mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:48 
Cytuj  
Nie ma wersji trial. To prosze odpowiedzcie mi na kilka pytań.

Jakie jest sterowanie czy takie swobodne np. jak naciśniemy up i left to postań pójdzie na skos czy można tylko chdozić w lewe i prawo lub przód tył.
Następnie czy tam jest dużo zajęć. Orócz walki co można ciekawego zrobić. A jak jest się np kowalm to skąt się bierze rude metalu. po prostu leży kupuje czy np. wydowywa z kopalni.
Czy np. można u kogoś pracować. Lub zostać urzędnikiem.
Aha i najważniejsze jakie trzeba mieć łacze internetowe.
Ja mam radiówke.

I ogólnie wymięcie mi Plusy i minusy

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 16:22 
Cytuj  
Wow...


Uzyj linkow i innych postow na forum, jak np. wymagania sprzetowe..


Wow... ugh...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 13:35 
Cytuj  
Tux ty chami odpowiedz ładnie jak cię pytają a nie wow i ugh ;) nie wiem czy można biegać na skos ale steruje się jak w Quake czy coś takiego postać leci tam gdzie kierujeszs myszką nigdy nie latam z samej klawiatury ; )


mozna być zająć się jedną z profesji artisian czyli robienie własnych produktów, można zostać handlarzem, można wreszcie robićquesty, z których wiele nie jest związanych z walką, a najlepsze jest to że można siedzieć i nic nie robić, można sobie tylko gadać ze znajomymi ;p

surowce się zbiera ze świata, metale, korzonki, roślinki, drewno, i wszystko inne, można też kupować część od NPC a część od graczy.

użednikiem zostać nie można u kogoś pracować oczywiście jesli ktoś cię zechce zatrudnić ; ) możesz tez zająć się usługami dla ludności, to już kwestia twojej inwencji, gra tego nie ogranicza.


nie rodzaj łącza jest ważny ale jego przepustowość, tyle że to defakto nie ma znaczenia, do gry wystarczy zwykłu modem telefoniczny ; )


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 15:23 
Cytuj  
*odpowiada Tychami, ew. Starachowicami* ;)

Mozna byc urzednikiem - guide program ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 27
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 20:05 
Cytuj  
Czy tam się chodzi tak jak np w gothicu.
A łącze mam ok 220 kb/s czy starczy mi żeby nie było pingów.
A jak tam się np buduje domu bo słyszałem że się da. i czy tam tzreba jeść. I czy jak się wybierz profesje np. wojownik to można i tak być kowalem jednocześnie.

Sorry że zadaje tak dużo pytań a chciałem się wiecej dowiedzieć o tej grze zanim ją kupie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 20:12 
Cytuj  
Nie jestem "tutejszy" ale chyba mnie nie wygonia za probe pomocy...

Predkosc lacza ma znikome znaczenia dla pingu.Mozesz miec 10Mbit pipe a ping 2kms.
Popros zeby ktos z miskow, dal Ci IPek servera i z zpinguj go.Bedziesz wiedzial czego sie spodziewac ingame.

Domu sie nie buduje, kupuje sie juz stojacy, albo wynajmuje sie pokoj (ale tu moge sie oczywista mylic od bety mogli dodac opcje budowania heh).

Tradeskille (czyli bycie kowalem) nie ma zadnego zwiazku z profesja jaka wybierzesz.
Mozesz byc kowalem albo kuchcikiem (albo ciesla czy zielarzem etc).Nie pamietm ile mozna miec tradeskilli na raz...

Jesc trzeba, kupujesz albo znajdujesz jedzonko.Odznaczasz zeby Twoj pacjent zarl kiedy bedzie mial na to ochote i po sprawie.

---
Sorki ze zabralem glos, ale akurat mi sie nudzilo. =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 10:31 
Cytuj  
tak dla scisłowści je sie tylko po to zeby szybciej po walce odzyskiwać hp/power mozesz nic nie jesc - jedzonko jest strasznie tanie a jak juz nawet na tym chcesz zaoszczedzic to kleryk moze summonowac zarcie :)

co do sterowania to jest normalne - gra 3D chodzisz we wszystkie strony, mozesz wlaczyc mouse lock i kierowac tylko myszka, mozesz skonfigurowac dowolnie kazdy klawisz, gra jest w 100% konfigurowalna
a w gothiku nie wiem jak sie chodzi bo nie gralem

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 11:10 
Cytuj  
Ta, mozesz nic nie jesc az w koncu regen ci stanie w miejscu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 15:58 
Cytuj  
Wyszli z zalozenia ze ludzie chcac sie regenowac i tak beda jedli ;) chyba maja racje.. w ogole im lepsze jedzenie tym lepszy regen ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 27
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 20:18 
Cytuj  
Podsumowując ta gra ukazała się w polsce, abonament można zamówić u dystrybutowa. To są duże plusy.

Ale ostatnie pytanie czy warto kupić tą gre

ps. czy tam jest dużo polaków

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 22:15 
Cytuj  
hehe :)
Duzo chcesz wiedziec , powiem ze duzo juz jest a co dzien ktos sie pojawia
Karty bez problemu mozna kupic , gre tez :)
Nic tylko grac grac ......


Posty: 27
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 22:10 
Cytuj  
Narazie nie wiem co sie moge jeszcze spytać.

Dzięki wszyskim za odpowiedzi.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 10:14 
Cytuj  
*Oglada wszystkie posty by polena*

Wow, ugh, err...


(teraz juz mozesz na mnie naskoczyc Kordzik)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.