mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:03 
 
raggnarok napisał(a):
YES! Shadowrun Returns First Look - Alpha Gameplay Footage

Jebac wszystkie gry AAA tego roku, to bedzie miazga!


Miod. <3 Kickstarter.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:04 
 
@Perrin
Wybieralismy region jaki ma dojść(kampanie) i ona była jako tier ?

Z faq
We've hit our $1M stretch goal! Huzzah! What cities will we have to choose from? When do we choose?

Good questions!

We'll run a backers-only survey after our Kickstarter time period ends (4/28/2012). (Kickstarter doesn't allow backer-only surveys before then and we want to be sure to keep the decision purely for backers.)

As we scan your posts across the boards and forums, a few cities seem to rise to the top: Berlin, Chicago, Denver, London and Washington DC. We're still listening and there's still plenty of time left for debate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:21 
 
@warhammeron
No, to ten region po prostu powiększył teren gry i tyle. Tego się nie dokupuje, to jest w grze ;).

Ogólnie za to, że wsparliśmy projekt i gra mogła powstać nic nie dostaliśmy oprócz samozadowolenia. Wtedy można było dostać grę już za 15$ i teraz za tyle ją sprzedają podstawkę.
Po co wspierać projekty? A nuż coś nie wyjdzie? Lepiej poczekać aż gra będzie prawie gotowa i wtedy kupić ją za tą samą sumę (albo nie powstanie, bo ludzie nie wyłożą kasy z góry tylko będą chcieli najpierw poczekać na wyniki).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:39 
 
No według mnie my dostaniem za free dlc. To miała być część gry(2 kampania). Ale widać , że wolą wydać grę z 1 kampanią a drugą dołożą później.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:34 
 
raggnarok napisał(a):
YES! Shadowrun Returns First Look - Alpha Gameplay Footage

Jebac wszystkie gry AAA tego roku, to bedzie miazga!


zaraz

właśnie napisałeś że można postawić parującego kloca na next geny ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:37 
 
Perrin napisał(a):
Pff, cena jak na Kickstarterze, to nie zachęca do wcześniejszego dawania developerom kasy, po co, zawsze można potem kupić za tę samą cenę. Heh, zapłaciłem dwukrotnie więcej niż podstawowa wersja gry, a dostanę za to wallpapera, jakiegos pdfa z pierdołami i docwagona in game.
Bezsensu takie Kickstartery ;).


większość jest takich. Ja generalnie przestałem się kickstarterami interesować bo nie widzę sensu płacić teraz 35USD za grę która (może) wyjdzie pod koniec 2014r.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:38 
 
Aldatha napisał(a):
zaraz

właśnie napisałeś że można postawić parującego kloca na next geny ? :)


mam wrazenie, ze im starszy jestes, tym glupszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:39 
 
:(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:51 
 
Aldatha napisał(a):
raggnarok napisał(a):
YES! Shadowrun Returns First Look - Alpha Gameplay Footage

Jebac wszystkie gry AAA tego roku, to bedzie miazga!


zaraz

właśnie napisałeś że można postawić parującego kloca na next geny ? :)


Jak nie on to ja to napisze.. Tak mozna. :) Jeden taki fimik z Shadowruna 'robi mi' lepiej niz cale to renderowane i skryptowane gowno na 'pokazie' PS4. Dlatego wspieram i bede wspieral !!!!111111


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:54 
 
ciesze sie bardzo.
jak wyjdzie to kupie i w ten sposob bede wspieral.
podobnie jak ps4, jak wyjdzie to kupie i tez bede mial radoche.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 20:13 
 
Zycie jest za krotkie zeby tracic czas na chujowe ksiazki, chujowe gry i chujowe konsole. Dlatego 'radoche' ze skryptow na PS4 chyba sobie odpuszcze, jesli pozwolisz. Woel raczej powrocic do tego na czym sie niejako 'wychowalem' bo nowe jakos mnie nie jara - z wielu powodow. Glowny to taki ze w znakomitej wiekoszsci nowe = chujowe ale nie bedziemy tutaj smiecic i robic glebszej analizy.

PS. Ta beta NWN zaczyna sie o 21?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 20:31 
 
raggnarok napisał(a):
YES! Shadowrun Returns First Look - Alpha Gameplay Footage

Jebac wszystkie gry AAA tego roku, to bedzie miazga!


Taaa... moje pierwsze skojarzenie, to djablo czy (tez taka troche cartoon grafika).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 21:39 
 
NWO
do wyboru są tylko pozytywnie nastawieni bogowie kurwa mać, a gdzie: Bane, Cyric, Talos, Maska!!!, Lolth. Gdzie kurwa oni :evil:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 21:41 
 
Niah napisał(a):
NWO
do wyboru są tylko pozytywnie nastawieni bogowie kurwa mać, a gdzie: Bane, Cyric, Talos, Maska!!!, Lolth. Gdzie kurwa oni :evil:

Tak czułem, że to będzie gówienko dla emo mas:P Warto instalować i pykać czy raczej kibel z kosmos item szopem ?


Ostatnio edytowano 8 mar 2013, 21:44 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 21:43 
 
New world order? ;p


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 21:58 
 
warhameron napisał(a):
Niah napisał(a):
NWO
do wyboru są tylko pozytywnie nastawieni bogowie kurwa mać, a gdzie: Bane, Cyric, Talos, Maska!!!, Lolth. Gdzie kurwa oni :evil:

Tak czułem, że to będzie gówienko dla emo mas:P Warto instalować i pykać czy raczej kibel z kosmos item szopem ?


Nawet nie stworzyłem postaci, muszę teraz grać w co innego :D


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 21:58 
 
warhameron napisał(a):
Niah napisał(a):
NWO
do wyboru są tylko pozytywnie nastawieni bogowie kurwa mać, a gdzie: Bane, Cyric, Talos, Maska!!!, Lolth. Gdzie kurwa oni :evil:

Tak czułem, że to będzie gówienko dla emo mas:P Warto instalować i pykać czy raczej kibel z kosmos item szopem ?


Grafika fajna, combat fajny. Rzucilem okiem na sklepik to wiekszosc rzeczy tradeable. Wiecej nie wiem bo zrobilem tutorial i polazilem po miescie tylko. Animacje potworkow lekka tragedia :)
Dawno nie siedzialem w AD&D wiec nie wiem na ile gra jest rozbudowana i wierna systemowi itd... tych calych featsow, skilli, powersow itd.. wydaje sie byc calkiem sporo. Do tego companiony sa customizowalne. Ale tu expertem nie jestem.

EDIT: Niestety w miescie gra crashuje mi non stop wiec narazie odpuszczam. Ale na 100% sprawdzepo premiere bo piersze wrazenie mnie nie odrzucilo (oprocz tego ze kurwa mozna grac jednym palcem - takie latwe).

PS. Dla ludzi ze slabszym sprzetem - wydajnosc jest super dobra jak na jakosc grafy.

PS2. a jesli ktos by sie spotkal z jakims postem czy komunikatem ze gra crashuje na radkach starszych albo na AMD prockach i dlaczego to niech napisze - mi sie nie chce szukac. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 22:18 
 
Czy ja wiem czy combat fajny.. mogę porównać do dungeon huntera. ;>
Wiadomo, że w party gra by zyskała ale nawet mi się nie chce zaczynać. Nie to, że starość ale gierka niczym się nie wyróżnia, żeby w ogóle poświęcać jej więcej czasu, nic mnie od samego początku nie wciągnęło.
Już lepsze nastawienie miałem do ddo i w zasadzie jakbym chciał w coś pograć w tym klimacie to bym zapewne wybrał ten starszy produkt.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 22:22 
 
Pogralem troche. Jesli chodzi o inteligentne przenisienie zasad DnD4 to gra nawet palcow u stop nie moze lizac DDO (tylko ze tam przenosili DnD 3.5).
Ilosc mocy z posrod jakich mozna wybierać to jakiś kiepski żart.
Featy, tez nie maja nic wspolnego z papierowym DnD.

Nie oczekiwałem zgodności z papierowym DnD4. Ba. Sram na zgodność z system ktory został stworzony do grania w turach i przy stole. Ale miałem nadzieje, ze wytna rzeczy ktore sie nie nadaja na PC i zostawia te ktory jak najbardziej moga byc. A tam Z DnD4 to zostały tylko nazwy niektorych mocy i nazwy klas. Lol.

I jeszcze te stackujace sie staty z przedmiotow. WTF IS DAT BS !?

Combat jest całkiem fajny. Ale fakt, ze nie mozna uzywac skili w czasie ruchu, naprawde zabiera duzo z niego. W DDO sie dało. Ba były do tego odpowiednie Featy.

Mozna pograć. Niestety z zalem stwierdzam, ze Hardcorzy dalej beda grać w DDO a casuale nic tu dla siebie i tak nie znajda. Czyli w sumie nie bardzo wiadomo dla kogo jest ta gra...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 22:24 
 
Combat fajny w sensie feelingu - 'czuc' ze ciosy wchodza. Do tego obylo sie bez totalnego oczojeba i jest w miare czytelnie (da sie!). Czy jest fajny pod wzgledem customizacji, taktycznosci i w party to uj wie. W GW2 nie jest to tu pewnie tez nie.
Dodam tylko ze to ze nie mozna biegac i atakowac to jest akurat duzy plus a nie minus (przynajmniej dla mnie i tak gralem w GW2 do max lvla i wciaz tak uwazam).

Co do tego ze DDO bedzie/jest lepsze rowniez raczej nie mam watpliwosci.
Na plus napewno widoczki :)

No to wracam do PoE :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.