mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 22:55 
 
Mam pytanie do panów GM: czy jest jakas mozliwosc aby zostala usunieta nazwa profesji kolo imienia. Nie chodzi mi tu o to zeby wszystkim usunac taka nazwe bo zapewne wiekszosc nie ma na to ochoty. Ale moze dalo by sie jakos ta nazwe usunac komus kto by tego chcial.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 22:56 
 
Po co?
I dlaczego?

Tylko prosze nie odpowiadaj ze w celu podniesienia realizmu rozgrywki.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:06 
 
Realizm to pewnie tez by to podnioslo ale nie chodzilo mi o to. Po prostu ja osobiscie nie mam zamiaru aby ktokolwiek wiedzial jaka mam profesje, a moze nie mam zadnej i jestem bezrobotny. I bardzo cie Szerszen prosze o ile jest to wykonalne o usuniecie nazwy mojej profesji.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:09 
 
A to glownie dlatego ze stworzylem sobie postac kendera i jesli wiesz o co chodzi to zrozumiesz moj bol z nazwa profesjii. Choc to tylko wszyscy tak mysla a kenderki tylko pozyczaja rozne przedmioty od ludzi:) :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:12 
 
hmmm a moze masz profesje zebraka... albo... co gorsza jestes zlodziejem... ja sadze ze w tym wypadku dobra rade moge ci sprzedac... za marne pare zlociszy...

Szybko zrob druga profesje... jak najbardziej pokojowa i rzemieslnicza... i to w jakims zakontku gdzie cie nikt nie widzi... to najlepsze maskowanie...

Bo sobie pomysl... wszyscy gracze z profesjami... a jeden ultor biega bez... wniosek... albo ma specjalne wzgledy GM'a - a nie ma wiec niby czemu?
albo wykonuje cos czego sie wstydzi... a czego mozna sie wstydzic... bo PK to chodza po tym swiecie dumni i bladzi... a ostatnio ulatwilismy im chodzenie zmuszajac do nieco dluzszych biegow... w wypadku straty zycia ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:17 
 
Cytuj:
2002-01-03 23:09, Ultor napisał:
A to glownie dlatego ze stworzylem sobie postac kendera i jesli wiesz o co chodzi to zrozumiesz moj bol z nazwa profesjii. Choc to tylko wszyscy tak mysla a kenderki tylko pozyczaja rozne przedmioty od ludzi:) :smile:


Tym bardziej zrob jakis drugi zawod... mowie ci ze to o niebo lepsze rozwiazanie... a widac... nie najwyzszy zawod /najlepiej rozwinieta umiejetnosc, ale ostatnio zdobyta... (na odpowiednim poziomie rzecz jasna).

I zyj zdrowo kenderze... tylko lapy precz od moich kieszonek... :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:18 
 
Bo znalazl bys tam cos, czego ujrzenia bys przez cale zycie zalowal :grin:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:21 
 
Ale to nie moja wina to samo mi jakos w raczki wpadlo, pewnie musiales zgubic ta sakiewke panie Szerszeniu :smile: :smile: :smile:
A do rad sie zastosuje.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:30 
 
I jeszcze jedno pytanie tym razem z innej beczki. Jakie skille trenowac zeby szybciej wzrastala STR, DEX, INT (chociaz to trzecie to moze mniej wazne - dla kenderka rzecz jasna)

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 23:30 
 
A jeśli chce przestawić na wczesniejszą, to mogę ją obnizyć ze 100% do np. 99.5% i z powrotem wejść na 100%? Czy ten spadek killa odebędzie się z wielkim traaaach i strac nagle 90% skilla?

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 00:04 
 
I jeszcze jedno panowie GM zróbcie cos ze skillem snooping bo nie dosc ze cholernie powoli wzrasta to jeszcze trzeba czekac dosc dlugo aby moc powtorzyc czynnosc zajrzenia komus do plecaka.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 08:59 
 
hehehehe akurat to ostatnie mozemy zrobic... ale nie chcemy... za duzo by sie moglo namnozyc takich "zagladajacych" i "znajdujacych zagubione sakiewki..."

To sport niemal elitarny :wink: bo tylko dla cierpliwych...

Co do obnizania skilla to jak masz 99.1 i ustawisz na spadanie to bedziesz miala powoli 99.0.... 98.9.... itd.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.