mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 13:05 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
http://www.eurogamer.net/articles/2014-09-24-wasteland-2-sales-break-1-5m-in-four-days

1,5Miliona zarobione w 4 dni.

Wiadomo ze to nie pół miliarda kopii produktu wciśnietego konsumentom typu destiny.
Widać jednak, ze da sie zrobić gre bez duzej kasy, niszową, dla określonej grupy odbiorców i zarobić na tym.

No i zarabiaja kase dla siebie, dzieki temu mogą dalej działać. Nie potrzebują billiona USD na zadowolenie, wydawcy, zarządu, udziałowców i 40 spółek które kontrolują ich finanse. Ta kasa pójdzie bezpośrednio do twórców, pójdzie na kolejną grę.
I tak to powinno działać.



6 mln kosztował Wasteland 2 (łącznie). Teraz im wpadło 1,5 mln i może do końca roku drugie tyle (licząc wyprzedaże). Na wyprodukowanie dodatku starczy, na kolejną odsłonę nie, więc kick będzie nowy na bank pod koniec roku lub początek następnego (nie wiem czy to będzie W3 czy inna gra). Bo ekipa pisarzy itp będzie kończyć pracę i zapewne taki genialny zespół będzie chciał Fargo ponownie wykorzystać. Osobiście wolałbym kicka z możliwością "pre orderu za 15-20$ niż płacić później 30-40$ (za grę wyprodukowaną normalnie):D

Przypomnę, że nadal trwa zbieranie kasy na Tormenta: https://torment.inxile-entertainment.com/pledge do ostatniego Tieru brak 93 tys z hakiem. No i jest mozliwość zakupu za niższą cenę :30$ (za kilka miesięcy będzie 50-60$)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 13:25 
Cytuj  
Ofc wiem ile wydali, ale to wydali na siebie, na produkcje z kasy z K$. Ale to było za kase którą juz ludzie wpłacili za produkt, a teraz zarabia na siebie. Nie byli dotychczas ponizej zera i trzeba z tego zysku opłacać pracowników, oni to maja juz za sobą. W uproszeczeniu - teraz juz leci im kasa na czysto.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 13:38 
Cytuj  
Zgadza się i w pełni na zysk zasłużyli :D Oby więcej gier tak dobrych lub lepszych od nich. Co do tormenta: to backer zy mogą dokupić dowolna ilość kopii po 25$ (gdyby ktoś był zainteresowany to pm)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 14:03 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Aldatha napisał(a):
puchacz napisał(a):
Opłaca sie rozwijać te umiejetność z tosterami?


w ogole tego nie ruszaj , przylaczysz indianca ktory ma bardzo wysoko rozwinieta ta zdolnosc

A mozna potem wrocic do lokacji gdzie byly tostery i jej uzyc?


no jasne normalnie wybierasz z paska npc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 19:38 
Cytuj  
Faktycznie dobra ta gra. Tak wiele gier, tak malo czasu :<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 19:50 
Cytuj  
Tak mało dobrych gier chyba. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 19:58 
Cytuj  
Dobrych gier troche jest, wsrod singli to mam cale mnostwo zaleglosci, tylko pozostaloby mi isc drogą ashtona by w to wszystko zagrac ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 20:15 
Cytuj  
Ja pierdole, Damota...

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 20:24 
Cytuj  
Ja zmieniłem na drugi poziom, właśnie przy jakimś trudnym starciu. Chyba stary się robię. :<

Właśnie przyłączyłem zajebistego księdza z bronią maszynową. Wcześniej odprawiłem gościa, któremu we śnie szatan powiedział, że jest zajebisty. Ciekawe party by było. :/ W ogóle gra rozwija skrzydła w drugiej części.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 20:49 
Cytuj  
Kurwa fred mnie wydymał i kupiłem te zjebane bronie, da się to jakoś odkręcić, czy muszę wczorajszy save wczytać ? :]


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 20:52 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Czasem mam wrażenie że Fargo wyjebał złe mzimu z Falloutów i zrobił W2. Czytam jakieś pojebane posty na golu, że im zmian dzien /noc brakuje. A to właśnie mnie wnerwiało w F2, krążenie po pikselu wokół miasta, żeby znowu był dzień i sklepy otworzyli. Albo czekanie na "noc" żeby questa pchnąć. Ale noc była o jakiś pojebanych godzinach. Piksel za bardzo i wgrywamy sejwa.

Akurat noc w Falloucie dodawała +100000 pkt do klimatu, także jeśli tutaj nie ma zmiany pory dnia to dla mnie ociera się o dealbreak.

Pójdzie mi to z 2,4 GHz i 4 GB ram?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 20:56 
Cytuj  
Mysle, ze, pewnie medieval i rome maja wieksze wymagania. ;]

btw. ktos juz obczail jakies umiejetnosci, ktore okazaly sie bezuzyteczne? (zanim kupie gre hehe) Czytalem gdzies, ze np. 'wylaczanie alarmow', na poczatku widze od razu przydal sie hacking.

Ogolnie start z bronia energetyczna u mojego sapera calkiem git. Ale, na Rangerze bez medyka lekka chujnia ;d
epicka walka z żabą <3 , dopiero za ktoryms podejsciem dalo rade, jak sniper jebnal heda.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 21:01 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Czasem mam wrażenie że Fargo wyjebał złe mzimu z Falloutów i zrobił W2. Czytam jakieś pojebane posty na golu, że im zmian dzien /noc brakuje. A to właśnie mnie wnerwiało w F2, krążenie po pikselu wokół miasta, żeby znowu był dzień i sklepy otworzyli. Albo czekanie na "noc" żeby questa pchnąć. Ale noc była o jakiś pojebanych godzinach. Piksel za bardzo i wgrywamy sejwa.

Akurat noc w Falloucie dodawała +100000 pkt do klimatu, także jeśli tutaj nie ma zmiany pory dnia to dla mnie ociera się o dealbreak.

Pójdzie mi to z 2,4 GHz i 4 GB ram?


Zależy jaki to procesor, bo jak pierwszy p4 to może być problem, jak coś pokroju i3 to spokojnie.
Gra działa nawet na hd3000 także większych wymagań nie ma.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 21:37 
Cytuj  
Chuj straciłem 20 minut, żeby wrócić do twierdzy i tym razem zastosowałem zasadę - "wyruchaliście freda teraz fred wyrucha was" i podpierdoliłem frajera, że sprzedaje tanią/zjebaną broń. :D Chyba ktoś pisał już o tym tak kojarzę, ale mi umknęło. Po prostu trzeba być czujnym na każdym kroku. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 21:53 
Cytuj  
:D Sam sie prawie nabralem na te bronie, hahah :)

Anyway, ukonczlem Damonte. Ja pierdole, poszlo na cala lokacje chyba 40 apteczek, masakra. Jestem z siebie dumny, ze zrobilem to w 4 osoby :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 22:16 
Cytuj  
dobra ściągam, coś czuję, że ciężko mi będzie jutro wysiedzieć w robocie

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 22:46 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
dobra ściągam, coś czuję, że ciężko mi będzie jutro wysiedzieć w robocie

Jak pójdziesz do roboty (bo co niektórzy poszli na L4 :D )

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2014, 00:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

btw. ktos juz obczail jakies umiejetnosci, ktore okazaly sie bezuzyteczne? (zanim kupie gre hehe) Czytalem gdzies, ze np. 'wylaczanie alarmow', na poczatku widze od razu przydal sie hacking.


Alarmy w specyficznych przypadkach, U kolejarzy niby powinny być potrzebne, ale chyba jest bug.
Handel też jakoś super przydatny nie jest.
Speeche to od stylu gry. Wysokie skill checki są, efekty powalające nie są.
Zaklinacz zwierząt trochę się przydaje w LA.
Naprawa też jakoś niezbędna nie jest.
Traper do unikania spotkań. Więcej expa jest z walki.
Pistolety,bijatyka,obuchowa, ciężka... są lepsze bronie.
Nie ma umiejętności bezużytecznych, np. naprawy można użyć na zamku po krytycznej porażce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2014, 07:10 
Cytuj  
Uważajcie na bug w angelorium. W pewnym momencie będziecie zmuszenie oddać członka drużyny jako zakładnika, a jak zrobicie questa to pomimo że macie miejsce żeby go dołączyć nie będziecie mogli. Trzeba odłoczyć postać tak żeby mieć 6 osób, potem oddać zakładnika i dopiero jak macie 5 osób w teamie to oddać questa i przyłączyć tego ostatniego. Dotego to trzeba bez load save zrobić bo odłączona postać znika. Kurwa ponad godzina wczytywania i sejwowania.... A tak pozatym to LA jest zajebiste :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2014, 08:50 
Cytuj  
Można też po fakcie (zakończeniu questa i zakładnik nie powróci do party) wyedytować save'a. Kontroluje to flaga isHostage.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.