mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 22:17 
 
Mendol napisał(a):
problem w tym, ze ta gra jest warta max 5 dolcow.
czyta sie fajnie, ale jak na razie to jest to sredniej jakosci kniga, za parenascie zloty.
pogralem 2h i jak na razie wystarczy, bo gra nie powala i chyba faktycznie skierowana jest glownie do tych, ktorzy ciagle marza, ze kiedys bedzie jak parenascie lat temu.


Niby tak, ale podejrzewam, że ekipa moderska będzie mocno wspierać ten tytuł.

Sam właśnie spędziłem ~2 godziny nad tym tytułem, faktycznie voice dał by tej grze niesamowitego klimatycznego kopa... ale cóż. Gra jest, dobra, ale nic więcej :(

http://www.metacritic.com/game/pc/shadowrun-returns

Dziwia mnie w sumie tak wysokie oceny, czyzby nostalgia hit?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 22:22 
 
Mendol napisał(a):
problem w tym, ze ta gra jest warta max 5 dolcow.
czyta sie fajnie, ale jak na razie to jest to sredniej jakosci kniga, za parenascie zloty.


Imho jakosc ksiazek nie ma nic wspolneg oz ich cena. Czesto bywa ze jest wrecz odwrotnie proporcjonalna. :)
No i drogi mendolu imho 'sredniej jakosci kniga' to wrecz komplement dla gry video bo wskaz mi gre video z fabula na poziomie 'dobrej knigi, za 40 zlotych'. Z ostanich powiedzmy 7 lat (current gen).

Dla mnie jest bardzo fajnie a bedzie duuuzooo lepiej (mody/support tytulu). Nawet jesli zrobili tylko zajebista podtawke pod mody to mi to pasi (jak sandboxy Bethesdy).


Cytuj:
Dziwia mnie w sumie tak wysokie oceny, czyzby nostalgia hit?

A czemu ma dostawac zle oceny? Bo nie ma full V/O? Przy ocenianiu trzeba miec skale przeciez i trzeba umiec umiejscowic gre na wlasciwym miejscu w 'tabeli wymagan'. Mass Efektowi 3 mozna odjac punkt za koszmarne animacje ale grze za 1/100 jego budzetu imho sie nie powinno.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 22:25 
 
chujowa gra nie robi loda


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 22:27 
 
Sprawdzilem "demo" i jakos nie mam ochoty w to grac ani kupowac. Uninstall raczej.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 22:36 
 
Kabraxis napisał(a):


Cytuj:
Dziwia mnie w sumie tak wysokie oceny, czyzby nostalgia hit?

A czemu ma dostawac zle oceny? Bo nie ma full V/O? Przy ocenianiu trzeba miec skale przeciez i trzeba umiec umiejscowic gre na wlasciwym miejscu w 'tabeli wymagan'. Mass Efektowi 3 mozna odjac punkt za koszmarne animacje ale grze za 1/100 jego budzetu imho sie nie powinno.


Dobrze, to moze inaczej za co tak wysokie oceny?

Tu też są koszmarne animacje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 22:40 
 
Za to ze zrobili gra jaka obiecali dla ludzi ktorzy ją zasponsorowali?

To pierwsza premiera KSa ktorego backnąłem i dostałem to co mi obiecano, wiec mam co chciałem.
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... cq2_AZHozK wrzucilem sobie playliste jako tło.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 23:18 
 
fallout ladniejszy :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2013, 23:50 
 
Mnie się zasadniczo SR podoba, ale spodziewałem się trochę głębszej mechaniki. Prosta indie gierka, może ciut przy droga jak na to co oferuje, czyli głównie fabułę w formie czytanek.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 00:09 
 
Jak wyjdą kampanie i mody zrobione przez community ta gra dopiero rozwinie skrzydła.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 01:38 
 
Mendol napisał(a):
problem w tym, ze ta gra jest warta max 5 dolcow.

+1
Do tego kłuje w oczy to że gra jest zrobiona pod naplety. Sterowanie jest beznadziejne...
Grafika jest fajna i dobry jest "writing", ale pozatym to pierwsze wrażenie jest słabe, gdyby nie tytuł shadowrun to ta gra by została zjechana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 06:29 
 
Bahamut napisał(a):
Mendol napisał(a):
problem w tym, ze ta gra jest warta max 5 dolcow.

...
Grafika jest fajna i dobry jest "writing", ale pozatym to pierwsze wrażenie jest słabe, gdyby nie tytuł shadowrun to ta gra by została zjechana.


Dokladnie to.

A tlumaczenie, ze gra ma wysokie noty bo dostarczyli co obiecali jest z dupy. Dostarcze gre w ktora bedziesz mogl uruchomic, poprosze wysokie noty.

Mam nadzieje ze mody cos glebszego z tego wyciagna.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 06:32 
 
Kabraxis napisał(a):
Imho jakosc ksiazek nie ma nic wspolneg oz ich cena. Czesto bywa ze jest wrecz odwrotnie proporcjonalna. :)
No i drogi mendolu imho 'sredniej jakosci kniga' to wrecz komplement dla gry video bo wskaz mi gre video z fabula na poziomie 'dobrej knigi, za 40 zlotych'. Z ostanich powiedzmy 7 lat (current gen).

Dla mnie jest bardzo fajnie a bedzie duuuzooo lepiej (mody/support tytulu). Nawet jesli zrobili tylko zajebista podtawke pod mody to mi to pasi (jak sandboxy Bethesdy).


czasami ma, czasami nie :)
zgoda, ze moze to byc komplement. jednak 'srednia' to troche za malo jak na taka gre, biorac pod uwage calosciowe wykonanie, oraz cene.
gra sie przyjemnie, ale nocek zarywac nie bede.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 08:19 
 
Łojtam w pracy można pograć. ;p
Soundtraczek do posłuchania -> http://www.youtube.com/watch?v=3srNXjLVWok


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 08:28 
 
Ja tam jestem gierką w pełni usatysfakcjonowany. W żaden sposób nie żałuję wydanych pieniędzy i bawię się przednie. O.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 08:38 
 
Przy Eschalon Book czy Avadon, ktore mozna bylo nabyc na jakis promo chyba jest fajniejszy feeling ;P mysle, ze aura kickstartera duzo zrobila. Gra max za 5 dolcow jak Mendol pisal. A ja demo wywalilem juz.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 09:00 
 
Chyba wstrzymam się jednak z zakupem. 5 dych, które może okazać się kasą wyrzuconą w błoto jakoś mi się nie widzi w chwili obecnej. Może gdybym zarabiał 5 tysięcy na miesiąc. Zakupiłem ostatnio kilka gierek indie i muszę powiedzieć, że większość jest fajna, ale i tak autorzy tych gier życzą sobie za dużo kasy za te swoje twory. Jeżeli "Shadowrun" to szpila na 12 godzin i potem będę zdany na łaskę fanów i ich dzieła z edytora to ogarnia mnie pewna niepewność. "Neverwinter" miał być taką małą rewolucją jeżeli chodzi o content tworzony przez fanów a wyszło jak zwykle jedno wielkie gówienko, w które grają chyba już tylko desperaci.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Ostatnio edytowano 26 lip 2013, 09:01 przez wodny, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 09:01 
 
Ja sobie to tłumacze tylko tym, że kolesie nie zebrali tyle kasy co W2, PE czy nowy Planescape. Mieli mniejszy budżet, więc stwierdzili że zrobią solidne story i ciekawy świat a ręszte zostawią w rękach graczy. Mimo wszystko jak dla mnie trochę za drogo. Chciałem kupić, ale obacziłem demo i mnie nie oczarowało - czekam na mody. Animacje kulawe, do tego chory system sejvów no i ogólnie techniczne gierka nie poraża. Taki w sumie indyk, który jest zdecydowanie za drogi. Oczywiście jako cRPG wypada spoko, ciekawy świat, postacie i story no i łezka się w oku kręci. Na razie jest grać w co innego więc chyba lepiej poczekać aż się moderzy rozkręcą:). Mimo wszystko to nie crap tylko dobra gierka więc jest ok.

Liczę na to, że te "droższe" projekty pokażą moc. Pierwszy test będzie w postaci W2.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 09:04 
 
no system checkpointow jest masakryczny. wczoraj chcialem juz sie polozyc, to musialem na sile klikac kolejne pare minut tekstu, zeby dojsc do checkpointa.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 09:15 
 
Resztę zostawią w rękach graczy? Pozostaje mi się tylko zaśmiać. Nie przemawia do mnie ani trochę pisanie, że kampania zaoferowana przez twórców to taki wstęp do arcydzieł, które stworzą ludzie za pomocą edytora. Wyjdzie kilka dobrych kampanii na krzyż i znowu z olbrzymiej chmury poleje się 5 litrów deszczu. 12 godzin jak na RPG to bardzo mało. Wręcz śmieszna ilość godzin. W tyle to ja przeszedłem mniej więcej ostatniego "Tomb Raidera". Checkpointy to zmora większości obecnych gier, na dodatek po śmierci naszego bohatera i odrodzeniu się znowu mamy pełne życie i na przykład więcej amunicji niż przed śmiercią jak na przykład w "Shanku". Nie twierdzę, że każda gra ma oferować poziom trudności jak "Metroid Prime 2: Echoes", ale jakieś większe wyzwanie w wirtualnym świecie chętnie przywitałbym z otwartymi rękami. Jeżeli jakiś element typu animacja kuleje w "Shadowrun" to po prostu kuleje. Co z tego, że mieli mało kasy. Znam kilka gierek indie, które oprawą biją wiele wysokobudżetowych tytułów. Może po prostu twórcy "Shadowruna" nie opanowali rzemiosła w odpowiednim stopniu i nie umieli zrobić lepszych animacji.

Te droższe projekty z Kicka pewnie również okażą się takimi fajnymi grami 7/10 i gracze będą ich bronić, bo twórcy zebrali tylko milion dolarów.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 09:22 
 
wodny napisał(a):
Chyba wstrzymam się jednak z zakupem. 5 dych, które może okazać się kasą wyrzuconą w błoto jakoś mi się nie widzi w chwili obecnej. Może gdybym zarabiał 5 tysięcy na miesiąc. Zakupiłem ostatnio kilka gierek indie i muszę powiedzieć, że większość jest fajna, ale i tak autorzy tych gier życzą sobie za dużo kasy za te swoje twory. Jeżeli "Shadowrun" to szpila na 12 godzin i potem będę zdany na łaskę fanów i ich dzieła z edytora to ogarnia mnie pewna niepewność. "Neverwinter" miał być taką małą rewolucją jeżeli chodzi o content tworzony przez fanów a wyszło jak zwykle jedno wielkie gówienko, w które grają chyba już tylko desperaci.

No jesli mowisz o nowym Neverwinterze to fakt, z gowna bata nie ukrecisz
Ale Neverwinter Nights mial i ma dalej prezne community moderskie.

W przypadku Shadowruna to zalezy na ile modyfikowalna ta gra jest (bez reverse engineeringu).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.