mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 01:36 
 
Mam taki maly problem. Czary np z 2 i 3 kregu nie sa w stanie zabic stworka/monsterka.
Opisze o co chodzi i prosze mi nie tlumaczyc ze do jakosci poison ma duzo do powiedzenia skill poisoning.
Bylo sobie piekne popoludnie pewien mag wybral sie na wycieczke potrenowc magery i utrupic troche stworkow a ze jest oszczedny a perly drogie kupil troche ziela Ns.
Magus sobie chodzil i spotkal stworka, stworek dostal poison, HP mu spadlo o jakies hmmm 1/4, porawil zakleciem poison i jeszcze raz po jakims czasie - medytujac odnowil pozim many i poprawil znowu ... stworek osiagnal hyba 1 hp i zyl dalej poniewaz zostalo mu jeszcze mana walnol znowu poison stworek przybral smutny struty wyraz twazy i ZYL DALEJ, wiec mag walnol w niego harm i jeszcze raz harm i poison uff stworek osiaga 1 i zaczyna sie regenerowc .... ???? no iwec mag prosi spotkanego przypadkiem Mg o zerkniecie na stworka i ew zucenie czaru poison na monsterka zeby sprawdzil zy 100 % poisonig cos pomoze ale hmm GM zmeczony po calym dniu pracy nie slucha zbyt dokladnie - w sumie to slusznie bo zostal wezwany przez kogo innego i co tam jakis poison, w koncu daje sie przekonac do zerkniecia na stworka.
MG zerka i kasuje stworka ;( no cuz. Nastepnego dnia mag przeszedl sie znowu spradzic jakosc czarow i tu ZOONK dalej nie daje sie zalatwic stworka samym poison mimo wielokrotnego zaaplikowani tegoz stworkowi.

Panowie MG prosba sprawdzcie z laski swojej skutecznosc czarow z kregow 1 - 3 na zadawanie obrazen i odrazu mowie ze fireball dziala tzn zdaza sie usmiercic stworka z 1 hp tym czarem choc zadko to jednak :wink:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 01:46 
 
poison pierwszopoziomowy nie zabija
pozostawia potworka na 1 hp
harm nie jest czarem zabijajacym. obniza procentowo zycie, ale nigdy nie zabija
wszystko dziala poprawnie
trenuj skill poisoning i wyzsze kregi magii, anie chcesz rzadzic rzucajac podstawowe czary.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 02:03 
 
niechce zadzic ale poison jest z 3 kregu wiec czego do tego oczekuje. Poza tym wirujace ostrza dzialaja bezblednie :wink: ale thx za info o to mi chodzilo, wiem na czym stoje

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 02:09 
 
z tym "pierwszym poziomem" to mi chodzilo o "proste czary" nie doslownie pierwszopoziomowe.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 20:10 
 
niom ale ten bs jest poprostu super:P na 3-4 rzuty jeszcze nikogo nie zabil a raz trafil:P Niom stoji ktos obok niego a ten rzuca sie gdzies daleko gdzie i tak sie dostac nie moze:P (juz pomijam to z ukrytymi..)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.