mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 12:15 
Cytuj  
Ehhh, jak konczylem grac w EQ w czerwcu to myslalem ze w druga czesc bedzie gralo wiecej ludzi, ale jak widac popularnosc produktow SOE nie zmienila sie od tego czasu. Za to forum wowa rozkwita. Ale mniejsza z tym,
mam dwa pytanka, na ktore nie znalazlem w poprzednich postach jednoznacznej odpowiedzi:
1. Mozna grac solo, czy levelowanie wyglada tak jak w EQ, ze bez grupy to po 20lvl jest syzyfowa praca?
2.Co z questami?Jest sens wykonywac, czy exp za nie o dupe potluc?

Do sesji raczej odpuszcze sobie zakup gry, ale moze do tego czasu zdecyduje sie czy EQII czy WoW.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 12:36 
Cytuj  
bym coś odpisał (i tak akurat się nudzę w pracy) ale pewnie skończy się we flamach ;)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 15:55 
Cytuj  
1. Solo mozna grac ale troche nie ma sensu, jest to powolne w porownaniu z grupa i nudne... Z grupa ostatnio bilem giganty, super xp ale bylo to za**scie trudne, wszystko musialo byc zgrane z HO wlacznie..

2. Questy to podstawa EQ2 zarowno xp jak i nagrody sa superb ;) wiekszosc namedow jest tylko do questow. Questy tez maja consider i sa trudniejsze z kazdym lvlem, sa naprawde rozne:
-najlatwiejsze jak "podaj wiadomosc"
-kill cos tam
-z ksiazek (odkryj historie np. Dark Elfow, chodzac tam gdzie kiedys bylo ich miasto - co jest dosc trudne bo teraz jest tam masa undeadow)
-ze znalezionych ksiazek jak "poznaj nature zombi" czy ducha
-mozesz znalezc cos takiego jak decayed scroll co daje ci mozliwosc jednokrotnego wejscia do grobowca rodziny jakiejs tam)
-mase innych ktorych jeszcze nie odkrylem

---

Mark, masz topic na forum flames? Zapraszam tam..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 01:43 
Cytuj  
Właśnie sobie "przedłużyłem penisa" [athlon 64 3000+ , 1 gb ram , 17 inch lcd ] i sądzę że pora pomału rozglądać się za grą , do czasu premiery
WoW w Eu :]


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 16:35 
Cytuj  
Troche sie posmialem z tego "penisa" =) A jaka masz karte graficzna ?
Na WoW warto poczekac no i tez warto pograc w EQ2. Kolega ktory gra dalej w DAOC pokazal mi posty dotyczace WoW napisane przez ludzi z DAOC i 80 % z nich powrocilo do DAOC. Kazdy jak widac ma swoj smak.
Dla wiekszosci z nich to PvP w WoW jest "pointless". Mi sie podoba EQ2 i juz zamowilem WoW bo tez mi sie podoba. Po prostu bedzie sie gralo w obydwie.

Pozdrowionka

PS. Mark czy jest cos co sie tobie podoba ? z gier mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 00:59 
Cytuj  
na razie zostaje mój wysłużony GF 4 TI , ale sądzę że dam radę pograć w niższych detalach , z rozdzielczością też nie będę szalał :]

A Mareczkowi podoba się WoW , zresztą ciągle z uporem maniaka drażni Soulcatchera na GOLU 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 03:42 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
A Mareczkowi podoba się WoW , zresztą ciągle z uporem maniaka drażni Soulcatchera na GOLU 8)

W tym wypadku wcale mu sie nie dziwie (odnosnie pierwszej i drugiej czesci zdania).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 10:13 
Cytuj  
GF4 Ti ma tylko 2 jednostki vertex i jedna pixel shader :/ do tego 1.x uhhh nic, zobaczymy jak to bedzie dzialac, a raczej zobaczysz ;)


A Mark, czy jest pozytywnym bohaterem? Hmm, to napewno nie jest miesce do dyskutowania na ten temat ;) OT..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 12:24 
Cytuj  
Moj sprzet: AMD Burton 2500+ @2GHz, GF Ti4200 64MB, 512MB RAM
EQ na srednich detalach chodzi bardzo ladnie w terenie - w miescie tnie - ale to nie kwestia grafiki chyba (wbrew pozorom Ti4 to byly bardzo dobre karty) tylko RAMu - dzis dokupie kolejne 512 i dam znac czy jest spora roznica
Pozdr.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 12:30 
Cytuj  
Tak, to byly swietne karty w T&L ale obsluga DX9 w nich to zart.. tnie ci przez grafike..

Ja uzywam:

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenz ... treme.html

...i jestem bardzo zadowolony :) mozna ja kupic juz za 385 gdzies w inecie..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 14:15 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Tak, to byly swietne karty w T&L ale obsluga DX9 w nich to zart.. tnie ci przez grafike..


Owszem, oblsuga DX9 to zart, bo w momencie kiedy powstawaly/wychodzily nikt o tym nawet nie slyszal. Do tej pory maja swietna wydajnosc, w aplikacjach korzystajacych z shaderow 8.x bija (bez AA i FSAA oczywiscie) R 9k PRO, 9550 i inne tego typu wynalazki. Takze jak juz zmieniac to na 9,8k PRO conajmniej (9,8k SE modowane jest najlepszym wyborem w stosunku cena/jakosc atm)...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 16:24 
Cytuj  
erhm...mówicie panowie że nie ma co karmic EQ2 moim GF 4 TI? , tą kartę jaką ma i prezentował Tux mogę kupić bez problemu , dam w rozliczeniu mojego geforca do znajomego w sklepie , dorzuce pare groszy i mam , natomiast Radeon 9800 to raczej nie wchodzi w rachubę , zdeka drogie to jest ...minimum 700 trzeba wypluć na ver "wykastrowaną" .

generalnie gefy mają słabe jednostki pixel i vertex shader ...to się prawie nie zmieniło nawet w 6800 ..wystarczy porównać 6800 GT i x800..

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 18:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
erhm...mówicie panowie że nie ma co karmic EQ2 moim GF 4 TI? , tą kartę jaką ma i prezentował Tux mogę kupić bez problemu , dam w rozliczeniu mojego geforca do znajomego w sklepie , dorzuce pare groszy i mam , natomiast Radeon 9800 to raczej nie wchodzi w rachubę , zdeka drogie to jest ...minimum 700 trzeba wypluć na ver "wykastrowaną" .


Doplacic? :O. To lepiej sprzedaj na allegro tego Ti4200, jezeli dobrze sie kreci, jest markowy, to opchniesz go po cenie R9550. Ja osobiscie mojego Ti4200 za nic na 9550 bym nie wymienil =)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 19:01 
Cytuj  
jest markowy (MSI) kręci się do poziomu 4600 bez problemu (Core 300 , Mem 600) , radiator na pamięć , ale słabe strony to jedynie AGP x 4 i 64 VRAM co już może zaboleć w EQ2 :] , anyway co by nie gadać karta z tradycją ale niestety nie na aplikacje DX 9... trza sie zastanowić

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 19:44 
Cytuj  
j iak zwylke przepychanki z kartami graf...
mialem ti4600 i bylem zadowolony (oczywiscie dzialalo super bez AA z bylo kiepsko)
teraz mam R9700 i taz jestem zadowolony
w miescie nawet mi przy 1 GB przycina - niestety olbrzymia ilosc tekstur nawet na medium nie pozwala zaladowac ich wszystkich (bo to nie przycian dlatego ze karta jest slaba tylko dlatego ze malo jest pamieci - przynajmniej jest tak najczesciej)
i znowu polecan CZYTAC oficjalne forum przynajmniej te przyklejone watki ktorych jest naprawde niewiele
jest tam taki fajny post dotyczący porad jak ustawic opcje graf w wolniejszych maszynach (wolniejszych od A64 1,5Gb i bez x800 czy G6800)
napewno nalezy wylaczyc wszystkie cienie bo ot to zjada moc kompa strasznie
link porady :
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/ ... ge.id=3265

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 21:42 
Cytuj  
Uhh masz racje sam wczesniej pisalem ze 768 czyli 512 clear dla gry to gwarancja braku memory leakow.. *wycofuje sie rakiem*. Coz, grafika tez nie jest zupelnie bez wplywu...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:41 
Cytuj  
Ufff :o

http://img113.exs.cx/img113/9937/SandrahInQeynos.jpg

nie mam pytań odnośnie grafy ...


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:36 
Cytuj  
Wczoraj do mojego sprzetu (specyfikacja kilka postow wyzej) dorzucilem kolejne 256 ramu - roznica bardzo odczuwalna - ti4200 plus 768MB - srednie detale i chodzi bardzo plynnie. Wiecej nie oczekuje i tak - to mi spokojnie wystarcza :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:57 
Cytuj  
Hmmm, a wiadomo cos jak rozwiazano engame? Zreszta w sumie i tak waham sie tylko dlatego, ze dwoch moich kumpli zamierza grac w wow, jak by nie oni to pewnie juz bym zamowil EQII,a tak to chyba rzuce moneta. Solo granie nie jest konieczne do szczescia, w jedynce zadko dluzej niz pare minut na grupe czekalem, a teraz jeszcze jest troche ludkow z Polski . Mam nadzieje ze nie uciekna po premierze wowa.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:29 
Cytuj  
Ludzie ktorzy sprobowali WoW wlasnie zaczynaja wracac do EQ2, przynajmniej juz 2 takie osoby z mojej friends listy namierzylem :)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.