mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 10:34 
Cytuj  
czemu glupi? wszystko zalezy od tego jakie gry beda i jak kinect bedzie dzialal.
zapominasz kabraxis, ze wiele osob nie rozklada tego na czynniki pierwsze, tylko kupuje konsole zeby raz na jakis czas pograc w cos fajnego, powyglupiac sie ze znajomymi.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 10:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czemu glupi? wszystko zalezy od tego jakie gry beda i jak kinect bedzie dzialal.
zapominasz kabraxis, ze wiele osob nie rozklada tego na czynniki pierwsze, tylko kupuje konsole zeby raz na jakis czas pograc w cos fajnego, powyglupiac sie ze znajomymi.


:lol: :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 12:52 
Cytuj  
mendol serio:
1. blokada online - chcesz pograc online na swoim laczu, korzystajac z serwerow zalozmy EA = zaplac microsoftowi. Za co?
Doszlo do takich nonsensow, ze aby korzystac z lovefilm/netflixa trzeba zaplacic microsoftowi. Apple przy microsofcie to zuczek.
2. Teraz bedzie - chcesz koledze z naprzeciwka pozyczyc gre, za ktora zaplaciles pelna kwote i jest ona twoja wlasnoscia - zaplac microsoftowi. Przymusowa (nie opcjonalna) instalacja kinecta ma sluzyc jednemu - pilnowaniu czy aby Twoja zona nie gra w gry wspolmalzonka - zaloze sie juz microsoft opracowuje plan jak to przelozyc na wplywy. Kupujesz jedna gre - i gra w nia cala rodzina - microsoft ma sposob jak na tym zarobic!
Spieszno Ci do kupowania oddzielnych kopii gry dla kazdego czlonka rodziny - glosuj portfelem za microsoftem.
Taka bzdura jak zmuszanie nas do czynnego ogladania reklam kompletnie traci w tym momencie na znaczeniu.
Microsoft traktuje swoich klientow jak krowy karmione najgorszymi ochlapami, a najczesciej obietnica w stylu "15 exow" - juz to widze, Forza, Halo, 5 dodatkow do CoD-, miesiac wczesniej, 7 niegrywalnych popierdul na kinecta.
Ale jakie to praktyczne - raz wpiszesz dane karty kredytowej, by po domowej imprezce dostac rachunek za 4 dodatkowr kopie Gearsow. Rewolucja panie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 00:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czemu glupi? wszystko zalezy od tego jakie gry beda i jak kinect bedzie dzialal.
zapominasz kabraxis, ze wiele osob nie rozklada tego na czynniki pierwsze, tylko kupuje konsole zeby raz na jakis czas pograc w cos fajnego, powyglupiac sie ze znajomymi.


Moze i tak, tylko jak nie bedzie ludzi, ktorych to obchodzi, to w nastepnym Xboxie bedziesz musial dostawac pozwolenie od M$ na wlaczenie konsoli. Takie podejscie jak twoje jest dla kazdego segmentu rynku bardzo niebezpieczne, bo w pewnym momencie jak ci zacznie cos przeszkadzac, to sie zorientujesz, ze jest juz za pozno by cokolwiek z tym zrobic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 05:20 
Cytuj  
This.

NIGDY nie podcina sie galezi na ktorej sie siedzi. Ludzie prezentujacy bezkrytyczna, bezmyslnie-konsumpcyjna postawe jaka opisuje Mendol to robia i to z usmiechem na twarzy. Dlatego sa glupi.
I zeby nie bylo nie dotyczy to tylko konsol.

Najgorsze jest to ze szkodza nie tylko sobie. :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 06:15 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mendol napisał(a):
Takie podejscie jak twoje jest dla kazdego segmentu rynku bardzo niebezpieczne


ragnarok, czy ja napisalem, ze takie podejcie mam do wszystkiego? wrecz przeciwnie :)
ale do gier juz tak, bo sa nudne, wtorne, niewiele zasluguje na uwage. i nie mam zamiaru sie tym absolutnie przejmowac - tylko czerpiac przyjemnosc jesli bedzie mozna.
bez rozkladania tego na czynniki pierwsze.

kabraxis: nie, nie sa glupi. po prostu maja wyjebane juz na to i beda w stanie przezyc brak konsoli/gier w swoim zyciu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 06:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ludzie prezentujacy bezkrytyczna, bezmyslnie-konsumpcyjna postawe jaka opisuje Mendol to robia i to z usmiechem na twarzy. Dlatego sa glupi.
I zeby nie bylo nie dotyczy to tylko konsol.

To samo dietetyk by powiedział o twoim i moim stylu odżywiania się :)

Z innej beczki...
http://www.eurogamer.net/articles/digit ... last-light
Gościu od Metro mówi o konsolach nowej generacji i potwierdza to że konsole zniszczą PC`ty i podaje powody:
"Oles Shishkovstov: No, you just cannot compare consoles to PC directly. Consoles could do at least 2x what a comparable PC can due to the fixed platform and low-level access to hardware. "
Żeby nie było ja jestem pure pc :) ale mówie o tym bo nie lubie się oszukiwać twierdzeniami w stylu PS4 jest przestarzałe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 06:21 
Cytuj  
Taka ciekawostka, tego tu jeszcze chyba nie było ;).

Cytuj:
Tym razem dokopano się do patentu na technologię pozwalającą nowej wersji Kinecta liczyć liczbę siedzących przed telewizorem ludzi. I żądać pieniędzy, jeżeli jest ich zbyt wielu. Serwis ExtremeTech dotarł do złożonego przez Microsoft wniosku patentowego na rozwiązanie technologiczne, które pozwoliłoby nowej wersji Kinecta liczyć ludzi siedzących przed telewizorem. Sprzęt mógłby w ten sposób sprawdzać czy np. kupiony film (albo licencja na streamingowanie go) ogląda "opłacona liczba osób".

Wyobraźcie sobie sytuację, w której kupujecie film czy grę, albo odpalacie streaming i chcecie obejrzeć/zagrać w to na imprezie. Odpalacie więc Xboksa One (który bez Kinecta nie będzie działał) i zamiast obrazu widzicie informację żądającą od was większej ilości pieniędzy. Za każdą dodatkową osobę, której wasza licencja nie przewidziała.

Naturalnie to tylko plotki - nikt nie wie (i prawdopodobnie prędko się nie dowiemy), czy rzeczywiście możemy spodziewać się takich rozwiązań po nowej wersji Kinecta. Nie wiemy też w jaki sposób wycenione mogą zostać rzeczy dystrybuowane z ograniczeniami licencyjnymi nie na sprzęt, a na osoby.

Microsoft wystosował oficjalne oświadczenie, które brzmi tak: "Microsoft regularnie składa wnioski o przyznanie patentów i regularnie je otrzymuje, to część naszej praktyki biznesowej. Nie wszystkie patenty, o które wnioski złożyliśmy, lub które dostaliśmy zostaną jednak wykorzystane w naszych produktach". Co znaczy - tłumacząc na ludzkie - dokładnie nic.


Czytaj więcej na http://gry.interia.pl/newsy/news-kinect ... gn=firefox


Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 08:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Mendol napisał(a):
Takie podejscie jak twoje jest dla kazdego segmentu rynku bardzo niebezpieczne


ragnarok, czy ja napisalem, ze takie podejcie mam do wszystkiego? wrecz przeciwnie :)
ale do gier juz tak, bo sa nudne, wtorne, niewiele zasluguje na uwage. i nie mam zamiaru sie tym absolutnie przejmowac - tylko czerpiac przyjemnosc jesli bedzie mozna.
bez rozkladania tego na czynniki pierwsze.

kabraxis: nie, nie sa glupi. po prostu maja wyjebane juz na to i beda w stanie przezyc brak konsoli/gier w swoim zyciu.


Mendol sorry, ale nie przekonasz mnie, że masz wyjebane czy kupisz jedną kopię gry czy kopię gry dla każdego członka rodziny.
Nie przekonasz mnie, że masz wyjebane czy zapłacisz za film raz i usiądziesz przed TV z żoną i z dziećmi, czy kinect policzy głowy i pomnoży cenę razy ilość osób w salonie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 08:44 
Cytuj  
ale ja nie mam zamiaru cie w niczym przekonywac, bo tak jak w kazdym innym temacie, po prostu sie nie da :)
i tak, mam wyjebane, bo nie bede po prostu gral, a film zamiast kupic sobie sciagne.
konsola jeszcze nie wyszla, a ty za moment dostaniesz zawalu serca czytajac artykuly dookola.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 08:54 
Cytuj  
To po co w ogóle zabierasz głos? Jeżeli temat jest dla Ciebie obojętny i masz własne rozwiazanie (ściągnę piracką kopię) to się po prostu nie dopisuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 09:08 
Cytuj  
a czemu mam nie zabierac glosu, pokazujac rowniez inny punkt widzenia?
jak chcesz sobie prowadzic rozmowe, tylko z tymi, ktorzy maja takie samo zdanie jak ty, to zaloz sobie nowy temat i z baski.
a jesli masz zamiar tak marudzic, to po prostu nie odpisuj.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 09:10 
Cytuj  
ale jaki inny punkt widzenia Mendol? Przecież Ty piszesz, że te wszystkie obostrzenia, ograniczenia masz w 4 literach bo jak zechcesz to sobie ukradniesz i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 09:14 
Cytuj  
nie marku. napisalem, ze jesli podejscie w konsolach bedzie takie jak opisujesz, to zrobie jak w przypadku innych chujowych produktow - nie bede z nich korzystal :)
a jesli chodzi o filmy to jest to naprawde jak na ta chwile zupelnie inna sprawa, wiec nie widze tutaj problemu, abys musial az tak sie denerwowac :)

poza tym, dla mnie to dobre rozwiazanie, bo w koncu wymusi na mnie dokladne zastanowienie sie, czy dana gre naprawde warto kupic.
i jesli wyjdzie cos zajebistego, to za to zaplace, nie wnikajac w to czy musze doplacic 20zl od lebka czy nie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 07:43 
Cytuj  
Zaczyna sie: http://www.polygon.com/2013/5/27/437045 ... s-xbox-one

Nie przecze ze fajnie by bylo jakby EU im sie mocno do dupy dobralo. Z drugiej strony napewno maja cwane kurwy skalkulowane, ktore kraje beda 'sapac' i juz pewnie maja to zalatwione. :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 09:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zaczyna sie: http://www.polygon.com/2013/5/27/437045 ... s-xbox-one

Nie przecze ze fajnie by bylo jakby EU im sie mocno do dupy dobralo. Z drugiej strony napewno maja cwane kurwy skalkulowane, ktore kraje beda 'sapac' i juz pewnie maja to zalatwione. :/


Miejmy nadzieję, że wszystkie poza USA. :<


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 12:40 
Cytuj  
Cytuj:
Wysoka cena za najnowsze "cacko" Microsoftu, czyli konsolę Xbox One. Obecnie produkt ten oferowany jest w systemie przedsprzedaży, w ramach którego sklepy wcześniej mogą poinformować o jego dostępności. Niemiecki oraz francuski oddział sklepu Amazon już przyjmuje zamówienia, aczkolwiek w "gwarantowanej cenie" aż 599 euro za sztukę.

Obecna oferta ceny gwarantowanej oznacza, że jeśli ostatecznie konsola Xbox One, w chwili pojawienia się na rynku będzie wyceniana wyżej, to Amazon utrzyma cenę z przedsprzedaży. Jednocześnie jeśli faktyczna cena produktu okaże się niższa niż 599 euro, to sklep oczywiście ją obniży. Cena w przedsprzedaży stanowi zatem pewną formę atrapy, aczkolwiek gwarantowane ceny Amazona z reguły okazują się niezbyt odbiegać od cen oficjalnych.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 14:27 
Cytuj  
Good, good. Im wyższa cena tym mniej chętnych na kupno sprzętu od tych pazernych, zdradzieckich kurew.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 21:15 
Cytuj  
Tej, jak to wyglada z podlaczaniem pada od Xboxa do kompa? W Dark souls/darksiders chcialem pograc. To sie przez wifi badziewie łączy?
Chciałem stestowac od kumpla pada, bo nie wiem czy mi Xboxowy przypasi (cale zycie na PSowych padach).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2013, 21:20 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Good, good. Im wyższa cena tym mniej chętnych na kupno sprzętu od tych pazernych, zdradzieckich kurew.

Najlepsze jest to, ze pewnie 200$ z tej ceny to obowiazkowy Kinect :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.