynie wspolna dla wlasciciela i przyjaciele, ale taka do ktore nikt inne nie bedzie mial wgladu ? Np. gdy mamy wspolne przedmioty ( jedzenie, wedki )

3. Pewien vendor o imieniu Nina ( sklep z pochodnia, obok banku ) ma cos nie tak ze sprzedawanymi przedmiotami (zle obrazki)

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 20:12 
 
Cytuj:
2002-01-05 15:01, Zajec napisał:
2. Czy mozna zrobic skrzynie wspolna dla wlasciciela i przyjaciele, ale taka do ktore nikt inne nie bedzie mial wgladu ? Np. gdy mamy wspolne przedmioty ( jedzenie, wedki )


Jak masz zabezpieczoną skrzynkę to oprócz Ciebie mają do niej dostęp także przyjaciele domku... ale pewna w stu procentach nie jestem. Możliwe, że tyczy się to tylko współwłaściciela...

Cytuj:
3. Pewien vendor o imieniu Nina ( sklep z pochodnia, obok banku ) ma cos nie tak ze sprzedawanymi przedmiotami (zle obrazki)


Hehehe... ciekawe kto wpadł na pomysł żeby vendorka nazwać Nina :wink: ...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 00:18 
 
No fantastycznie ! Dalem sie zabic jakimus zombie i szkrzyni nie podnosilem ze zwlok... to gdzy powienna zniknac i juz sie nie pojawic to ona znowu do mnie przywedrowala... Ta postacia co dom kupila postawilem druga skrzynie, i ta rowniez se poszla do plecaka drugiej postaci. Tak tez mam dwie skrzynie ktorych nie moge sie pozbyc. HELP !


Posty: 48
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 08:24 
 
Moze sprobuj sprzedac u jakiegos vendorka.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 08:37 
 
W koncu pozbylem sie skrzyn ! Oczywiscie z pomoca GMa, za co dziekuje. Vendorkowi nie moglbym sprzedac bo skrzynie nie byly puste. Szkoda tylko ze teraz nie moge wyplynac lodzia z portu bo jakis bug jest :smile: Nie dalo by rady wprowadzic czegos takiego jak drydock ? Bo z tego co slyszalem to wczoraj nie tylko ja mialem problemy z lodzia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.