mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 15:52 
Cytuj  
Ale o co chodzi?

Exów może jest na X360 mniej niż na PS3, ale w dalszym ciągu zostają tytuły, w które zagrać można tylko na konsolach - RDR, Marvel vs. Capcom 3, Mortal Kombat, Dark Souls, Catherine, Vanquish, Bayonetta i masa innych.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 16:01 
Cytuj  
i masa innych jeszcze wyjdzie

Asmax chce xboxa do kinecta , ale dzieki temu tez pogra w wiele tytulow ktore albo PC dostanie po duzej obsuwie (L.A Noire) albo wogole sie nie zapowiada ze beda (mocarny Read dead redemption - musisz w to zagrac Asmax) , tych gier jest w pizde

nawet kiedy kupilem psp zorientowalem sie ze powychodzilo na to masa gierek ktorych nigdzie nie ma i czesto > scierwo co ostatnio sie pojawia

wiem ze chujowo sie przyznac ze PC posysa skoro sie wjebalo w niego mase kasy :P


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 16:10 
Cytuj  
Ok znalazlem w Szczecinie fajne xboxy z hdmi 60GB i daja gwarancje. Sa przerobione LT+ 1.9 ... Jak sie ma w ogole sprawa z xbox live i przerabianiem? Nie podlaczac do netu? Nie grac przez net na piratach?? czy to zalezy od szczescia?

wtfplux.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 16:19 
Cytuj  
Różnie bywa, jedni twierdzą, że grają i nie złapali bana a inni, że to kwestia czasu i przy kolejnej fali banów można się załapać.
Także jeśli nie musisz to w ogóle nie podłączaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 16:22 
Cytuj  
na bazie moich doswiadczen to zalezy od szczescia , sa tak zwane ban wave
gdzie dubious konsole sa banowane z live! , byl tez krotki epizod z tym ze blokowany byl hdd konsoli tak ze nie dalo sie z niego grac ale MS zrezygnowal z tego pomyslu i przywrocil funkcjonalnosc twardego dysku

generalna zasada jest taka ze przerobiona konsola zawsze stwarza ryzyko ze poleci banik , najwieksze prawdopodobienstwo jest kiedy gra "oficjalnie" nie wyszla i bawisz sie na leaku w sieci , inaczej wcale zlapany nie musisz byc i mozna spokojnie sie bawic , byle z umiarem :)

"trzeba wiedziec kiedy wyciagnac wtyczke" :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 16:35 
Cytuj  
wczesniej czy pozniej ban leci.
czasami po 2 miesiacach, czasami po 3 latach.

x'a odpalam juz tylko i wylacznie w celu 'sprawdzenia' gierek przed kupnem ich na ps3.
zreszta widac po tym co wychodzi jaka jest bieda w tym temacie.
oczywiscie jak ktos nie mial wczesniej x'a to ma pare tytulow, w ktore bedzie mogl pograc.

forza to jedyne to na co czekam na 'xa w tej chwili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 16:36 
Cytuj  
Ja bym sie trzymal z daleka od Sieci z przerobionym X.
W ogole nie szkoda ci kasy na kupno 360 tylko po to, zeby pobawic sie Kinectem? Na twoim miejscu poczytalbym dokladnie o grach, ktore chcesz przetestowac z tym kontrolerem. Osobiscie stawiam na to, ze po 10min dasz sobie spokoj z tymi grami i bedziesz zachodzil w glowe jak dales sie nabrac PRowi Microsoftu :D

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 17:09 
Cytuj  
600zl za zabawke to zaden wydatek :<.
Przy okazji przejde sobie RDR/La Noire i pare tytulow ktorych ominalem a jak sie bedzie kurzyl to go sprzedam i tyle.


EDIT: A podobno dla zmodowanych konsol sa jakies zastepstwa Xbox live ktore dzialaja bez niego?

Xlink Kai which can be downloaded Here
XBConnect which can be downloaded Here
Gamespy Arcade which can be downloaded Here


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 17:19 
Cytuj  
nie tylko RDR?L.A noire , kupisz sobie ta zabawke to spostrzegniesz sie ze ominelo Cie w pizde gier , ja tak mialem z psp , dlatego najbardziej sie oplaca kupowac konsole po kilku latach kiedy jest bogata biblioteka

pamietaj o GoW 3 , Forza itd , bedziesz mial sie czym bawic nie przejmujac sie smutnym pierdoleniem ze nie ma w co grac :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:13 
Cytuj  
No wiec jutro odbieram Elita 120Gb za 630zl, gwarancja chcieli dac 3 miesiace dogadalem sie zeby bylo 8 .:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:59 
Cytuj  
gz , bedziesz sie fajnie bawic , od razu wrzucaj RDR i GoW 2 na ruszt :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:15 
Cytuj  
W sumie jak bede jutro na miejscu to kupie sobie ze 3-4 gry :<... RDR na bank biore bo to pure win, chcialem La Noire ale jak zobaczylem gameplay polegajacy na podnoszeniu butelek/gazet i naciskaniu guzikow wnioskujac z mordy goscia to mi sie odechcialo...

Druga na pewno bedzie mortal kombat i zastanawiam sie co jeszcze... Cos pod multiplay - konsola i tak zmodowana, jak zbanuja to zbanuja a jak nie to sobie pogram. Co polecacie?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:28 
Cytuj  
gearsy na multi sa bardzo si , w fpsy tez sie gra inaczej na konsoli + headsecik + duza przekatna ekranu=profit


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:30 
Cytuj  
Nie rozumiem. Kupiles zmodowana konsole i kupujesz orginalne gry, a jednoczesnie chcesz grac na przerobionym X po Sieci. Dziwna polityka :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:31 
Cytuj  
Black Ops czy MW2 wiecej ludzi gra? Chociaz jak wyobrazam siebie z padem przy fpsie (tym bardziej multi) to mi sie smiac chce:<...
Ale sprobuje.

Czyli dorzuce sobie chyba GoW2 i ktoregos Call of :<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:33 
Cytuj  
Ja też sobie nie wyobrażałem, ale dosyć szybo się przestawiłem i nawet coś tam wychodzi.
Weź black ops albo bad company 2.
Fear 3 zajebisty do coopa, w multi też są ciekawe tryby.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:34 
Cytuj  
Ja jestem fanbojem Halo. Więc polecam.
Gearsy zacne na multi, faktycznie. Ale większość osób woli 1, 2 ponoć ma zjebane hitboxy.
Jak lubisz samochodówki, to Forza 3.
Z bijatyk Marvel vs Capcom 3 / Street Fighter Arcade edition - Ale te gry trzeba lubić.

Ogólnie, może odłóż 100 zł, bo za tą cenę masz allegrowe 12 000 ms pointsów. Za to możesz kupic od ch dobrych gier w Games on Demand i Arcadówek.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie rozumiem. Kupiles zmodowana konsole i kupujesz orginalne gry, a jednoczesnie chcesz grac na przerobionym X po Sieci. Dziwna polityka :)


No bo jak mi sie spodoba i mnie zbanuja to sobie kupie wtedy Ps3... Goscie maja tanie uzywane gry to czemu nie, pewnie potem greed zwyciezy i bede sciagal a raczej bardziej pewne jest ze konsola sie zakurzy i sobie porzucam tylko w kregle na kineticu.

Niestety mialem PS3 kawalek czasu temu i nie moglem sie wciagnac, teraz kupowalem z mysla o kineticu a sie nakrecilem na gierki ktore pewnie po godzinie zostawie:[. Wiec to tak awaryjnie sie tylko pytam, ale jak juz mam to sprobuje na poczatku nie zakurzyc za bardzo sprzetu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:44 
Cytuj  
No i największy + grania w mp na konsoli - nie ma jebanych czituchów. ;]

Jak ktoś traktuje gry każualowo a nie jakieś turnieje, rankingi itp. to na prawdę ja wolę rozpłaszczyć się na kanapie/dywanie i gapić w duży ekran niż siedzieć zgarbaciały przy klawie.

Co do x zawsze możesz przeflashować sobie napęd - chyba któraś aktualizacja nadpisywała firmware i przejść na jasną stronę mocy, gry na x są w tej chwili tanie i głównie w multi jest fun, sp się szybko znudzisz, jaka by gra nie była.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:47 
Cytuj  
Kurwa, mialo byc do kinetica a ja juz zapomnialem o kineticu... :<.


Chyba chuj wyloze w ta uzywke i kupie nowego slima skoro tyle mozliwosci przede mna HEHE. W sumie racja, te competitiviivviieeive playing to najbardziej mnie wkurwia w obecnych gierkach dlatego moze nie moge nic dla siebie znalesc i wszystko mnie nudzi.

Przekonales mnie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.